Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Witam, Samochód sprzedany użytkownikowi baniamasterZe względu na powiększającą się rodzinę Przesiadłem się na Paska B7 w kombi DSG 170KM Można zamykać albo przekazać wątek nowemu właścicielowi auta.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Pokrowiec na bumerang
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Zamontowane Turbo z Xanti GT1549s Lampka z Superb Wycieraczki B5FL
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Pokaż fotki wnętrza Masz szary środek na części ? Czy całe auto ? Brakuje mi uchwytu na wąż chłodnicy do pasa taki kawałek plastyku
-
Moduł automatycznego opuszczania lusterek po włączeniu biegu wstecznego
A czy możesz dostosować ten moduł żeby dodatkowo składał lusterka po zamknięciu auta centralnym zamkiem i rozłożeniu po otwarciu ?
-
Brak mocy czarny dym 1z
Problem rozwiązany !!! Uszkodzony był N75 a dokładnie popękała sprężynka i kawałki jej blokowały czasami jej prace i przesuwanie. Dlatego raz trzymał ciśnienie raz nie i dlatego właśnie od roku czasu obserwowałem że przy bucie nie trzymało mi ciśnienie tylko delikatnie drgało na zegarze. Obecnie po wymianie na nowy Pierbung ciśnienie trzyma wzorowo. Dziękuje wszystkim za pomoc i wskazówki.
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Dzięki, powoli powoli ... Obecnie muszę się zając lakierem Zawieszonym pływakiem I porządnym odpowietrzeniem tylnych zacisków oraz wymienić sprzęgieł-ko na sprężarce klimy
-
Brak mocy czarny dym 1z
Problem rozwiązany !!! Uszkodzony był N75 a dokładnie popękała sprężynka i kawałki jej blokowały czasami jej prace i przesuwanie. Dlatego raz trzymał ciśnienie raz nie i dlatego właśnie od roku czasu obserwowałem że przy bucie nie trzymało mi ciśnienie tylko delikatnie drgało na zegarze. Obecnie po wymianie na nowy Pierbung ciśnienie trzyma wzorowo. Dziękuje wszystkim za pomoc i wskazówki.
-
Brak mocy czarny dym 1z
Wyczytałem na VW forum że można sprawdzić n75 oraz gruszkę w grupie 011 bassic setings na uruchomionym silniku powinna się poruszać ?
-
Brak mocy czarny dym 1z
To teraz pytanie do kogo z wawy można podjechać podmienić n75 ? A ten N75 Można na stole miernikiem czy jakoś sprawdzić ??
-
Brak mocy czarny dym 1z
Mam Kolektor z AWX i wszystkie łączniki gumowe wymienione na te z FMIC.pl a opaski są T-Clamp
-
Brak mocy czarny dym 1z
Nie turbo nie
-
Brak mocy czarny dym 1z
Witam, Problem mam następujący auto jakiś czas temu przestało doładowywać turbo, oraz czarny dym za mną Sprawdzałem szczelność zmieniałem opaski, czyściłem przepływomierz, wymieniony filtr paliwa i powietrza, Założona przezroczysta rurka miedzy pompą a filtrem(brak bombelków) Czyściłem czujnik temperatury powietrza w dolocie Pali zimno / ciepło od strzala Zaślepiony EGR Pompa 11 Kolektor AWX Chip Wskaźnik doładowania
-
Brak mocy czarny dym 1z
Witam, Problem mam następujący auto jakiś czas temu przestało doładowywać turbo, oraz czarny dym za mną Sprawdzałem szczelność zmieniałem opaski, czyściłem przepływomierz, wymieniony filtr paliwa i powietrza, Założona przezroczysta rurka miedzy pompą a filtrem(brak bombelków) Czyściłem czujnik temperatury powietrza w dolocie Pali zimno / ciepło od strzala Zaślepiony EGR Pompa 11 Kolektor AWX Chip Wskaźnik doładowania
-
B7 Crew
Panowie pomożecie ? Siostra cioteczna startuje w konkursie : https://www.facebook...2072613/?type=1
-
B6 DIVISION
Panowie pomożecie ? Siostra cioteczna startuje w konkursie : https://www.facebook...2072613/?type=1
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
W sumie to nawet nie wiem, nierobie nim tras
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Witam, Brakuje mi tylko lamp przednich USA dzielonych Czy ma ktoś kontakt albo możliwość sprowadzania części z USA?? Nowe Fotki
-
Ostrzeżenie czerwone o temperaturze silnika / płynu
Aha To teraz będę podmieniał Dziekuje
-
Ostrzeżenie czerwone o temperaturze silnika / płynu
Panowie... Płynu jest ok, ponad max Jeszcze raz pytam czy ktoś wie który czujnik odpowiada ze ten komunikat?? Temperatura na zegarach jest 90, a na vagu w ECU i Instrument claster 89
-
Ostrzeżenie czerwone o temperaturze silnika / płynu
Jestescie pewni że za ten komunikat odpowiada czujnik 4 pin przy bloku ?
-
Ostrzeżenie czerwone o temperaturze silnika / płynu
ale który to czujnik ?
-
Ostrzeżenie czerwone o temperaturze silnika / płynu
Witam, Ostatnio w audi wyświetla mi ostrzeżenie, jak samochód osiągnie 90 C i troszkę pojeżdzę Vagiem sprawdzone wszędzie temp. 88 w zegarach i ecu. Który czujnik odpowiada za wyświetlanie tego czerwonego komunikatu o zbyt wysokiej temp/zlej ilości płynu ?
-
[B5 ADR] Wywala ostrzeżenie, dlaczego?
Witam, Odkopuje temat : U mnie wywala to ostrzeżenie jak samochód osiągnie 90 C i troszkę pojeżdzę Vagiem sprawdzone wszędzie temp. 88 w zegarach i ecu. Który czujnik odpowiada za wyświetlanie tego czerwonego komunikatu o zbyt wysokiej temp/zlej ilości płynu ?
-
Audi V8 Problem z Przeciwmgielnymi tylnymi
Witam, Samochód Audi V8 90r 3.6 mam problem z przeciwmgielnymi z tyłu Ktoś wcześniej sobie tak zrobił żeby mu świeciły przeciwmgielne z tyłu razem z postojowymi ;/ Dzisiaj rozebrałem prawie całe wnętrze i nie mogę znaleźć miejsca tej zmiany ;/ Po włączeniu świateł zapalają się światła oraz przeciwmgielne oraz żółty trójkącik na przycisku od przeciwmgielnych. Nie trzeba przekręcać stacyjki żeby się tak działo. Po wyjęciu przycisku z wtyczki też się tak dzieje. Po wyjęciu bezpiecznika nr1 oraz przekaźnika 1, (od przeciwmgielnych), bez zmian też świecą razem z postojowymi. Jakby były pominięte Sprawdzałem przewody we wtyczce przycisku ale tam wszystko jest ok.(czyli napięcie przychodzi po przekręceniu stacyjki oraz włączeniu świateł) Sprawdzałem pokolei wiązke od klapy po bezpieczniki i nie widze nigdzie cięcia czy lutowania, może gdzieś ktoś przełożył kabelki we wtyczkach Pytanie gdzie może być zrobione zwarcie albo gdzie kable przełożone że tak się dzieje ?