Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
a jednak ? teraz to musze przez ta poprzeczke ;/
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
heheheh czubki [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:54_________________________________________________Niechce nikt kupic caego tunelu mojego ?? łącznie z środkowym pod podłokietnik?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
hmmm
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
Jesli chodzi o hamulce to wszystko w ich jest nowe !!!! jarzma zaciski itp itd lozyska klocki tarcze
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
A ja znowu mam tak jak cofnę troszke niechamując wrzuce 1 i rusze gwltowaniej to wtedy mam takie puk gluche gdzies z przodu hmmm
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Jest na allegro panel poliftowy manual wiec mozna by go tak jak to robil qwerty dorzezbic do 2din
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
hhehe a dzieki dzieki szukam teraz pompy 11mm
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka Audi A4 B5 95r. Podłączenie pod centralny zamek
I jak ??? chciałbym tak samo zrobić
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
VR5....
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
A dzięki, dzięki
-
[ALL B6/B7] Ukryte menu W RNS-E / Bose Radio !!! Tajny EQ oraz radio Symphony Audi.
Sprawdzimy
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
nie TA !!!!! na tej fotce wtyczka od czujnika temp zewnętrznej to ta czarna po prawej przy zbiorniczku wspomagania wink
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
wtyczka od czujnika temp zewnętrznej to ta czarna po prawej przy zbiorniczku wspomagania
-
[All B5] Potrzebny schemat ABS/EDS/ASR
I jak udało ci się to podłączyć ??
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
U mnie też była przy długa wiec ja upiłowałem i jest gites
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja mam symphony II tam trzeba podać masę na pin bose, poza tym przód mam pod radio tylne w drzwiach pod wzmaka z tylnej półki pod wzmaka i do tego subwoofer dwu cewkowy bo dwa kanały i teraz gra ładnie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Gra gites wszystko schowałem w boczku poliftowym z klapką TAXI Niesprzedawałem[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:38_________________________________________________ Zdecydowałem się na wzmacniacz z A8 bo jest tani jak ..... za BOSE Zapłaciłem 50zł z wysyłka 6kanałów 2 kanały subwoofer wiec o wiele lepszy niż ten z B5
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Z B5 po lifcie : Plus i minus po stacyjce i tyle a mocowanie pasuje p&p czy trzeba cos przerabiac/kleic? Wszystko P&P (jedynie osłonka na przewody lusterka trzeba było troszkę spiłować bo była delikatnie za długa o mi się nie chciało sprawdzać w podsufitce dlaczego )[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 08:22_________________________________________________Ostatnio Wleciały 1. Boczek bagażnika z Polfita (z klapka) 2. Wymiana Tylnych Tarcz, klocków, tłoczków, uszczelniaczy, łożysk, pierścień ABS, uszczelki. Renowacja zacisków, jarzm i osłon tarcz 3. Subwoofer z Avanta, wzmak bose z A8 D2
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
U mnie są 3 ;p- [ALL B6] Instalacja BOSE a problemik z kodowaniem ;-)
obojętne popróbuj ja jeszcze nie próbowałem ale czytałem na innych forach- [ALL B6] Instalacja BOSE a problemik z kodowaniem ;-)
trzeba podać masę na pin oznaczony" bose" w kostce iso- [ALL B6] Instalacja BOSE a problemik z kodowaniem ;-)
ja tez mam symphony II i w symphony II trzeba podać masę w kostce iso jest jeden pin opisany jako BOSE- [ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Różnica klimatroników z 95rok i 98rok- [ALL B5] Podłączenie oryginalnych głośnikówi subwoofera
up - [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.