-
Proszę o analizę logów 1z nowy nabytek:)
Jestem początkujący w logowania co to znaczy, że moje loga to ro***erducha? Co muszę poprawić? z tego co wyczytałem to loga dynamiczne powinno się logować pojedynczo.
-
Proszę o analizę logów 1z nowy nabytek:)
Kolego ja w grupie 000 biorę nastawy podstawowe wtedy miga kontrolka świec żarowych i sprawdzasz drugie pole jaki jest kąt wtrysku powinno być 50-52, oczywiście na rozgrzanym silniku:)
-
Proszę o analizę logów 1z nowy nabytek:)
Jak poprawie dawkę to zrobię ponownie loga.
-
Proszę o analizę logów 1z nowy nabytek:)
Witam, zakupiłem kolejną a4 proszę o sprawdzenie co wynika z logów. Po zakupie wywaliłem kata, przemyłem przepływomierz, komplet filtrów i wymieniłem rozrząd. Dziś zrobiłem loga tylko w grupie 000 nie mogę logować ale kąt w 000 jest 45. Sta... 001 - http://vaglog.pl/log_212851.html 003 - http://vaglog.pl/log_212850.html 004 - http://vaglog.pl/log_212852.html 007 - http://vaglog.pl/log_212849.html 013 - http://vaglog.pl/log_212847.html BS 003 - http://vaglog.pl/log_212853.html 004 - http://vaglog.pl/log_212854.html Dyn... 001,003,004 - http://vaglog.pl/log_212846.html 008,010 - http://vaglog.pl/log_212845.html Pozdrawiam wszystkich
-
A4 B6 2004 2.5 V6 BDH nierówna praca na wolnych obrotach
Sprawdz naciąg paska napędzajocego pompe wtrysową.
-
co wsadzić do AHU
Może ktoś by da jakieś namiary do Kostrz co softy wgrywa. Pozdrawiam
-
Montaż klimatyzacji do auta bez klimy
Witam, Przymierzam się do montażu klimy, posiadam audi 95r. 1.9 1z i mam dawce po lifcie 1.8t na klimatroniku. Chciałem wymienić samą deskę bo w moje audi jest zmęczona i zastanawiam się nad przekładką klimy, Zdaje sobie sprawę, że może to być trudny zabieg audi 95r.jest wszystko sterowane linkami, a w klimatroniku sterowane silniczkami. Moje pierwsze pytanie może ktoś ma pojęcie odnośnie: -jeśli przełożę całą nagrzewnice z silniczkami to w panelu sterowania klimatronika jest komputer sterujący, czy muszę mieć jeszcze kasete od diesla Witam, Przymierzam się do montażu klimy, posiadam audi 95r. 1.9 1z i mam dawce po lifcie 1.8t na klimatroniku. Chciałem wymienić samą deskę bo w moje audi jest zmęczona i zastanawiam się nad przekładką klimy, Zdaje sobie sprawę, że może to być trudny zabieg audi 95r.jest wszystko sterowane linkami, a w klimatroniku sterowane silniczkami. Moje pierwsze pytanie może ktoś ma pojęcie odnośnie: -jeśli przełożę całą nagrzewnice z silniczkami to w panelu sterowania klimatronika jest komputer sterujący, czy muszę mieć jeszcze kasete od diesla Jestem świadomy, że jeszcze przewody do sprężarki, czujnika ac, wentylator chłodnicy i jeszcze dużo innych problemów
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Kupiłem licznik oryginalny jaki powinien być w starej a4, ale miedzy czasie miałem licznik od anglika benzyny Wniosek taki: -licznik od anglika pasuje tylko mało czytelny jest blat km/h -licznik od benzyny do diesla też pasuję obr pokazuję idealnie sprawdzałem z VAGiem, a świece żarową wkładamy na przewodzie tak jak w dieslu Uwaga na licznik po lifcie inne kostki Pozdrawiam
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Witam, Dziś zakupiłem drugie audi a4 1.9 tdi 90 KM Moje pytanie jest odnośnie licznika posiadam aktualnie licznik wyglądu audi 80 napis VDO w zegarach ktoś grzebał licznik i obrotomierz oszukuje temperatura cały czas 60 o C, czy można założyć jakiś nowszy bez fisa?? załączyłem przykładowe zdjęcie Czy licznik od anglika można założyć do normalnej wersji? Jak to jest z immo w roczniku 95r Proszę o radę bo jednak bym wymienił licznik od nowszego typu. Pozdr
-
[B6 AKE] Zgasło podczas jazdy -jaka przyczyna?
błąd 550 - regulacja kąta początku wtrysku. przyczyn może być wiele np: regulator (nastawnik) początku wtrysku przestawiony rozrząd nieszczelność układu paliwowego padająca VP 44 lub padnięta [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Sprawdź czy pompa wtryskowa podaje paliwo do wtryskiwaczy po przez poluzowanie rurek wtryskiwaczy.
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
misiula moja rada to kupienie podkładek pod wtryskiwacze koszt ok. 6 zł w serwisie i dobry sylikon najlepiej firmy DIRKO 30 zł, 500 ml benzyny ekstrakcyjnej i wolne popołudnie i będziesz miał to tanio zrobione. stare uszczelki pod dekle dobrze otłuścić, a gumki w pokrywie zrobić tak jak wyżej napisał Piotruś u minie po przejechaniu ponad 1000 km sucho nic nie leci, ale ten sposób czy jest długo trwały to się okaże możesz poczekać 6 miesięcy wtedy przejadę ok. 15 tyś km i odpowiem ci na to pytanie :> [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:28_________________________________________________Więc uszczelnienie silikonem połączeń połączeń pomiędzy wtryskiwaczem, a uszczelniaczami w pokrywie zaworów sprawdza się w 100 procentach :> Przejechałem jakieś 20 tyś km i zero wycieków
-
[ALL B5] Zapchana odma a wyciek oleju ?
Ja już odme wymieniłem samemu na podstawie instrukcji którą można znaleść w a4 klubie czas wymiany ok 2h. Tylko czekam na efekty mojej pracy bo jeszcze nigdzie nie jesżdziłem :> pozdro[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:36_________________________________________________Dawno mnie nie było, więc trzeba dokończyć parę zaczętych wątków Przyczyną wycieku oleju z mojego autka, był wyciek z miski olejowej. Prawdopodobnie przyczyną było dokręcenie zbyt silnie pompy wspomagania przez jakiegoś mechanika. Po usunięciu pęknięcia miski olejowej silniczek suchy jak pieprz :> Pozdrawiam
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
ślicznotka :>
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
Pojadę z ciekawości na hamownie sprawdzić ile ma faktycznie KM i Nm Znalazłem hamownie w Poznaniu: http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html http://www.gekocars.pl/hamownia.htm
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
A czy resztę logów jest w normie? ile może kosztować taki program?
konrdaw111
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta