Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konrdaw111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem początkujący w logowania co to znaczy, że moje loga to ro***erducha? Co muszę poprawić? z tego co wyczytałem to loga dynamiczne powinno się logować pojedynczo.
  2. Kolego ja w grupie 000 biorę nastawy podstawowe wtedy miga kontrolka świec żarowych i sprawdzasz drugie pole jaki jest kąt wtrysku powinno być 50-52, oczywiście na rozgrzanym silniku:)
  3. Jak poprawie dawkę to zrobię ponownie loga.
  4. Witam, zakupiłem kolejną a4 proszę o sprawdzenie co wynika z logów. Po zakupie wywaliłem kata, przemyłem przepływomierz, komplet filtrów i wymieniłem rozrząd. Dziś zrobiłem loga tylko w grupie 000 nie mogę logować ale kąt w 000 jest 45. Sta... 001 - http://vaglog.pl/log_212851.html 003 - http://vaglog.pl/log_212850.html 004 - http://vaglog.pl/log_212852.html 007 - http://vaglog.pl/log_212849.html 013 - http://vaglog.pl/log_212847.html BS 003 - http://vaglog.pl/log_212853.html 004 - http://vaglog.pl/log_212854.html Dyn... 001,003,004 - http://vaglog.pl/log_212846.html 008,010 - http://vaglog.pl/log_212845.html Pozdrawiam wszystkich
  5. Sprawdz naciąg paska napędzajocego pompe wtrysową.
  6. konrdaw111 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Może ktoś by da jakieś namiary do Kostrz co softy wgrywa. Pozdrawiam
  7. Witam, Przymierzam się do montażu klimy, posiadam audi 95r. 1.9 1z i mam dawce po lifcie 1.8t na klimatroniku. Chciałem wymienić samą deskę bo w moje audi jest zmęczona i zastanawiam się nad przekładką klimy, Zdaje sobie sprawę, że może to być trudny zabieg audi 95r.jest wszystko sterowane linkami, a w klimatroniku sterowane silniczkami. Moje pierwsze pytanie może ktoś ma pojęcie odnośnie: -jeśli przełożę całą nagrzewnice z silniczkami to w panelu sterowania klimatronika jest komputer sterujący, czy muszę mieć jeszcze kasete od diesla Witam, Przymierzam się do montażu klimy, posiadam audi 95r. 1.9 1z i mam dawce po lifcie 1.8t na klimatroniku. Chciałem wymienić samą deskę bo w moje audi jest zmęczona i zastanawiam się nad przekładką klimy, Zdaje sobie sprawę, że może to być trudny zabieg audi 95r.jest wszystko sterowane linkami, a w klimatroniku sterowane silniczkami. Moje pierwsze pytanie może ktoś ma pojęcie odnośnie: -jeśli przełożę całą nagrzewnice z silniczkami to w panelu sterowania klimatronika jest komputer sterujący, czy muszę mieć jeszcze kasete od diesla Jestem świadomy, że jeszcze przewody do sprężarki, czujnika ac, wentylator chłodnicy i jeszcze dużo innych problemów
  8. Kupiłem licznik oryginalny jaki powinien być w starej a4, ale miedzy czasie miałem licznik od anglika benzyny Wniosek taki: -licznik od anglika pasuje tylko mało czytelny jest blat km/h -licznik od benzyny do diesla też pasuję obr pokazuję idealnie sprawdzałem z VAGiem, a świece żarową wkładamy na przewodzie tak jak w dieslu Uwaga na licznik po lifcie inne kostki Pozdrawiam
  9. Witam, Dziś zakupiłem drugie audi a4 1.9 tdi 90 KM Moje pytanie jest odnośnie licznika posiadam aktualnie licznik wyglądu audi 80 napis VDO w zegarach ktoś grzebał licznik i obrotomierz oszukuje temperatura cały czas 60 o C, czy można założyć jakiś nowszy bez fisa?? załączyłem przykładowe zdjęcie Czy licznik od anglika można założyć do normalnej wersji? Jak to jest z immo w roczniku 95r Proszę o radę bo jednak bym wymienił licznik od nowszego typu. Pozdr
  10. błąd 550 - regulacja kąta początku wtrysku. przyczyn może być wiele np: regulator (nastawnik) początku wtrysku przestawiony rozrząd nieszczelność układu paliwowego padająca VP 44 lub padnięta [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Sprawdź czy pompa wtryskowa podaje paliwo do wtryskiwaczy po przez poluzowanie rurek wtryskiwaczy.
  11. misiula moja rada to kupienie podkładek pod wtryskiwacze koszt ok. 6 zł w serwisie i dobry sylikon najlepiej firmy DIRKO 30 zł, 500 ml benzyny ekstrakcyjnej i wolne popołudnie i będziesz miał to tanio zrobione. stare uszczelki pod dekle dobrze otłuścić, a gumki w pokrywie zrobić tak jak wyżej napisał Piotruś u minie po przejechaniu ponad 1000 km sucho nic nie leci, ale ten sposób czy jest długo trwały to się okaże możesz poczekać 6 miesięcy wtedy przejadę ok. 15 tyś km i odpowiem ci na to pytanie :> [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:28_________________________________________________Więc uszczelnienie silikonem połączeń połączeń pomiędzy wtryskiwaczem, a uszczelniaczami w pokrywie zaworów sprawdza się w 100 procentach :> Przejechałem jakieś 20 tyś km i zero wycieków
  12. Ja już odme wymieniłem samemu na podstawie instrukcji którą można znaleść w a4 klubie czas wymiany ok 2h. Tylko czekam na efekty mojej pracy bo jeszcze nigdzie nie jesżdziłem :> pozdro[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:36_________________________________________________Dawno mnie nie było, więc trzeba dokończyć parę zaczętych wątków Przyczyną wycieku oleju z mojego autka, był wyciek z miski olejowej. Prawdopodobnie przyczyną było dokręcenie zbyt silnie pompy wspomagania przez jakiegoś mechanika. Po usunięciu pęknięcia miski olejowej silniczek suchy jak pieprz :> Pozdrawiam
  13. ślicznotka :>
  14. Pojadę z ciekawości na hamownie sprawdzić ile ma faktycznie KM i Nm Znalazłem hamownie w Poznaniu: http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html http://www.gekocars.pl/hamownia.htm
  15. A czy resztę logów jest w normie? ile może kosztować taki program?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.