-
[ALL B5] Sylwek moja A 4
Moze jakis opis historia jak auto nabyles itd ? Nie wysililes sie zbytnio
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Zazdroszcze serduch powodzenia w modach i miliona km zycze
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dobry furak powodzenia w dalszych modach :a4fan:
-
1.8t +-300kuniów
Niedawno nabylem a4 1.8t rok97-8 silnik aeb lecz oska plany na max 300km
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Ladnie dzialasz koleszko ladna furmanka dzialaj dalej powodzonka
-
Modyfikacja silnika AGU 1.8t
Witam kolega posiada audi a3 1.8t AGU i odlozy troche grosza i chce wlozyc lepsze turbo i lepsze wtryski( wszystko ma fabrycznee) jakie turbo wlozyc kolega celuje w moce od 200koni w gore ale bez szalenst czy k04 wystarczy? a wtryski jakie i jesli ktos ma cos ciekawego do sprzedania prosze dac znac
-
Quattro czy ośka do wyścigów
ja szukam silnika aeb z poczatkow produkcji bo podobno byly zakute
-
Quattro czy ośka do wyścigów
dziekuje wszytkim za odpowiedzi juz wszystko rozumiem Quattro musi byc to zaczynamy poszukiwania w miare przyzwoitego egzemplarza moze byc golas bez klimy itp dziekuje jeszcze raz
-
1.8t +-300kuniów
Witam jak w temacie co i jak robic aby wyciagnac z silnika 1.8t Q ok 300 koni ??? wtryski 440 starcza? wydech 2,5' kwasiak kat out?? ? Dp? tip?jakie DV? nowe ecun konieczne? a turbo.? slyszalem cos o k24 ze daloby rade a moze lepiej jakies gt np gt28... ??? prosze o sensowne odp aha i sprzeglo najlepiej jakiesz sztywne chyba ??
-
1.8t Biturbo czy jest sens???
tego nie wiem dlatego pytam czy jest to mozliwe i czy jest sens tak modzic czy lepiej wsadzic jedno spore turbo
-
1.8t Biturbo czy jest sens???
jak w temacie czy jest sens pakowac do silnika 1.8t drugiej turbawki i zrobic 1.8 Biturbo ??
-
Quattro czy ośka do wyścigów
kurcze straszny dylemat mam obawiaja mnie wlasnie te straty na kolach w Q
-
Quattro czy ośka do wyścigów
no ok dziekuje ci serdecznie za wypowiedz ale dreczy mnie jeszcze to czy powiedzmy bedzie 300koni na osce czy ta trakcja da rade? czy moze qquattro przy tej mocy moze bedzie duzo lepsze?
-
Quattro czy ośka do wyścigów
planuje kupic drugie juz a4 1.8t jako mialem wczesniej serie z wielkimi planami lecz kryzys finansowy nie pozwolil wykonac projektu musialem sie jej pozbyc byto to 1.8t oska auto bedzie wykorzystywane glownie do nocnych wyscigów( nie tylko od 0-... na 400m ale takze z rolki) i zloty w moce bede celowal od 250koni wzwyż i takie pytanie wiem ze na kresce quattro ma przewage na starcie wiadomo przyczepnosc ale pozniej powiedzmy od 80km/h z 3biegu to chyba oska miala by przewage prosze mnie oswiecic bo mam bardzo duzy dylemat czy wybrac oske czy Q
-
BLOW OFF DO 1.8t
no pali wiecej to fakt
AdekB5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta