Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

jeszcze tu mnie nie było :-)

rocznik: wrzesień 2000r.

Trochę Historii, autko przyjechało ze szwajcarii w 2008r. przez te wszystkie lata był jeden właściciel. W polsce jestem jego 3 właścicielem,

W 2011r. w maju zakupiłem go z przebiegiem 225 000km. teraz ma przejechane 245 000. Ska była zaniedbana wizualnie strasznie, ale za to mechanicznie w miarę zdrowa. Huczało łożysko jedynie.

Historia stłuczek :) otóż autko było delikatnie puknięte( wgniota na parkingu) czasy jeszcze szwajcara i przerysowany przedni błotnik i drzwi. Ostatnio ją calutką rozbierałem gdyż była cała malowana. Lakiernik potwierdził, które elementy były robione. Ja natomiast nie mogłem patrzeć na ryski, wniotki, odpryski od kamyczków itp. i postanowiłem ją prysnąć całą w ten sam kolor co fabryka... nałożone zostały 4 warstwy więc sporo :mrgreen:

Teraz mechanicznie i wizualnie:

Mechanika:

- Turbiny po profesjonalnej regeneracji ( nie były padnięte ale profilaktycznie poszły na dopieszczenie przy zmianie rozrządu)

- wydech z kwaski 2,75'

DSC02970.JPG

- Wkładka k&n

- Program MTM

- sprzęgło RS4

- Przewody silikonowe

Zawieszenie:

- Wsadzony gwint AP

DSC08495.JPG

Hamulce:

- 6-łok ZR17 na tarcze 330mm (przód nowe tarcze wentylowane zimmermana i klocki ferrodo + zregenerowane zaciski)

- tył seria pomalowane pod kolor przednich

- naklejki brembo

2013-02-25+09.20.55.jpg

- przewody w stalowym oplocie

Koła:

Lato - BBS CH R18 8,5j et35, opony Dunlopy Sportmax 225/40R18

Zima - Avusy R17 7,5j et45, opony yokohama wdrive 225/45R17

Wizualnie:

- nowy lakier

- dokładka przedniego zderzaka Cupra R

- Lampy przerobione na Bixenony

- tylnia dokładak w czarnym połysku

- chromowane lusterka

- Ramki zmienione

Środek:

- fotele Recaro z RS4 - śliczny stan, jak nowe :)

- radio ori din 1 z nagłośnieniem Bose

I co było wymieniane:

części w cholerę!!! :mrgreen: jak będę miał chwilkę to napisze, aczkolwiek nie wiem czy będzie się chciało. :P

Zdjęcia z wczoraj ;-) lakier jeszcze przed polerką, (czekamy aż się utwardzi) więc będzie się jeszcze bardziej świecił :lol:

plany:

- może jakieś kombinacje z mocą okolice 420hp

- dywaniki ori od S4

- polerka lakieru

- bbs oddać do renowacji ( rant na srebrny połysk + napisy motorsport, reszta w czarny mat)

Kilka fotek z wieczoru i jesień :)

DSC00939.JPG

DSC00906.JPG

DSC00931.JPG

DSC00891.JPG

DSC00886.JPG

Opublikowano
  • Autor

I kilka fotek z dzisiaj:

DSC02930.JPG

DSC02931.JPG

DSC02933.JPG

DSC02939.JPG

DSC02949.JPG

DSC02924.JPG

Opublikowano

ładnie sie prezentuje.Podobuje mnie sie ten wzór felgi:)

Opublikowano

Kosa:decayed:

Opublikowano

wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi :decayed:

Opublikowano

Świetna jest:naughty:

Opublikowano
  • Autor
wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi :decayed:

na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe :decayed:

Opublikowano

ooo wreszcie jakies konkretne auto i niedaleko :decayed:

Opublikowano
wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi :decayed:

na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe :decayed:

bbs jest twardy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

Opublikowano

fajne auto i ładnie chodzi:thumbup1:

Opublikowano

mega auto :decayed:

Opublikowano

Koza :)

Opublikowano
z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

Fajnie bulgocze :kox::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin:

Opublikowano
  • Autor
z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin:

nie ma tragedii, wiem że też miałeś taki, ja zrobiłem ostatnio trase gorzów- frankfurt am main - gorzów w jeden dzień i dało rade, a to przeszło 1500km! u mnie drze jape jak mu się daje, jak trzymasz równe obroty to jest "cicho":decayed:

Opublikowano

moje uszy nie dawały rady:grin:

Opublikowano

Kolego jak się jeździ po tym dziurawym Gorzowie na gwincie i takim kole Ja mam 17 i zawieszenie 1BV i ciężko jest Gorzów to jedna wielka dziura Jedynie obwodnica jest w miarę jeszcze gładka

Opublikowano
  • Autor

Powoli:decayed: rzadko bywam w samym gorzowie, więcej jestem w rozjazdach... ale fakt dziury za dziurami, niektóre drogi omijam i jest nieźle!

a zapytaj się jego jak mu się jeździ po gorzowie :D

1378096_236182436538028_322090946_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.