Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

On to chyba po własnym podjeździe :naughty:

Opublikowano
moje uszy nie dawały rady:grin:

Dziadujesz :decayed:

Opublikowano

Auto malina ;) oglądajac i słuchając tych esek odechciewa mi sie krawata... pozazdroscic. A powiedz mi ile taki egz kosztował? Może byc na PeWu.

Opublikowano

A Ty masz DP seryjne i reszta chinol czy jak?

Opublikowano
  • Autor

wiesz cena to raczej sprawa poboczna bo kupić to jedno ale zrobić dobrze Ske żeby wszystko kulało i było w miare nie zawodne to drugie hehe droższe znaczy się :)

DP zostało seryjne

Opublikowano

wydłubane precaty?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wycięte katy, a prekaty zostały... chyba :D

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 18:42 ----------

Czyja to Poznaniacy?:decayed:

S4.jpg

Opublikowano
Wycięte katy, a prekaty zostały... chyba :D

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 18:42 ----------

Czyja to Poznaniacy?:decayed:

https://lh4.googleusercontent.com/-wyUVcOCafFQ/Unv64qJkGII/AAAAAAAAAQc/6Fx9xbwXHiQ/w780-h585-no/S4.jpg

wydech w wersji niezdecydowanej :decayed:

Opublikowano

Dlatego nikt się nie przyznaje :decayed:

Opublikowano

Oo widze kolega z okolic , dobra furka pozdrawiam :hi:

Opublikowano

adamiszyn planuje droge przed wyjazdem,ale on est hardcore ranty felgi sie wycierają o błotniki:wink: fajnie gada,szkoda by było uciszyć taki dźwięk:naughty:

Opublikowano

Zazdroszcze serduch powodzenia w modach i miliona km zycze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szybko sie znudziła:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dwa lata to nie wiem czy tak szybko :P

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

nawet dwa i pół :grin: ale jak się uda sprzedać to zostaję przy audi tylko RS !!!

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 17:34 ----------

Nowe fotki i zimowy setup... Sorrki za jakość robione telefonem :decayed:

Zdj%25C4%2599cie0045.jpg

Zdj%25C4%2599cie0044.jpg

Zdj%25C4%2599cie0043.jpg

i trochę zdjęć środka...

Zdj%25C4%2599cie0039.jpg

Zdj%25C4%2599cie0036.jpg

Zdj%25C4%2599cie0038.jpg

Opublikowano

Powiedz mi kolego wydech jakiej firmy masz :kox:

Opublikowano

setup zimowy lepszy niz letni:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Powiedz mi kolego wydech jakiej firmy masz :kox:

Wydech to prawdopodobnie chinol fajnie zrobiony za dobre pieniądze!

a co do setupu to nie przesadzajmy na żywo milion razy bardziej mi się podoba na bbsach :wink:

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 18:07 ----------

Kilka nowych fotek na zimowym Setupie:

uy65.jpg

ln1e.jpg

qna9.jpg

hcc3.jpg

f66m.jpg

2mxz.jpg

649y.jpg

c7zx.jpg

ln1l.jpg

q802.jpg

tl1w.jpg

pmaw.jpg

Opublikowano
:hi: pogratulować auta, jak kupowałem swoje polowałem na taką ale wszyscy dookoła wsiedli na mnie kto będzie lał do baku i płacił OC wiec zostało 1.9 TDI:grin: Powiedz mi co to masz za felunek na pierwszych fotach?
Opublikowano
:hi: pogratulować auta, jak kupowałem swoje polowałem na taką ale wszyscy dookoła wsiedli na mnie kto będzie lał do baku i płacił OC wiec zostało 1.9 TDI:grin: Powiedz mi co to masz za felunek na pierwszych fotach?

jeśli koniec twojego nicku świadczy o tym że masz rok produkcji 1991 to jak jeszcze podrośniesz roczek albo dwa powiesz sobie takie słowa "k**wa co ja zrobiłem z tym dieselem"...

spoko, nie będziesz pierwszy też przez to przechodziłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.