Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Dzięki za odpowiedź, dzisiaj zakładam Micheliny a te oddaje na reklamacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie
  2. Cześć Wszystkim, czy ktoś z Was miał doczynienia z taką opona jak Firestone Firehawk Sport?? Zakupiłem komplet nowych opon na ten sezon i pojawił się problem z wibracja przy ok 145km/h, kilkukrotnie wyważane zero poprawy, zrobiony test drogowy optymalizacja 2 opon. Dalej to samo. Widać jak wszystkie 4szt minimalnie pracują na feldze. Pytanie czy wada fabryczna czy błąd przy montażu. Pozdro
  3. Witam, jestem świeżo po wymianie rozrządu. Zostały wymienione również popychacze. Auto odpala normalnie jednak zauważalny spadek mocy. Synchronizacja walka -0.14 wcześniej było -0.5. Czy to może mieć aż taki wplyw? Mam wrażenie, że minimalnie dudni z filtra powietrza. Czy to kwestia samych popychaczy, które muszą się ułożyć? Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam
  4. Tam jest obudowa termostatu, w którą wchodzi ta plastikowa rura. Fabrycznie siedzi tam gumowy oring. Możliwe że ktoś próbował to "reperowac" sylikonem
  5. Lolek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem ostatnio w rękach oba przeguby. Jak dla mnie Spidan wygrywa jakością osłony jak i dokładnością wykonania samego przegubu
  6. Lolek odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Spokojnie 345/330 z s4 się zmieści do tej 17 z a5. Miałem u siebie taka felgę więc na spokojnie ten zestaw możesz brać.
  7. Witam, odgrzeje trochę kotleta. Potrzebuję kupić zawieszenie gwintowane do a4 b5. Do tej pory jeździło na AP i byłem zadowolony tak samo jak brat który odkupił odemnie auto. Niestety gwint dokonał żywota i muszę go wymienić. Teraz pytanie, nie ukrywam, że nowe AP cena opór. Zastanawiamy się nad MTS black/Gold czy ktoś miał z nim do czynienia? Ewentualnie jakaś alternatywa? Będę wdzięczny za pomoc
  8. Niestety bez rozklejenia się nie da. W lampie są 2 diody. Pozdrawiam
  9. Poratuje ktoś momentami dokrecania śrub poduszki i łapy silnika od strony rozrzadu? Passat b8 2.0 tdi 150km DFGA
  10. Skręcone może być prawidlowo, chodzi o samą łapę, może ona jest krzywa. Skoro wymieniasz x razy pasek a nadal to samo. Ewentualnie wałek posredni one też lubią mieć luz na panewce ale czy to jest powód nie wiem?
  11. Sprawdź samo mocowanie pompy, może ono być powodem. Że pompa nie jest w osi
  12. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B5
    Dzięki wielkie kolego
  13. Lolek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, potrzebuję informacji z jakim momentem należy dokręcić czop tylnej piasty w a4 b5 avant AVG. Chodzi o 6 śrub m8x22. Nigdzie nie mogę znaleźć takowej informacji, będę mega wdzięczny pozdrawiam
  14. Chodzi o te opilki na korpusie wtryskiwacza? Jak na moje oko za duże żeby znalazły się z układu paliwowego. Gniazdo miales dosc mocno zalane olejem? Jesli tak to oring mogl byc juz nie szczelny, a to moze swiadczyc ze opilki trafily tam z olejem . Dla świętego spokoju proponowałbym wyjac filtr oleju i sprawdzic czy na nim nie ma jakis opilkow
  15. Miałem podobnie, okazało się że winny był wtryskiwacz. Przytarta iglica. Objawy tylko po pierwszym odpaleniu na zimnym silniku i tak jak piszesz, problem znikał po przejechaniu kilkuset metrów. Korekcje wtryskiwaczy bliskie 0.
  16. Lolek odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Nie jest to najlepszy pomysł ale w ostateczności..... patrząc na auta które jeżdżą w PL to większość ich nie posiada. Jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim to zaczną egzekwować.
  17. Lolek odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    W tym silniku czyszczenie egr przez jego budowę mija się z celem. To nie tak prosto jak w przedlifcie. Patrząc na ilość pracy przy jego demontażu lepiej założyć nowy
  18. Lolek odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Właśnie to miałem na myśli.
  19. Lolek odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Co sądzisz o plukaniu chemicznym tych dpf-ow? Ostanio usłyszałem, że te filtry taka metoda zabija, jedyna skuteczna dla tego dpfa to wypalanie wysoka temp pod ciśnieniem
  20. Co prawda nie audi ale felga 8j 225x45r18
  21. Witam, z góry wielkie dzięki WVWZZZ3CZGE094421
  22. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    Dzięki wielkie
  23. Lolek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam pytanie a w zasadzie dwa. Pierwsze to czy 4G0035503E jest to antena od polifta? Czy są jakieś różnice przed/po? Druga czy ktoś możecie podpowiedzieć jak dostac sie do anteny w avancie? Co należy zdemontować itp ewentualnie jakiś odnośnik do instrukcji jeśli temat już był. Będę mega wdzięczny. Swoją wczoraj urwalem......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.