Treść opublikowana przez Lolek
-
Problem z oponami Firestone Firehawk Sport
Dzięki za odpowiedź, dzisiaj zakładam Micheliny a te oddaje na reklamacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Problem z oponami Firestone Firehawk Sport
Cześć Wszystkim, czy ktoś z Was miał doczynienia z taką opona jak Firestone Firehawk Sport?? Zakupiłem komplet nowych opon na ten sezon i pojawił się problem z wibracja przy ok 145km/h, kilkukrotnie wyważane zero poprawy, zrobiony test drogowy optymalizacja 2 opon. Dalej to samo. Widać jak wszystkie 4szt minimalnie pracują na feldze. Pytanie czy wada fabryczna czy błąd przy montażu. Pozdro
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Lolek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K9FA027799
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Lolek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K9FA07799
-
2.0 tdi cr CGLC mułowaty po wymianie rozrządu
Witam, jestem świeżo po wymianie rozrządu. Zostały wymienione również popychacze. Auto odpala normalnie jednak zauważalny spadek mocy. Synchronizacja walka -0.14 wcześniej było -0.5. Czy to może mieć aż taki wplyw? Mam wrażenie, że minimalnie dudni z filtra powietrza. Czy to kwestia samych popychaczy, które muszą się ułożyć? Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam
-
Ubytek płynu chłodzącego na postoju w A4 B8 2.0TDI
Tam jest obudowa termostatu, w którą wchodzi ta plastikowa rura. Fabrycznie siedzi tam gumowy oring. Możliwe że ktoś próbował to "reperowac" sylikonem
-
B8 TrOOOOp
Miałem ostatnio w rękach oba przeguby. Jak dla mnie Spidan wygrywa jakością osłony jak i dokładnością wykonania samego przegubu
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Spokojnie 345/330 z s4 się zmieści do tej 17 z a5. Miałem u siebie taka felgę więc na spokojnie ten zestaw możesz brać.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Witam, odgrzeje trochę kotleta. Potrzebuję kupić zawieszenie gwintowane do a4 b5. Do tej pory jeździło na AP i byłem zadowolony tak samo jak brat który odkupił odemnie auto. Niestety gwint dokonał żywota i muszę go wymienić. Teraz pytanie, nie ukrywam, że nowe AP cena opór. Zastanawiamy się nad MTS black/Gold czy ktoś miał z nim do czynienia? Ewentualnie jakaś alternatywa? Będę wdzięczny za pomoc
-
Brak światła dziennego LED a4 b8 lift
-
Passat b8 dfga moment dokrecania poduszki
Poratuje ktoś momentami dokrecania śrub poduszki i łapy silnika od strony rozrzadu? Passat b8 2.0 tdi 150km DFGA
-
Zsuwający się pasek rozrządu w A4 B5 1.9 AFN
Skręcone może być prawidlowo, chodzi o samą łapę, może ona jest krzywa. Skoro wymieniasz x razy pasek a nadal to samo. Ewentualnie wałek posredni one też lubią mieć luz na panewce ale czy to jest powód nie wiem?
-
Zsuwający się pasek rozrządu w A4 B5 1.9 AFN
Sprawdź samo mocowanie pompy, może ono być powodem. Że pompa nie jest w osi
-
Czop tylnej piasty a4 b5
Dzięki wielkie kolego
-
Czop tylnej piasty a4 b5
Witam, potrzebuję informacji z jakim momentem należy dokręcić czop tylnej piasty w a4 b5 avant AVG. Chodzi o 6 śrub m8x22. Nigdzie nie mogę znaleźć takowej informacji, będę mega wdzięczny pozdrawiam
-
Opiłki na wtryskiwaczu z A5 2.0TDI CAHA
Chodzi o te opilki na korpusie wtryskiwacza? Jak na moje oko za duże żeby znalazły się z układu paliwowego. Gniazdo miales dosc mocno zalane olejem? Jesli tak to oring mogl byc juz nie szczelny, a to moze swiadczyc ze opilki trafily tam z olejem . Dla świętego spokoju proponowałbym wyjac filtr oleju i sprawdzic czy na nim nie ma jakis opilkow
-
Chwilowe szarpanie w A4 B8 2.0TDI CJCD
Miałem podobnie, okazało się że winny był wtryskiwacz. Przytarta iglica. Objawy tylko po pierwszym odpaleniu na zimnym silniku i tak jak piszesz, problem znikał po przejechaniu kilkuset metrów. Korekcje wtryskiwaczy bliskie 0.
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Nie jest to najlepszy pomysł ale w ostateczności..... patrząc na auta które jeżdżą w PL to większość ich nie posiada. Jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim to zaczną egzekwować.
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
W tym silniku czyszczenie egr przez jego budowę mija się z celem. To nie tak prosto jak w przedlifcie. Patrząc na ilość pracy przy jego demontażu lepiej założyć nowy
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Właśnie to miałem na myśli.
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Co sądzisz o plukaniu chemicznym tych dpf-ow? Ostanio usłyszałem, że te filtry taka metoda zabija, jedyna skuteczna dla tego dpfa to wypalanie wysoka temp pod ciśnieniem
-
Opony 225/45 R18 homologacja Audi A4 B8
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, z góry wielkie dzięki WVWZZZ3CZGE094421
- Antena "REKIN" avant
-
Antena "REKIN" avant
Witam, mam pytanie a w zasadzie dwa. Pierwsze to czy 4G0035503E jest to antena od polifta? Czy są jakieś różnice przed/po? Druga czy ktoś możecie podpowiedzieć jak dostac sie do anteny w avancie? Co należy zdemontować itp ewentualnie jakiś odnośnik do instrukcji jeśli temat już był. Będę mega wdzięczny. Swoją wczoraj urwalem......