Treść opublikowana przez Lolek
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Dzieki chyba nawet wiem kiedy to bylo hehWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?Mieszkam tu na czas studiow albo i dluzej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk o proszę można by się kiedyś ustawić chętnie bym z bliska obejrzał, na spoty zapraszam A tak z ciekawości na jakim gwincie smigasz?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Dzieki chyba nawet wiem kiedy to bylo hehWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
ok dzięki
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-mapsensor-vw-bora-golf-oryg-vdo-i6156266029.html taki?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
racja to zdjęcie masz z jakiegoś ogłoszenia?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
rozumiem ze wtyczka też jest p&P?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dzięki będę myślał intensywnie haha panowie mam kolejne pytanie dotyczy mapsensora ten z końcówką 051c to jest od awx/avf? Z tego co kowi pisał potrzeba jakiegoś pierścienia żeby zamontować w miejsce Starego. ktoś coś wie gdzie takowy można kupić? Z góry dzięki
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
rozumiem, aczkolwiek jeśli miałbym wybrać z tych 3 to chyba brd jedyne pasuje p&p? wszystko fajnie ale liczyłem na to ze moje wtryski 216 podolaja a tu zas zanosi sie na wydatki hehe. 216 starczaja do jakich mocy?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dzięki Kowi takiej informacji potrzebowałem. a jeszcze coś takiego co myślicie o turbo awx tylko ze środkiem od arl-a?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A do ilu da radę przy takich podzespołach? ewentualnie co byś polecał do takich mocy? brd ale zależy mi żeby był żywy dół więcej jeżdżę po mieście, jakeis trasy sporadycznie
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
mam takie pytanko, przeglądam wątek ale nie znalazłem odpowiedzi albo przeoczyłem. dodam ze celuje w moc 180km i pytanie. czy turbo awx podola razem z pompą 11 wtryskami 216 i oczywiście fmic. za odpowiedź z góry
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Panowie a jak rozwiazujecie problem z ta chlodniczka płynu wspomagania? trzeba to jakoś wygiac da się? czy jest na tyle miejsca żeby jakoś przełożyć?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
ja mam coś takiegohttp://img04.staticclassifieds.com/images_tablicapl/179926857_2_644x461_oslony-tarcz-288-przod-audi-a4-b5-a6-vw-2szt-p-l-dodaj-zdjecia.jpg
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
ok dzięki za info. co prawda ciężko mi powiedzieć czy mam osłonę czy pseudo blaszki hehe. Ale najwyżej będę się tym martwił jak przymierze większa tarcze
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Panowie potrzebuję nr osłony tarczy pod 312mm, czy z każdej b6 podejdzie do mojej b5 czy konkretne wersje silnikowe?
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
witam mam ten sam problem. aku wymienione nowe swiece a dalej podobnie tyle ze silnik avg pozdrawiam
-
Dymienie na zimnym,czuć ropę.[b5 1.9 AFN]
najlepiej przeplywke ori Bosch. tyle ze kosztuje
-
Ubywający Płyn z ukłądu chłodzenia
jesli masz 1, 9tdi to Z tyłu silnika jest podgrzewacz płynu. często tam ucieka płyn i leci prosto na skrzynię biegów. wymiana uszczelki powinna załatwić sprawę
-
Spoty wrocławskie
albo za urzędem miejskim na nowym targu. naziemny jak i podziemny
-
Spoty wrocławskie
Lolek już jest
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
siema czas chyba rozruszać to towarzystwo
-
Spoty wrocławskie
ja odpadam nie mam jak się dostać. teściowa fura zajęta :/
-
Spoty wrocławskie
Siema ktoś się dzisiaj zaopatruje na spota?