Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Dzieki chyba nawet wiem kiedy to bylo hehWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?Mieszkam tu na czas studiow albo i dluzej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk o proszę można by się kiedyś ustawić chętnie bym z bliska obejrzał, na spoty zapraszam A tak z ciekawości na jakim gwincie smigasz?
  2. Dzieki chyba nawet wiem kiedy to bylo hehWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?
  3. wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie
  4. http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-mapsensor-vw-bora-golf-oryg-vdo-i6156266029.html taki?
  5. racja to zdjęcie masz z jakiegoś ogłoszenia?
  6. rozumiem ze wtyczka też jest p&P?
  7. dzięki będę myślał intensywnie haha panowie mam kolejne pytanie dotyczy mapsensora ten z końcówką 051c to jest od awx/avf? Z tego co kowi pisał potrzeba jakiegoś pierścienia żeby zamontować w miejsce Starego. ktoś coś wie gdzie takowy można kupić? Z góry dzięki
  8. rozumiem, aczkolwiek jeśli miałbym wybrać z tych 3 to chyba brd jedyne pasuje p&p? wszystko fajnie ale liczyłem na to ze moje wtryski 216 podolaja a tu zas zanosi sie na wydatki hehe. 216 starczaja do jakich mocy?
  9. dzięki Kowi takiej informacji potrzebowałem. a jeszcze coś takiego co myślicie o turbo awx tylko ze środkiem od arl-a?
  10. A do ilu da radę przy takich podzespołach? ewentualnie co byś polecał do takich mocy? brd ale zależy mi żeby był żywy dół więcej jeżdżę po mieście, jakeis trasy sporadycznie
  11. mam takie pytanko, przeglądam wątek ale nie znalazłem odpowiedzi albo przeoczyłem. dodam ze celuje w moc 180km i pytanie. czy turbo awx podola razem z pompą 11 wtryskami 216 i oczywiście fmic. za odpowiedź z góry
  12. Panowie a jak rozwiazujecie problem z ta chlodniczka płynu wspomagania? trzeba to jakoś wygiac da się? czy jest na tyle miejsca żeby jakoś przełożyć?
  13. ja mam coś takiegohttp://img04.staticclassifieds.com/images_tablicapl/179926857_2_644x461_oslony-tarcz-288-przod-audi-a4-b5-a6-vw-2szt-p-l-dodaj-zdjecia.jpg
  14. ok dzięki za info. co prawda ciężko mi powiedzieć czy mam osłonę czy pseudo blaszki hehe. Ale najwyżej będę się tym martwił jak przymierze większa tarcze
  15. Panowie potrzebuję nr osłony tarczy pod 312mm, czy z każdej b6 podejdzie do mojej b5 czy konkretne wersje silnikowe?
  16. witam mam ten sam problem. aku wymienione nowe swiece a dalej podobnie tyle ze silnik avg pozdrawiam
  17. najlepiej przeplywke ori Bosch. tyle ze kosztuje
  18. jesli masz 1, 9tdi to Z tyłu silnika jest podgrzewacz płynu. często tam ucieka płyn i leci prosto na skrzynię biegów. wymiana uszczelki powinna załatwić sprawę
  19. albo za urzędem miejskim na nowym targu. naziemny jak i podziemny
  20. Lolek już jest
  21. siema
  22. siema czas chyba rozruszać to towarzystwo
  23. ja odpadam nie mam jak się dostać. teściowa fura zajęta :/
  24. Siema ktoś się dzisiaj zaopatruje na spota?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.