Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Witam, Panowie od wymiany rozrządu zrobione 80kkm. Pytanie odnośnie napinacza, nie pokrywają się znaki. Co robić z tym fantem, wymieniać wszystko na nowe czy nabijać kolejne km? Wrzucam filmik do wglądu. Będę wdzięczny za pomoc. Ps. Z tego co widzę to pasek CONTI zero oznak zużycia, spękań itp. rolki i napinacz INA, 20220211_193915.mp4
  2. Kurde rozgryzłeś mnie sherlocku, ale przynajmniej zachowuję to dla siebie i nie robię z siebie pośmiewiska na forum.
  3. Byłem zobaczyłem umarlem czytając ten temat nasuwa mi się tylko jedno - kolego @NelsonPL proszę przyznaj się w koncu, że masz 12 lat i jesteś tylko autorem tej fantazy, a właścicielem który nie ma zielonego pojęcia co się tu odkutasza jest twój ojciec/dziadek - ten siwy jegomość ze zdjęć powyżej
  4. Cześć, potrzebuje się dowiedzieć czy mój to czasem nie kastrat z Belgii. Bede bardzo wdzięczny WAUZZZ8K7DA202161
  5. Dzięki za odpowiedź, co prawda pytanie bylo o zawias 1bv Ale do siebie też takie założyłem. Jest idealnie
  6. Witam i proszę o pomoc. Potrzebuję wymienić amortyzatory w swoim aucie. Audi A4 B8 Avant lift. 2.0tdi 177km CGLC Zawias 1BV. Jakie konkretne amortyzatory będą pasować. Szukałem na forum ale nie znalazłem informacji. Jakieś zamienniki sachs\bilstein? Aso raczej odpada ze względu na astronomiczne koszta. Proszę o numery ewentualnych zamienników. pozdrawiam
  7. Lolek odpowiedział(a) na _barti_ temat w Audi A4 B8
    Można to zrobić za pomocą vcds.
  8. Bez jaj jeszcze trochę i będzie pyskówka jak w podstawówce... temat ma 8 stron i czytając ze zrozumieniem wychodzi na to że tylko ori termostaty (mały i duży) załatwiają sprawę. I nie trzeba być burzujem albo bananowym dzieckiem i kupować tylko w aso audi. W motorpolu można kupić za dużo mniej i te same części
  9. Rolls Royce stał pod firmą to było na grubo..... Btw... masz jeszcze ta ese Emilu?
  10. Nikt nie chce spotów..... spoty to zło..... przez ostatni spot pewien zaj*bisty warsztat zakończył działalność ????
  11. Musisz aktywować zielone ukryte menu. I w tym zielonym menu uruchomić funkcję sprawdzania oliwy z poziomu mmi. Jest tego pełno na YT. Jeśli nie to tak jak kolega wyżej prawi... kup se Pan bagnet
  12. Cześć Wszystkim. Założyłem ten temat bo liczę na Waszą chęć pomocy. Pomocy potrzebuje mój znajomy, młody, charyzmatyczny człowiek, jeden z Nas, miłośnik czterech pierścieni. Posiadacz przepięknego Audi V8. Niestety oprócz pasji i spełnienia marzenia jakim jest wspomniane auto, zmaga się z ciężką chorobą. Ostatnio gościł w programie znanego Wam pewnie Zachar off. Dzisiaj miała miejsce premiera odcinka do którego podaje link. Więcej informacji o Szymku jego chorobie oraz fundacji "się pomaga" znajdziecie w opisie filmu. Mam nadzieję, że razem wspólnymi siłami uda się pomóc Szymkowi. Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję Każdemu z osobna za wsparcie.
  13. Może być myślałem że chcesz mi sprzedać cały schowek
  14. Kolego z całym szacunkiem ale po co mi cały schowek?
  15. Witam. Po demontażu schowka od strony pasażera wypadł mi taki gumowy odbój i ni chu chu nie wiem skąd. Będę wdzięczny za pomoc Ps. Czy ma ktoś na sprzedaż siłownik od schowka pasażera? Nr 8K1880324
  16. W starym czy jest zimny czy wrzucony do wrzątku jest cały czas otwarty. Może minimalnie bardziej się otwiera będąc we wrzątku.
  17. Żeby nie było pisząc kozaku mam na myśli tego agenta @wkowal10
  18. Masz tu termostat z wrzącej wody. Jak znajdziesz różnicę to się wypowiedz kozaku
  19. Zamyka tylko przepływ Góra dół, dwóch środkowym nie rusza
  20. Chłopaku masz rozciety termostat. Prześledź sobie co i jak, co nie gra i zobacz na budowę i przemyśl to co napisałeś, że zamyka poszczególne kanały
  21. Masz tu zepsuty termostat... lekko ruszony śrubokrętem, leży już od dawna I ma mniejszą szparę niż twój nowy. Jak dalej jesteś taki pewny że zamyka poszczególne kanały to przetjij stary I daj znać
  22. Lepiej przyjżyj się uważnie ten termostat zamyka tylko jeden wyjście taka ma budowę....
  23. Koleś najchętniej bym z Tobą porozmawiał telefonicznie. Siejesz ferment, jestem w garażu i zaraz wytnę ten termostat gumwóką z obudowy.... powiedz mi jakim kur...a chu....em ma zamykać inne przejścia jak tylko ten który na zimnym wychodzi pod kątem 90 stopni? Jak inaczej ma zamykać poszczególne cele? Ogarnij jak dziala ten termostat A dopiero zacznij pier...dolic
  24. Witaj kolego, ja takie położenie miałem robiąc zdjęcie po kilku godzinach od wyjecia termostatu, dodam, że zaraz po wyjęciu z ciepłego silnika był w tym samym położeniu. Dmuchajac w otwor wejścia leciało ze wszystkich, więc poruszyłem srubokretem I się zamknął do końca, efekt..... zamyka część otworów i nie przelatuje przez wszystkie jak wczesniej. Już nie pamiętam które, jak znajdę w garażu o ile nie wyrzuciem dam znać. Może Ty tak samo jak inni co wymieniali bez efektu jesteś pechowcem z walnietym termostatem???? Ja wymienilem rowniez mały termostat, przy temp -2 st po dystansie 10-15km spokojnej jazdy mam 90st. Przed wymiana, macajac węże miałem zbliżone temperatury na obu. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.