Treść opublikowana przez Lolek
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
Witam, Panowie od wymiany rozrządu zrobione 80kkm. Pytanie odnośnie napinacza, nie pokrywają się znaki. Co robić z tym fantem, wymieniać wszystko na nowe czy nabijać kolejne km? Wrzucam filmik do wglądu. Będę wdzięczny za pomoc. Ps. Z tego co widzę to pasek CONTI zero oznak zużycia, spękań itp. rolki i napinacz INA, 20220211_193915.mp4
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kurde rozgryzłeś mnie sherlocku, ale przynajmniej zachowuję to dla siebie i nie robię z siebie pośmiewiska na forum.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Byłem zobaczyłem umarlem czytając ten temat nasuwa mi się tylko jedno - kolego @NelsonPL proszę przyznaj się w koncu, że masz 12 lat i jesteś tylko autorem tej fantazy, a właścicielem który nie ma zielonego pojęcia co się tu odkutasza jest twój ojciec/dziadek - ten siwy jegomość ze zdjęć powyżej
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, potrzebuje się dowiedzieć czy mój to czasem nie kastrat z Belgii. Bede bardzo wdzięczny WAUZZZ8K7DA202161
-
Jakie amortyzatory do zawieszenia 1BV
Dzięki za odpowiedź, co prawda pytanie bylo o zawias 1bv Ale do siebie też takie założyłem. Jest idealnie
-
Jakie amortyzatory do zawieszenia 1BV
Witam i proszę o pomoc. Potrzebuję wymienić amortyzatory w swoim aucie. Audi A4 B8 Avant lift. 2.0tdi 177km CGLC Zawias 1BV. Jakie konkretne amortyzatory będą pasować. Szukałem na forum ale nie znalazłem informacji. Jakieś zamienniki sachs\bilstein? Aso raczej odpada ze względu na astronomiczne koszta. Proszę o numery ewentualnych zamienników. pozdrawiam
-
System Start/Stop
Można to zrobić za pomocą vcds.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Bez jaj jeszcze trochę i będzie pyskówka jak w podstawówce... temat ma 8 stron i czytając ze zrozumieniem wychodzi na to że tylko ori termostaty (mały i duży) załatwiają sprawę. I nie trzeba być burzujem albo bananowym dzieckiem i kupować tylko w aso audi. W motorpolu można kupić za dużo mniej i te same części
-
Spoty wrocławskie
Rolls Royce stał pod firmą to było na grubo..... Btw... masz jeszcze ta ese Emilu?
-
Spoty wrocławskie
Nikt nie chce spotów..... spoty to zło..... przez ostatni spot pewien zaj*bisty warsztat zakończył działalność ????
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
Musisz aktywować zielone ukryte menu. I w tym zielonym menu uruchomić funkcję sprawdzania oliwy z poziomu mmi. Jest tego pełno na YT. Jeśli nie to tak jak kolega wyżej prawi... kup se Pan bagnet
-
Chłopak z pasją - potrzebna nasza pomoc
Cześć Wszystkim. Założyłem ten temat bo liczę na Waszą chęć pomocy. Pomocy potrzebuje mój znajomy, młody, charyzmatyczny człowiek, jeden z Nas, miłośnik czterech pierścieni. Posiadacz przepięknego Audi V8. Niestety oprócz pasji i spełnienia marzenia jakim jest wspomniane auto, zmaga się z ciężką chorobą. Ostatnio gościł w programie znanego Wam pewnie Zachar off. Dzisiaj miała miejsce premiera odcinka do którego podaje link. Więcej informacji o Szymku jego chorobie oraz fundacji "się pomaga" znajdziecie w opisie filmu. Mam nadzieję, że razem wspólnymi siłami uda się pomóc Szymkowi. Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję Każdemu z osobna za wsparcie.
-
Demontaż schowka. Gdzie powinien być ten gumowy odbój?
Nie ma
-
Demontaż schowka. Gdzie powinien być ten gumowy odbój?
Może być myślałem że chcesz mi sprzedać cały schowek
-
Demontaż schowka. Gdzie powinien być ten gumowy odbój?
Kolego z całym szacunkiem ale po co mi cały schowek?
-
Demontaż schowka. Gdzie powinien być ten gumowy odbój?
Witam. Po demontażu schowka od strony pasażera wypadł mi taki gumowy odbój i ni chu chu nie wiem skąd. Będę wdzięczny za pomoc Ps. Czy ma ktoś na sprzedaż siłownik od schowka pasażera? Nr 8K1880324
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
W starym czy jest zimny czy wrzucony do wrzątku jest cały czas otwarty. Może minimalnie bardziej się otwiera będąc we wrzątku.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Żeby nie było pisząc kozaku mam na myśli tego agenta @wkowal10
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Zamyka tylko przepływ Góra dół, dwóch środkowym nie rusza
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Chłopaku masz rozciety termostat. Prześledź sobie co i jak, co nie gra i zobacz na budowę i przemyśl to co napisałeś, że zamyka poszczególne kanały
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Masz tu zepsuty termostat... lekko ruszony śrubokrętem, leży już od dawna I ma mniejszą szparę niż twój nowy. Jak dalej jesteś taki pewny że zamyka poszczególne kanały to przetjij stary I daj znać
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Lepiej przyjżyj się uważnie ten termostat zamyka tylko jeden wyjście taka ma budowę....
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Koleś najchętniej bym z Tobą porozmawiał telefonicznie. Siejesz ferment, jestem w garażu i zaraz wytnę ten termostat gumwóką z obudowy.... powiedz mi jakim kur...a chu....em ma zamykać inne przejścia jak tylko ten który na zimnym wychodzi pod kątem 90 stopni? Jak inaczej ma zamykać poszczególne cele? Ogarnij jak dziala ten termostat A dopiero zacznij pier...dolic
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Witaj kolego, ja takie położenie miałem robiąc zdjęcie po kilku godzinach od wyjecia termostatu, dodam, że zaraz po wyjęciu z ciepłego silnika był w tym samym położeniu. Dmuchajac w otwor wejścia leciało ze wszystkich, więc poruszyłem srubokretem I się zamknął do końca, efekt..... zamyka część otworów i nie przelatuje przez wszystkie jak wczesniej. Już nie pamiętam które, jak znajdę w garażu o ile nie wyrzuciem dam znać. Może Ty tak samo jak inni co wymieniali bez efektu jesteś pechowcem z walnietym termostatem???? Ja wymienilem rowniez mały termostat, przy temp -2 st po dystansie 10-15km spokojnej jazdy mam 90st. Przed wymiana, macajac węże miałem zbliżone temperatury na obu. Pozdrawiam