Treść opublikowana przez Lolek
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Jutro posprawdzam szczelność, w sumie to tak na oko ten wężyk który idzie na gruchę jest troszkę załamany i na końcu spękany, to go od razu wymienię. Powiedzcie czy może być taki sam co idzie do wtrysków. Taki posiadam na oko wygląda tak samo, gumowy w szmacianym oplocie, i średnica taka sama. A co do kata to postaram się wypatroszyć po świetach
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
tak miałem, była czyszczona w jetroniku za starszną sumę pieniędzy, i tyle, a może być winny temu katalizator? generalnie auto ma 270k przebiegu i katalizator
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
logi statyczne Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry wielkie dzieki, pozdrawiam
-
Problem z mocą, brak siły potrzebny lekarz [wrocław]
wielkie dzięki za radę, spróbuje tak zrobić. Dzisiaj jadę do znajomego mechanika mojego kumpla, ma podpiąć pod kompa i zrobić logi statyczne i dynamiczne. Myślisz, że będzie w stanie przez to wyłapać co może być nie tak? Jeśli uda mi się w jakiś sposób otrzymać te logi to wrzucę je na forum do oceny
-
Problem z mocą, brak siły potrzebny lekarz [wrocław]
teraz już wiem, że przepłaciłem ale kiedy byłem w potrzebie, stalo się to dwa dni przed zaplanowanym wyjazdem w góry więc od razu pojechalem na ten warsztat. Niby wszyscy go polecali, i miało być pięknie. Jeśli chodzi o problem to odnoszę się do tego co było przed, auto zupełnie inaczej jeździło, szybciej się wkręcało, większą prędkość osiągało, aż w końcu zupełny brak mocy. I tak trafiłem do JETRONIKA. Po czyszczeniu turbiny faktycznie pojawiła się moc jednak nie jest to samo co wcześniej. Po jakimś tygodniu od czyszczenia znowu straciło moc, po kolejnej wizycie nawet nie powiedzieli mi co się stało, coś zrobili i kazali wsiąść w auto i jechać dalej. Podejrzewam że musiał się zsunąć wężyk na tym zaworze, który znajduje się za silnikiem na grodzi, jest tam taki plastikowy trójnik, obstawiam to bo znowu po kilku dniach odcięło turbo tyle,że wtedy zauważyłem właśnie ten wężyk, założyłem i turbo znowu biło. Od tamtej pory spalanie tak jak już wcześniej napisałem strasznie wzrosło, turbo niby jest, tyle że nie ciągnie z dołu a minimalne "szarpniecie" odczuwalne jest dopiero w granicy 3000obr. Gdzie znacznie wcześniej było wyraźnie czuć, że auto chce jechać. Teraz aktualnie turbiny nie odłącza, jednak to wszystko dzieje się z opóźnieniem, z oporem
-
Problem z mocą, brak siły potrzebny lekarz [wrocław]
Wielkie dzięki za informację, od razu szperam w postach odnośnie spotów we wrocławiu, jeszcze raz wielkie dzięki
-
Problem z mocą, brak siły potrzebny lekarz [wrocław]
WITAJCIE Jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę z tym forum, dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli umieszczam post nie tam gdzie trzeba. Mianowicie problem polega na tym, że w aucie odczuwam brak mocy. Kiedy problem się pojawił niewiele się zastanawiając pojechałem do specjalisty na diagnostykę silnika do warsztatu JETRONIK na ul. Opolskiej we Wrocławiu. Po rzekomej diagnostyce stwierdzili zapieczone kierownice zmiennej geometrii turbiny, zalecili czyszczenie. Oczywiście wszystkim mieli się zająć. Pomijając fakt że za diagnostykę z czyszczeniem zapłaciłem ok 1400 zł nie odczułem specjalnej poprawy, po tygodniu znowu do nich wróciłem, podpięli pod komputer i spławili z kwitkiem, że wszystko jest ok. Jednak w aucie brakuje mocy, nie jest tak samo jak zaraz po kupnie auta, tak wiem, że już sie przyzwyczaiłem i jest mi mało jednak to nie to . Na domiar złego spalanie strasznie mi wzrosło, tak mniej więcej z 6l do 8l z kawałkiem. Nie wiem co robić dlatego zwracam się do forumowiczów zwłaszcza tych z wrocławia i okolic, którzy znają się na rzeczy:). Czy któryś z kolegów był by wstanie mi pomóc, chodzi mi o możliwość podpięcia auta pod komputer i sprawdzenia tej turbiny i innych związanych z nią rzeczy, podczas jazdy, doładowanie, przeładowanie czy jakoś tak. Nie jestem mechanikiem i bazuje na tym co gdzieś przeczytałem. Proszę o pomoc, oczywiście jeśli będzie trzeba zapłacę za fatygę. Audi A4 B5 avant 1.9 tdi[AVG] 110 koni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, szczesliwych posiadaczy A4 Troche pozno ale wyszlo jak wyszlo DOBRY WIECZÓR FORUMOWICZE