Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. szczuraz masz racje, dokładnie jest tak jak piszesz. Przypomniałem sobie jak kiedyś koleszka z 1.8T pałował się z katem i faktycznie bez palnika się nie obeszło. A powiedzcie mi ostatnio wymieniłem lewy tylny zacisk bo stary ciekł, niby odpowietrzyłem i leciał już sam płyn, więc niby spoko. Problem polega na tym, że podczas jazdy naciskam na hamulec i miękko wpada, dopiero za drugim razem jest okej. Co może być przyczyną? powinienem odpowietrzyć też drugą stronę?
  2. po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!? Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego. Dokładnie u mnie też nie było żadnego problemu, hehe zależy jaki specjalista
  3. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- Auto odebrane od lakiernika, cacunio haha dodatkowo w cenie prysnęli klamkę i całe auto umyli aaaa mało tego ustawili opadnięte drzwi kierowcy. Lakiernik do mnie - a bo tak się dziwnie zamykały i denerwowało mnie jak skrzypią ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- zapomniałem dodać, wymieniłem zacisk na urzywkę, póki co nie cieknie i wszystko działa jak należy. Zobaczymy jak długo
  4. aaa takie buty, okej jak będę robił coś w tym kierunku to się do Ciebie uśmiechnę
  5. prowadzisz sklep z częściami?
  6. ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- [/color]a ty o sprzegło pytasz od AWX pasuje jak dobrze pamiętam kolega e9matic 693 396 576 ma taki zestaw u siebie jeśli planujesz więcej niż 150 KM to warto było by założyć od AWX ja tam wrzuciłem nowe od AFN i styka więcej mocy nie planuje Hehe o sprzęgło chodzi nie więcej nie planuje, max 150. Właśnie chciałem się dowiedzieć bo ceny mniej więcej te same. Miałem do Ciebie dzwonić, ale puki co nie chcę Ci tyłka zawracać, a tu prosze od kogo dostałem odpowiedź Z nadmiaru wolnego czasu, siedzę i przeglądam różne pierdoły i planuję jak zainwestuję kasę z odszkodowania którą kiedyś dostanę
  7. Dobry, chociaż może i nie, kolejny dzień bez auta:thumbdown: ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- Panowie mam do Was takie pytanie bo na pewno większość z Was już to przerabiało, a mianowicie myślę o zwiększeniu mocy w swoim aucie, jednak zanim do czegokolwiek się zabiorę muszę wymienić sprzęgło które powoli niedomaga. I teraz pytanie, czy wymienić na to co było czy np od AWX? czy będzie pasowało do mojego AVG czy będzie problem?
  8. Dobry Pany, jak wszyscy to wszyscy Najlepszego również ode mnie
  9. właśnie odstawiłem swoje wozidło do lakiernika, i jest to nie do pomyślenia że waliłem później taki kawał z buta
  10. te trasy są na prawdę idealne do zabawy:decayed: tak samo z Kamionek w stronę przełęczy Jugowskiej. Kiedyś kolega zabrał mnie na wycieczkę subaru impreza STI zimową porą. Banan na twarzy do dzisiaj:decayed:
  11. to tylko pozazdrościć, strasznego mam wku..wa, że nie dotarłem do Was dzisiaj, masakra jak się wali to wszystko na raz!!!!!!
  12. Panowie powiedzcie gdzie we Wrocławiu kupię zacisk nowy bądź po regeneracji??? jednak nie udało się uratować starego, ukręcił się odpowietrznik, generalnie wolałbym już na nim nie jeździć i mieć święty spokój
  13. właśnie nie było wżerek, tyle że nie było też oringa założyłem troszkę grubszy i ciaśniejszy niż ten z zestawu naprawczego, gdzieś wyczytałem ze te z zestawu są lipne. Zobaczymy ile wytrzyma teraz:decayed:
  14. ok. to jak będziesz miał czas daj znać to najwyżej podjadę albo spotkamy się gdzie Ci będzie pasowało
  15. Chłopaki udało się, kupiłem w Juli zestaw szczypiec za 6zł, trochę powyginałem i się udało. Problem lejącego zacisku polegał na tym ze nie było oringu no ośce wewnątrz zacisku, nie wiem jak to możliwe ale nie było. Puki co nie leje, zobaczymy na jak długo, im dłużej tym więcej czasu na zebranie kasy na nowy Cwiara mnie jednak dzisiaj nie będzie na spocie, nie wyrobie z czasem. To może jutro albo w tygodniu moglibyśmy się spiknąć po te pierdoły do kluczyka??
  16. w sumie macie racje, tyle ze muszę poskładać to jakoś bo jestem uziemiony:facepalm: jutro święto a we wtorek muszę z rana oddać auto do lakiernika:decayed:
  17. Panowie potrzebuję pomocy, strasznie lało mi się z tylnego lewego zacisku, kupiłem zestaw naprawczy, tyle że mam problem ze ściągnięciem jeba...go segera, mam szczypce ale nie podchodzą. Czy ktoś posiada takowe i poratuje? Albo czy ma ktoś taki zacisk działający na sprzedaż? bo mój już strasznie skorodowany i nawet rozsypuje się od tyłu, tam gdzie wychodzi konus od ręcznego,
  18. same spryskiwacze to nie to samo sprzedałem bebechy z kata 150zł do przodu:banan: tyle, że na tych wyrwidołach na skupie rozwaliłem osłone silnika:facepalm:
  19. Dobry Pany, i jak tu się nie wnerwiać kiedy pogoda robi nas w jajo!!!! Pożyczyłem od sąsiada ramiona z s4 b5, z rana u mnie kropiło wiec myślę będzie padać, a tu proszę miłe zaskoczenie:facepalm:
  20. roboty nie wiele, ale wstrzel się teraz w odpowiednią pogodę, haha to nielada wyzwanie:whistling: o super, wydaje mi się, że w niedzielę po prostu zostawię na jakiś czas rodzinkę samą i urwę się na spota. Teraz to już nie mam wyjścia Tylko kierowce weź, bo pierwszy spot to musi być odcinka :polew: hehe z tym to może być problem, w sylwestra było odcięcie, mega beton i moja wątroba przechodzi regeneracje:facepalm:
  21. roboty nie wiele, ale wstrzel się teraz w odpowiednią pogodę, haha to nielada wyzwanie:whistling: o super, wydaje mi się, że w niedzielę po prostu zostawię na jakiś czas rodzinkę samą i urwę się na spota. Teraz to już nie mam wyjścia
  22. Al@n z bolesławca pisał mi, że ma takie z polifta i che za parę 60zł z przesyłką
  23. kaju jak dorwę nowe to pewnie tak taż zrobię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.