Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
szczuraz masz racje, dokładnie jest tak jak piszesz. Przypomniałem sobie jak kiedyś koleszka z 1.8T pałował się z katem i faktycznie bez palnika się nie obeszło. A powiedzcie mi ostatnio wymieniłem lewy tylny zacisk bo stary ciekł, niby odpowietrzyłem i leciał już sam płyn, więc niby spoko. Problem polega na tym, że podczas jazdy naciskam na hamulec i miękko wpada, dopiero za drugim razem jest okej. Co może być przyczyną? powinienem odpowietrzyć też drugą stronę?
-
Spoty wrocławskie
po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!? Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego. Dokładnie u mnie też nie było żadnego problemu, hehe zależy jaki specjalista
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- Auto odebrane od lakiernika, cacunio haha dodatkowo w cenie prysnęli klamkę i całe auto umyli aaaa mało tego ustawili opadnięte drzwi kierowcy. Lakiernik do mnie - a bo tak się dziwnie zamykały i denerwowało mnie jak skrzypią ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- zapomniałem dodać, wymieniłem zacisk na urzywkę, póki co nie cieknie i wszystko działa jak należy. Zobaczymy jak długo- Spoty wrocławskie
aaa takie buty, okej jak będę robił coś w tym kierunku to się do Ciebie uśmiechnę- Spoty wrocławskie
prowadzisz sklep z częściami?- Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- [/color]a ty o sprzegło pytasz od AWX pasuje jak dobrze pamiętam kolega e9matic 693 396 576 ma taki zestaw u siebie jeśli planujesz więcej niż 150 KM to warto było by założyć od AWX ja tam wrzuciłem nowe od AFN i styka więcej mocy nie planuje Hehe o sprzęgło chodzi nie więcej nie planuje, max 150. Właśnie chciałem się dowiedzieć bo ceny mniej więcej te same. Miałem do Ciebie dzwonić, ale puki co nie chcę Ci tyłka zawracać, a tu prosze od kogo dostałem odpowiedź Z nadmiaru wolnego czasu, siedzę i przeglądam różne pierdoły i planuję jak zainwestuję kasę z odszkodowania którą kiedyś dostanę- Spoty wrocławskie
Dobry, chociaż może i nie, kolejny dzień bez auta:thumbdown: ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- Panowie mam do Was takie pytanie bo na pewno większość z Was już to przerabiało, a mianowicie myślę o zwiększeniu mocy w swoim aucie, jednak zanim do czegokolwiek się zabiorę muszę wymienić sprzęgło które powoli niedomaga. I teraz pytanie, czy wymienić na to co było czy np od AWX? czy będzie pasowało do mojego AVG czy będzie problem?- Spoty wrocławskie
Dobry Pany, jak wszyscy to wszyscy Najlepszego również ode mnie- Spoty wrocławskie
właśnie odstawiłem swoje wozidło do lakiernika, i jest to nie do pomyślenia że waliłem później taki kawał z buta- Spoty wrocławskie
te trasy są na prawdę idealne do zabawy:decayed: tak samo z Kamionek w stronę przełęczy Jugowskiej. Kiedyś kolega zabrał mnie na wycieczkę subaru impreza STI zimową porą. Banan na twarzy do dzisiaj:decayed:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
to tylko pozazdrościć, strasznego mam wku..wa, że nie dotarłem do Was dzisiaj, masakra jak się wali to wszystko na raz!!!!!!- Spoty wrocławskie
Panowie powiedzcie gdzie we Wrocławiu kupię zacisk nowy bądź po regeneracji??? jednak nie udało się uratować starego, ukręcił się odpowietrznik, generalnie wolałbym już na nim nie jeździć i mieć święty spokój- Spoty wrocławskie
właśnie nie było wżerek, tyle że nie było też oringa założyłem troszkę grubszy i ciaśniejszy niż ten z zestawu naprawczego, gdzieś wyczytałem ze te z zestawu są lipne. Zobaczymy ile wytrzyma teraz:decayed:- Spoty wrocławskie
ok. to jak będziesz miał czas daj znać to najwyżej podjadę albo spotkamy się gdzie Ci będzie pasowało- Spoty wrocławskie
Chłopaki udało się, kupiłem w Juli zestaw szczypiec za 6zł, trochę powyginałem i się udało. Problem lejącego zacisku polegał na tym ze nie było oringu no ośce wewnątrz zacisku, nie wiem jak to możliwe ale nie było. Puki co nie leje, zobaczymy na jak długo, im dłużej tym więcej czasu na zebranie kasy na nowy Cwiara mnie jednak dzisiaj nie będzie na spocie, nie wyrobie z czasem. To może jutro albo w tygodniu moglibyśmy się spiknąć po te pierdoły do kluczyka??- Spoty wrocławskie
w sumie macie racje, tyle ze muszę poskładać to jakoś bo jestem uziemiony:facepalm: jutro święto a we wtorek muszę z rana oddać auto do lakiernika:decayed:- Spoty wrocławskie
Panowie potrzebuję pomocy, strasznie lało mi się z tylnego lewego zacisku, kupiłem zestaw naprawczy, tyle że mam problem ze ściągnięciem jeba...go segera, mam szczypce ale nie podchodzą. Czy ktoś posiada takowe i poratuje? Albo czy ma ktoś taki zacisk działający na sprzedaż? bo mój już strasznie skorodowany i nawet rozsypuje się od tyłu, tam gdzie wychodzi konus od ręcznego,- Spoty wrocławskie
same spryskiwacze to nie to samo sprzedałem bebechy z kata 150zł do przodu:banan: tyle, że na tych wyrwidołach na skupie rozwaliłem osłone silnika:facepalm:- Spoty wrocławskie
Dobry Pany, i jak tu się nie wnerwiać kiedy pogoda robi nas w jajo!!!! Pożyczyłem od sąsiada ramiona z s4 b5, z rana u mnie kropiło wiec myślę będzie padać, a tu proszę miłe zaskoczenie:facepalm:- Spoty wrocławskie
roboty nie wiele, ale wstrzel się teraz w odpowiednią pogodę, haha to nielada wyzwanie:whistling: o super, wydaje mi się, że w niedzielę po prostu zostawię na jakiś czas rodzinkę samą i urwę się na spota. Teraz to już nie mam wyjścia Tylko kierowce weź, bo pierwszy spot to musi być odcinka :polew: hehe z tym to może być problem, w sylwestra było odcięcie, mega beton i moja wątroba przechodzi regeneracje:facepalm:- Spoty wrocławskie
roboty nie wiele, ale wstrzel się teraz w odpowiednią pogodę, haha to nielada wyzwanie:whistling: o super, wydaje mi się, że w niedzielę po prostu zostawię na jakiś czas rodzinkę samą i urwę się na spota. Teraz to już nie mam wyjścia- Spoty wrocławskie
Al@n z bolesławca pisał mi, że ma takie z polifta i che za parę 60zł z przesyłką- Spoty wrocławskie
kaju jak dorwę nowe to pewnie tak taż zrobię - Spoty wrocławskie