Treść opublikowana przez Lolek
-
Problem z zawieszenie- stuki
mam ten sam problem, od kilku dni zaczęło mi coś stukać z prawej strony i to konkretnie jakby ktoś młotem w nadkole naparzał. Wiec wczoraj podjechałem na stacje kontroli pojazdów, nie powiedziałem gościowi że coś stuka tylko że mam wyjazd w długą trasę i chcę wiedzieć czy mogę bezpiecznie jechać. Diagnosta sprawdza, szarpie breszką, na trzepakach itp. Po czym mówi, że amorki w b.dobrej kondycji, zawieszenie też, niewielki luz na swożniu wahacza dolnego tylnego z lewej strony i niewielki luz na koncówce drążka prawa strona. Powiedział, że spokojnie mogę jeździć że póki co nie ma potrzeby wymieniać. No to ja do niego żeby wsiadł do auta i kawałek się ze mną przejechał, po wyjechaniu z hali stuk za stukiem, gościu czerwony nic nie mówi. To ja do niego i co teraz? na to on że muszę podjechać do mechanika i żeby on to zdiagnozował. To ja się pytam za co oni biorą kasę skoro coś jest nie tak a on że wszystko w porządku
-
Spoty wrocławskie
dobry hehe to do końca życia zapamięta te urodziny Pany jak 17 MM to ja chętnie też wpadnę
-
Mokro pod dywanikiem kierowcy- nie usuwać ,pomocy
a nie jest to czasem płyn od spryskiwaczy? ja u siebie też miałem mokro pod dywanikiem, niezależnie od pogody, czy deszcz czy słonecznie pod dywanikiem był niewielki mokry placek. Okazało się, że była nieszczelność na wężyku założonym na taki plastikowy króciec, pod plastikową osłoną z lewej strony
-
Spoty wrocławskie
szczuraz ja właśnie pojechałem żeby mi sprawdził bo póki co przegląd dopiero w sierpniu, wiec chodziło tylko o konkretną diagnostykę a nie podbicie przeglądu
-
Spoty wrocławskie
Zebyś miał przegląd podbity. za***iście, tylko po to żeby mieć przegląd podbity, a co ze sprawnością samochodu i bezpieczną jazdą?
-
Spoty wrocławskie
Bądź tu mądry i pisz wiersze. Pojechałem na stację diagnostyczną na ul. Grabiszyńską. Gościu sprawdza, rusza breszką, na trzepakach i mówi - ma pan zawieszenie w b.dobrym stanie, amory jak nowe. Niewielki luz na końcówce drążka z prawej i niewielki luz na swożniu wahacza lewy tylny dół. Nic wielkiego i można śmiało i bezpiecznie jeździć. No to ja do niego żeby wsiadł i kawałek go przewiozę. Ledwo wyjechaliśmy z hali a tu stuk za stukiem, gościu czerwony nic nie mówi. I co teraz, na to on - to musi pan do mechanika podjechać żeby on to ocenił. TO JA SIĘ PYTAM PO KIEGO GRZYBA SĄ TE STACJE:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Za kilka mcy zapraszam do mnie na Piekna. Wlasnie sie buduje. Będę nieprzekupny haha no dobra cwiara ale to za kilka mcy, a ja potrzebuję dzisiaj. Miałem jechać do znajomego przez Jelcz laskowice i tam jest auto matunin, ma porządny sprzęt i przy okazji sprawdza amory na trzepakach, ale nici ze spotkania
-
Spoty wrocławskie
dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.
-
Spoty wrocławskie
goldik tak jak rozmawialiśmy, jeśli się okaże że tylko drążek to wymienię tylko to a jeśli więcej to będę z Tobą gadał
-
Spoty wrocławskie
w sumie racja, po co wymieniać całość skoro może się okazać że np tylko 2-3 szlak trafił a reszta trzyma się kupy. No chyba że ktoś chce i na to go stać
-
Spoty wrocławskie
cwiara co do drążka to tak zrobię, że drążek + końcówka. Chodzi mi o wahacze, jak się okaże że też już się któreś skończyły to wymienić tylko te czy od razu komplet
-
Spoty wrocławskie
Panowie doradźcie mi, bo od kilku dni zaczęło naparzać mi coś w zawieszeniu prawy przód, najprawdopodobniej drążek kierowniczy i kto wie czy jakieś wahacze. Jutro podskoczę na diagnostykę żeby posprawdzali na trzepakach. I pytanie czy jak coś to wymieniać od razu całość czy tylko zużyte?
-
Spoty wrocławskie
zgadza sie, ale żeby odpierdalać takie numery, jak ten opisany wyżej, no to jest już samowolka i wykroczenie poza granice uprawnień wykroczenie poza granice uprawnień? hehe a oni coś takiego jak granice uprawnień posiadają jak kolega pisał wyżej witamy w polsce
-
Spoty wrocławskie
też kilka dzisiaj widziałem, a co do policji to taka dzisiaj sytuacja - wyjeżdżam z roboty na grabiszyńską, a tu za mną radiowóz, jadę sobie elegancko a po chwili syrena, no to chu... zatrzymuję się w zatoczce, a psiarnia wyłączyła koguta i pojechała dalej, skumajcie żartownisiów
-
Spoty wrocławskie
pada mi zawieszenie, tak stuka i wali
-
Spoty wrocławskie
Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił no ja przez pierwsze 2 dni byłem całkiem zadowolony, jakoś tak fajnie i szybko czas leciał, no a dzisiaj już masakra. O 5 dramat ze wstaniem w robocie dłużyło się w chu... No cóż jak to się mówi najgorsze pierwsze pół roku a później jakoś leci
-
Spoty wrocławskie
siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
wieczór dobry
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Twój:shock3: pogratulować takiej kultowej maszyny. Też kiedyś pracowałem nad takim, niestety życie nie bajka, brak czasu i nagle potrzebny pieniądz i musiałem sprzedać- Spoty wrocławskie
Bo muszą dlatego przy ori xenonie zawsze są spryski no wiem i takowe posiadam, ale same spryski to nie wszystko bo co zrobić jak płyn się wypsikał dolać płynu. wow nie wiem jak Ty ale ja nie wożę ze sobą zapasu płynu do spryskiwaczy:wink: a tak swoją drogą to właśnie jak mnie zatrzymali jechałem na stacje zapełnić zbiornik i kupić płyn- Spoty wrocławskie
Bo muszą dlatego przy ori xenonie zawsze są spryski no wiem i takowe posiadam, ale same spryski to nie wszystko bo co zrobić jak płyn się wypsikał- Spoty wrocławskie
ja dzisiaj tez kontrole zaliczylem, na oporowie mnie dorwali, przyczepili się brudnych kloszy, ze jak mam xenon to musza byc czyste:facepalm:- Spoty wrocławskie
ja odpadam, nie wyrobię z czasem przez te nauki- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie