Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. mam ten sam problem, od kilku dni zaczęło mi coś stukać z prawej strony i to konkretnie jakby ktoś młotem w nadkole naparzał. Wiec wczoraj podjechałem na stacje kontroli pojazdów, nie powiedziałem gościowi że coś stuka tylko że mam wyjazd w długą trasę i chcę wiedzieć czy mogę bezpiecznie jechać. Diagnosta sprawdza, szarpie breszką, na trzepakach itp. Po czym mówi, że amorki w b.dobrej kondycji, zawieszenie też, niewielki luz na swożniu wahacza dolnego tylnego z lewej strony i niewielki luz na koncówce drążka prawa strona. Powiedział, że spokojnie mogę jeździć że póki co nie ma potrzeby wymieniać. No to ja do niego żeby wsiadł do auta i kawałek się ze mną przejechał, po wyjechaniu z hali stuk za stukiem, gościu czerwony nic nie mówi. To ja do niego i co teraz? na to on że muszę podjechać do mechanika i żeby on to zdiagnozował. To ja się pytam za co oni biorą kasę skoro coś jest nie tak a on że wszystko w porządku
  2. dobry hehe to do końca życia zapamięta te urodziny Pany jak 17 MM to ja chętnie też wpadnę
  3. a nie jest to czasem płyn od spryskiwaczy? ja u siebie też miałem mokro pod dywanikiem, niezależnie od pogody, czy deszcz czy słonecznie pod dywanikiem był niewielki mokry placek. Okazało się, że była nieszczelność na wężyku założonym na taki plastikowy króciec, pod plastikową osłoną z lewej strony
  4. szczuraz ja właśnie pojechałem żeby mi sprawdził bo póki co przegląd dopiero w sierpniu, wiec chodziło tylko o konkretną diagnostykę a nie podbicie przeglądu
  5. Zebyś miał przegląd podbity. za***iście, tylko po to żeby mieć przegląd podbity, a co ze sprawnością samochodu i bezpieczną jazdą?
  6. Bądź tu mądry i pisz wiersze. Pojechałem na stację diagnostyczną na ul. Grabiszyńską. Gościu sprawdza, rusza breszką, na trzepakach i mówi - ma pan zawieszenie w b.dobrym stanie, amory jak nowe. Niewielki luz na końcówce drążka z prawej i niewielki luz na swożniu wahacza lewy tylny dół. Nic wielkiego i można śmiało i bezpiecznie jeździć. No to ja do niego żeby wsiadł i kawałek go przewiozę. Ledwo wyjechaliśmy z hali a tu stuk za stukiem, gościu czerwony nic nie mówi. I co teraz, na to on - to musi pan do mechanika podjechać żeby on to ocenił. TO JA SIĘ PYTAM PO KIEGO GRZYBA SĄ TE STACJE:facepalm:
  7. Za kilka mcy zapraszam do mnie na Piekna. Wlasnie sie buduje. Będę nieprzekupny haha no dobra cwiara ale to za kilka mcy, a ja potrzebuję dzisiaj. Miałem jechać do znajomego przez Jelcz laskowice i tam jest auto matunin, ma porządny sprzęt i przy okazji sprawdza amory na trzepakach, ale nici ze spotkania
  8. dobry. Pany którą stację kontroli pojazdów polecacie we wro? Chodzi mi o taką która wszystko sprawdza porządnie, a nie bezproblemowo podbija przeglądy.
  9. goldik tak jak rozmawialiśmy, jeśli się okaże że tylko drążek to wymienię tylko to a jeśli więcej to będę z Tobą gadał
  10. w sumie racja, po co wymieniać całość skoro może się okazać że np tylko 2-3 szlak trafił a reszta trzyma się kupy. No chyba że ktoś chce i na to go stać
  11. cwiara co do drążka to tak zrobię, że drążek + końcówka. Chodzi mi o wahacze, jak się okaże że też już się któreś skończyły to wymienić tylko te czy od razu komplet
  12. Panowie doradźcie mi, bo od kilku dni zaczęło naparzać mi coś w zawieszeniu prawy przód, najprawdopodobniej drążek kierowniczy i kto wie czy jakieś wahacze. Jutro podskoczę na diagnostykę żeby posprawdzali na trzepakach. I pytanie czy jak coś to wymieniać od razu całość czy tylko zużyte?
  13. zgadza sie, ale żeby odpierdalać takie numery, jak ten opisany wyżej, no to jest już samowolka i wykroczenie poza granice uprawnień wykroczenie poza granice uprawnień? hehe a oni coś takiego jak granice uprawnień posiadają jak kolega pisał wyżej witamy w polsce
  14. też kilka dzisiaj widziałem, a co do policji to taka dzisiaj sytuacja - wyjeżdżam z roboty na grabiszyńską, a tu za mną radiowóz, jadę sobie elegancko a po chwili syrena, no to chu... zatrzymuję się w zatoczce, a psiarnia wyłączyła koguta i pojechała dalej, skumajcie żartownisiów
  15. pada mi zawieszenie, tak stuka i wali
  16. Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił no ja przez pierwsze 2 dni byłem całkiem zadowolony, jakoś tak fajnie i szybko czas leciał, no a dzisiaj już masakra. O 5 dramat ze wstaniem w robocie dłużyło się w chu... No cóż jak to się mówi najgorsze pierwsze pół roku a później jakoś leci
  17. siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:
  18. wieczór dobry
  19. Twój:shock3: pogratulować takiej kultowej maszyny. Też kiedyś pracowałem nad takim, niestety życie nie bajka, brak czasu i nagle potrzebny pieniądz i musiałem sprzedać
  20. Bo muszą dlatego przy ori xenonie zawsze są spryski no wiem i takowe posiadam, ale same spryski to nie wszystko bo co zrobić jak płyn się wypsikał dolać płynu. wow nie wiem jak Ty ale ja nie wożę ze sobą zapasu płynu do spryskiwaczy:wink: a tak swoją drogą to właśnie jak mnie zatrzymali jechałem na stacje zapełnić zbiornik i kupić płyn
  21. Bo muszą dlatego przy ori xenonie zawsze są spryski no wiem i takowe posiadam, ale same spryski to nie wszystko bo co zrobić jak płyn się wypsikał
  22. ja dzisiaj tez kontrole zaliczylem, na oporowie mnie dorwali, przyczepili się brudnych kloszy, ze jak mam xenon to musza byc czyste:facepalm:
  23. ja odpadam, nie wyrobię z czasem przez te nauki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.