Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
Panowie, panowie po malutku. Walenie gruchy skonczylo się w podstawowce to po pierwsze, a dzieci beda w swoim czasie, poki co sa inne rownie wazne plany do zrealizowania, a nie sztuka zrobic, sztuka to wychowac i miec za co.
-
Spoty wrocławskie
hehe wszystko w swoim czasie
-
Spoty wrocławskie
:hi:Siema, goldi takie rzeczy się trzyma nigdy nie wiadomo, a znów mogą być przydatne
-
Spoty wrocławskie
I tu się mylisz, nie o taką firmę chodzi, nic z branży alko ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Jeśli chodzi o wrocław to byłem na stalowej, w sumie gościu na pełnej wyjebce, nic nie sprawdzał, byle tylko wjechać i stówke zostawić, ale nie wiem jak to z szybkami może być. Mogę polecić stacje w Jelczu, koleś miał tak czarne szyby, że ledwo co było widać i też się o to martwił. Diagnosta na to - co się pan tym przejmujesz, pan tym autem jedzisz, widziec widisz to w czym problem. Tyle że kawałek trzeba jechać
-
Spoty wrocławskie
Haha zależy gdzie pracują
-
Spoty wrocławskie
Wow skąd to wiesz? odwiedzili Cię? Moja babcia wczoraj też mi to powiedziała
-
Spoty wrocławskie
bry wszystkim
-
Spoty wrocławskie
hehe przyrząd do wyrabiania bajcepsów i trajcepsów
-
Muli wolno wkręca się na obroty
Dokladnie tak jak pisał kolega wyżej, miałem podobny problem. Jadąc normalnie bez obciążenia było znośnie, natomiast przy bucie w podłodze nagle tracił moc. Też szukałem przyczyny - podciśnienie, węże itd, aż na końcu wyciągnąłem turbo i przyczyną była zapieczona zmienna. Wyczyszczone, złożone i auto śmiga, dobrze by było żebyś podpiął vaga i zrobił logi,
-
Spoty wrocławskie
Chodzi o to że ja nie cuduję, już takie miałem jak kupiłem auto, później znowu takie same kupiłem, a teraz nagle nie pasują
-
Spoty wrocławskie
Takie zwykłe proste? Bo mi zależy na tym żeby był spojler i ta druga wygięta, takie właśnie mam ale już rozmazują i chciałem zmienić. Wogóle gościu się zdziwił, że nie pasują. Niby do modeli z rocznika 96-00 a nie pasi. Może być tak że te moje ramiona są inne niż te przedliftowe łamane? W zasadzie nie było by problemu, bo mógłbym przełożyć te stare mocowania/zatrzaski tyle że już są wyrobione i będą mi latały a to nie o to chodzi
-
Spoty wrocławskie
Spoko loko:decayed: ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- Pany mam pytanie ale bardziej skierowane do posiadaczy b5. bylem przed chwila w norauto zeby kupic wycieraczki. wszystko niby pieknie ladnie od kierowcy ze spojlerem od pasazera lekko wygieta. problem z montazem zaden z uchwytow nie pasuje. wycieraxzki valeo. mam ramiona proste poliftowe. czemu taki problem? jakie wy kupujecie? na allegro znalazlem boscha ale czy na 100% beda pasowac
-
Spoty wrocławskie
Cwiara i jak znalazłeś może tą oprawkę?
-
Spoty wrocławskie
qr** miesiąc siedzenia na magazynie za kumpla Haha nadrobię wszystkie nieprzeczytane wątki na forum
-
Spoty wrocławskie
No no a cóż to się stało, kolizja na spocie
-
Spoty wrocławskie
jeszcze też sam nie wiem czy dam radę. Będę śledził co i jak, to może się zobaczymy
-
Spoty wrocławskie
Byłoby super a tak a propos to zdrówko pijących
-
Spoty wrocławskie
H6W coś takiego potrzeba http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg
-
Spoty wrocławskie
Byłem przed chwilą w aso odebrać nieszczęsną oprawkę do postojówki, z której sprowadzeniem mieli kłopot. A jak ją w końcu sprowadzili okazało się, że to nie ta:facepalm: Więc muszę odkopać temat i zapytać czy ktoś takowej nie posiada. I tu pytanie do Dudsa uda Ci się coś takiego ogarnąć
-
Spoty wrocławskie
:hi:Siema, kurde czesc po treningu, już na nogach, a ja dopiero jem sniadanie:grin:
-
Spoty wrocławskie
Widać po twoim brzuchu ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Wojtas opony poszły Oj oj goldi nie każdy ma tyle czasu co Ty żeby biegać
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
O dokladnie tam:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ja za swoj dostalem ladna kase, tylko nie pamietam ulicy. Wyjazd z wroclawia, jadac zmigrodzka przejezdzasz pod obwodnica, i po prawej stronie skrecasz za jakims spozywczakiem biedronka czy cos takiego. Chlopaki maja dobre ceny
-
Spoty wrocławskie
:hi:siema Pany jak tam tlusty czwartek? U mnie w robocie kazdy dostal od prezesa po 10 paczkow na leb, na dziś już mi wystarczy:facepalm: