Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Panowie, panowie po malutku. Walenie gruchy skonczylo się w podstawowce to po pierwsze, a dzieci beda w swoim czasie, poki co sa inne rownie wazne plany do zrealizowania, a nie sztuka zrobic, sztuka to wychowac i miec za co.
  2. hehe wszystko w swoim czasie
  3. :hi:Siema, goldi takie rzeczy się trzyma nigdy nie wiadomo, a znów mogą być przydatne
  4. I tu się mylisz, nie o taką firmę chodzi, nic z branży alko ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Jeśli chodzi o wrocław to byłem na stalowej, w sumie gościu na pełnej wyjebce, nic nie sprawdzał, byle tylko wjechać i stówke zostawić, ale nie wiem jak to z szybkami może być. Mogę polecić stacje w Jelczu, koleś miał tak czarne szyby, że ledwo co było widać i też się o to martwił. Diagnosta na to - co się pan tym przejmujesz, pan tym autem jedzisz, widziec widisz to w czym problem. Tyle że kawałek trzeba jechać
  5. Haha zależy gdzie pracują
  6. Wow skąd to wiesz? odwiedzili Cię? Moja babcia wczoraj też mi to powiedziała
  7. bry wszystkim
  8. hehe przyrząd do wyrabiania bajcepsów i trajcepsów
  9. Dokladnie tak jak pisał kolega wyżej, miałem podobny problem. Jadąc normalnie bez obciążenia było znośnie, natomiast przy bucie w podłodze nagle tracił moc. Też szukałem przyczyny - podciśnienie, węże itd, aż na końcu wyciągnąłem turbo i przyczyną była zapieczona zmienna. Wyczyszczone, złożone i auto śmiga, dobrze by było żebyś podpiął vaga i zrobił logi,
  10. Chodzi o to że ja nie cuduję, już takie miałem jak kupiłem auto, później znowu takie same kupiłem, a teraz nagle nie pasują
  11. Takie zwykłe proste? Bo mi zależy na tym żeby był spojler i ta druga wygięta, takie właśnie mam ale już rozmazują i chciałem zmienić. Wogóle gościu się zdziwił, że nie pasują. Niby do modeli z rocznika 96-00 a nie pasi. Może być tak że te moje ramiona są inne niż te przedliftowe łamane? W zasadzie nie było by problemu, bo mógłbym przełożyć te stare mocowania/zatrzaski tyle że już są wyrobione i będą mi latały a to nie o to chodzi
  12. Spoko loko:decayed: ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- Pany mam pytanie ale bardziej skierowane do posiadaczy b5. bylem przed chwila w norauto zeby kupic wycieraczki. wszystko niby pieknie ladnie od kierowcy ze spojlerem od pasazera lekko wygieta. problem z montazem zaden z uchwytow nie pasuje. wycieraxzki valeo. mam ramiona proste poliftowe. czemu taki problem? jakie wy kupujecie? na allegro znalazlem boscha ale czy na 100% beda pasowac
  13. Cwiara i jak znalazłeś może tą oprawkę?
  14. qr** miesiąc siedzenia na magazynie za kumpla Haha nadrobię wszystkie nieprzeczytane wątki na forum
  15. No no a cóż to się stało, kolizja na spocie
  16. jeszcze też sam nie wiem czy dam radę. Będę śledził co i jak, to może się zobaczymy
  17. Byłoby super a tak a propos to zdrówko pijących
  18. H6W coś takiego potrzeba http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/108328121_6_1000x700_lampa-prawy-przod-audi-a4-b5-valeo-pod-xenon-2000r-_rev001.jpg
  19. Byłem przed chwilą w aso odebrać nieszczęsną oprawkę do postojówki, z której sprowadzeniem mieli kłopot. A jak ją w końcu sprowadzili okazało się, że to nie ta:facepalm: Więc muszę odkopać temat i zapytać czy ktoś takowej nie posiada. I tu pytanie do Dudsa uda Ci się coś takiego ogarnąć
  20. :hi:Siema, kurde czesc po treningu, już na nogach, a ja dopiero jem sniadanie:grin:
  21. Widać po twoim brzuchu ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Wojtas opony poszły Oj oj goldi nie każdy ma tyle czasu co Ty żeby biegać
  22. siema
  23. O dokladnie tam:grin:
  24. Ja za swoj dostalem ladna kase, tylko nie pamietam ulicy. Wyjazd z wroclawia, jadac zmigrodzka przejezdzasz pod obwodnica, i po prawej stronie skrecasz za jakims spozywczakiem biedronka czy cos takiego. Chlopaki maja dobre ceny
  25. :hi:siema Pany jak tam tlusty czwartek? U mnie w robocie kazdy dostal od prezesa po 10 paczkow na leb, na dziś już mi wystarczy:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.