Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. haha gniady "to ja przez krzaczory będzie szybciej":polew:
  2. Wstępnie jo I jo tyz, tyle ze na spota, pozniejsze % odpadaja, wyjezdzam na swieta
  3. ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta Lolek Ty sobie uważaj bo na ślub nie przyjade
  4. ty go tak nie popędzaj bo pewnie nie wie które wrzucić, jak tam pewnie z 1000 zdjęć i to tylko jednego auta
  5. Proszę Jeszcze się załapałeś Największa felga spotu: http://s9.postimg.org/5cpts8pz3/DSC_0616.jpg Ty no fakt Michał to kawał chłopa ale żeby od felg go wyzywać, ciekaw jestem czy przy nim też taki kozak będziesz
  6. szczuraz bo ja już wyjeżdżam, a mam problem żeby połączyć się tel z internetem, to daj mi znać Proszę jak będzie jakaś zmiana:hi: ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- kolega gniady jedzie już rowerem więc lepiej wyznaczyć konkretne miejsce bez przenoszenia
  7. To jaka decyzja co do miejsca?
  8. Tak czytajac to co napisales wychodzi na to ze problem juz znalazles. Czujnik temperatury a jego nie wymieniles
  9. Haha dokladnie to samo przed chwila tesciowi powiedzialem. Bedzie padac bo fura umyta:whistling:
  10. a jak to się będzie miało względem 1 be? będzie tak samo czy z 1 cm niżej?
  11. któryś z was miał może przygodę z eibach pro kit? tak się zastanawiam czy nie wrzucić czegoś takiego do siebie, tylko jak to się ma z tym obniżeniem 30/30 do mojego 1be? na moim zawiasie pójdzie te 30 do dołu czy to chodzi o 30 względem 1ba? ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------
  12. qr** ja właśnie specjalnie dzisiaj na myjnie pojechałem co by jutro jakoś wyglądać, a tu proszę jakiś parch na drzwiach i obdrapane lusterko:facepalm:
  13. JAAAAAA w końcu się uda
  14. Współczuję ci, ja wypilem za swoja audi zeby sie naprawila juz mam dosyc hehe i co pomogło coś? może ja też zacznę pić za swoją
  15. zdrówko, co by może jakiś angol w kolorze wpadł
  16. ale chyba z tym lusterkiem to taki nie najgorszy biznes zrobiłem, bo się nie połamało, tylko zadrapało a i tak miałem lustro do wymiany, więc za te 300 złociszy jakąś dobrą urzywkę wychaczę i jeszcze sporo powinno grosza zostać
  17. No dzisiaj strasznie pechowy dzień byłem na 50 urodzinach swojej ciotki, biba przednia ale nie pijący bo zobowiązałem się że odwiozę babcię do domu za wrocław. Ale teraz już w domu z browarkiem w ręku:decayed:
  18. miałem dzisiaj mały incydent drogowy, stoję sobie na drodze, przepuszczam pieszego, a z prawej strony z pobocza gościu na wstecznym taką małą półciężarówką zaczął cofać i we mnie przyjebał, wynik złożone prawe lusterko i kilka obtarć na obudowie + 300zł do kieszeni
  19. No w tył i nazat. pojechałem do nich, i strwierdzili że to nie możliwe aby coś takiego u nich się stało, bo stosują tylko i wyłącznie kosmetyki do lakierów wodnych i przyjazne dla środowiska. I że takich cwaniaków mają codziennie, że szukam frajera który mi zasponsoruje malowanie elementu
  20. :hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?
  21. dokładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.