Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
siemanko, ja też będę tylko w końcu gdzie się dzisiaj spotykamy?
-
Spoty wrocławskie
goldi powiedz mnie jakie te wtryski za te 700 złociszy? muszkaD ceni sobie ponad 850zł za bossio a ok1000zł za boscha
-
Spoty wrocławskie
pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają swój chłop Się wie:kox: ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie A tak wogole to bry wszystkim:hi: Lolek miałem to samo, wymieniłem całe zawieszenie i napierdalało dalej. Okazało się, że magiel wyjebany:wink: Pawnie tak :facepalm:macie namiary gdzie we wro to zrobie? Goldi wieczorem jestes w domu bo jade na chwile do kuzynki za lesnice to wpadlbym zobaczyc fure:decayed:
-
Spoty wrocławskie
pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają swój chłop Się wie:kox: ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Tyle ze mnie interesuje sam magiel bo koncowki i wachacze mam nowe i chce tylko to zweryfikowac. To szerokiej drogi i udanego wypoczynku chopie A tak wogole to bry wszystkim:hi:
-
Spoty wrocławskie
pewnie, że ubywa łoj już się tak nie ciśnieniuj, nie poznałeś mnie jeszcze, taki jestem, nic Ci nie poradze spoko luz Karole tak mają
-
Spoty wrocławskie
On już pewnie nayebaju więc nie ogadasz się , może rano się uda domyślam się
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
a dokładniej?- Spoty wrocławskie
Na kanał i szarpiesz za końcówki... Wysłane z monopola 24/7 No ale tak się koncowki sprawdza czy magiel?- Spoty wrocławskie
właśnie szukam postów a nie mogę znaleźć...bo walczę dalej z tymi stukami, sprawdzał mi mechanik poduszki i mówi że to nie one. A dzisiaj zauważyłem że jak wjeżdżam i zjeżdżam z krawężnika to stuk dochodzi z lewej strony. Jak można sprawdzić magiel czy to nie on stuka czasem?- Spoty wrocławskie
który to ostatnio walczył z maglem?- Sprzęgło AWX do AFN
okej, dzięki za sprostowanie:hi:- Spoty wrocławskie
Szukasz kompana do wycieczki czy robisz sciepe na Bajure co by taniej bylo:grin:- Spoty wrocławskie
Daj znać, jak skończysz robotę, bo sprawę mam sąsiad Jak skoncze będę do Ciebie tarabanil:decayed:- Spoty wrocławskie
Siemanko:hi: jeszcze 4 godzinki popracowac i weekend czas rozpoczac:grin:- Luz na półosi
mam podobnie i nie wiem co robić, stuka sporadycznie, zazwyczaj na jakiejś poprzecznej nierówności bądź też czasem na dziurach i kocich łbach i to nie zawsze. Wymienione wszystkie wahacze, na stacji diagnostycznej nic nie wykryli, amory niby sprawne a w dalszym ciągu stuka. Gdzieś słyszałem, że to może być poduszka albo drążek kierowniczy. Działałeś coś może z tymi przegubami wewnetrznymi?- Sprzęgło AWX do AFN
nawiązując do tematu, gdzieś kiedyś czytałem że trzeba tylko dłuższe śruby do docisku też dokupić, bo niby od awx są dłuższe, prawda to?- Spoty wrocławskie
- Czuć spalenizną z turbiny
skoro piszesz że po jakimś czasie przestało śmierdzieć, to powinno wszystko odparować. A dobrze dokręciłeś śruby? może popuściły i walą spaliny? A uszczelkę od spływu oleju wymieniłeś czy dałeś starą? może tam puszcza olej i smaży się na gorącej turbawce- Jaka przyczyna szarpania przy hamowaniu
Może to głupie co napiszę, a przy wymianie opon z letnich na zimowe przerzucasz całe koła czy zmieniasz tylko opony? Mój ojciec miał podobnie w passacie i wyszło że pokrzywione były felgi- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
no to jestem... najebany:facepalm: wracam, kierunek dom.... qr** najgorsze jest to, że jutro przed 5.00 muszę wstać do roboty- Spoty wrocławskie
a ja już po robocie zakupiłem flaszeczki i jadę na urodziny do ojca, także tego mogę się już tu dzisiaj nie pojawić....ale kto wie- Spoty wrocławskie
Dokladnie:cygaro:- Spoty wrocławskie
no widzisz to następnym razem jak zajadę od razu podbijam do szefa krzycząc - "PRZYSŁAŁ MNIE CWIARA i WSZYSTKO NA TEMAT":decayed: - Spoty wrocławskie