Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. haha pewnie tak zrobię
  2. Dobry z wariatkowa:hi:
  3. Siema:hi: jeszcze tylko 1 dzień
  4. kiedyś można było z cocacoli na międzyleskiej wyrwać za śmieszne pieniądze, ale czy dalej tak jest to nie powiem
  5. Dobry, a ja za 20 min będę już po pracy:hi:
  6. a to wczoraj jak się widzieli to nie byliście już w drodze? ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 12:00 ---------- Pozdro ze slaska:hi:
  7. Siemano:decayed:
  8. fajna przygoda:decayed: Szymek i jak udało się podjąć decyzję czy taka zabawa utrudniła wybór?
  9. A co Ty spania nie masz? Dobry wszystkim:hi: Panie ja o 03.30 jestem już na nogach taka praca aaaa widzisz ja myślałem, że jeszcze się leczysz:decayed:
  10. A co Ty spania nie masz? Dobry wszystkim:hi:
  11. dobry:hi:
  12. Bry:hi:
  13. Siema pany:hi:
  14. witaj Gniadolcu w polszy a tak na marginesie to mnie dzisiaj nie będzie
  15. kiedy odlatujesz? podeślesz mi nr tego kolesia?
  16. dobra już wiem co i jak mam działać, tylko muszę czekać aż pogonie b6 z garażu
  17. skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś lolo dobrze by bylo od razu sprawdzić modul komfortu czy czasem nie dostanie gdzies wody zeby później nie bylo njeprzyjemnych niespodzianek w sensie co sprawdzić, jak i gdzie
  18. a który to jest odpływ gdzie się znajduje?
  19. siema, Pany pytanie zagadka, po ostatniej ulewie zauważyłem że dywan przód pasażer jest mokry - w zasadzie w ch..j wody jest, tylko tam. Skąd mogło ciec? odpływy na podszybiu drożne, mogło pod obudową filtra kabinowego zaciekać? czy tam jest uszczelka? ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś
  20. jak by kto potrzebował ekspandera mam takie dwa elastyczne z zaczepami w garażu
  21. jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling: Cwaniaczek hehe
  22. jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.