Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh
-
Spoty wrocławskie
Ty tutaj nie szwagrój tylko powiedz lepiej mnie czy ogarnąłeś te kantówki?
-
Spoty wrocławskie
Coz za wyznania zaczynaja się pojawiac na forum:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać Haha wiedzialem ze nie powstrzymasz się od komentarza:polew:nie martw się dbam lepiej niz o swoje:whistling:
-
Spoty wrocławskie
Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze...
-
Spoty wrocławskie
jak to co?.... WODOWAŁ
-
Spoty wrocławskie
to zółte ferrari przyjechało do mnie na klecine, oczywiście polaczek buraczek.... tak a propo jak u was sytuacja po deszczu bo mi zalało garaż wiadra i pompa poszły w ruch. dopiero teraz sytuacja opanowana
-
Spoty wrocławskie
to w takim razie nic do mnie nie doszło, myślałem że nie odpisujesz bo nie działa i zamówiłem już nowy:whistling: ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- hehehe no tak, przez najbliższy tydzień to Twoja fura tylko mi tam nie cudzołożyć na tyle, bo prześwietlę nic sie nie martw:grin:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: kogo furmana stała dzisiaj ok 12.30 na rondzie przy pretficza? ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- sąsiad zapomniałem.... zmień opis z "moje granatowe..." na "lolkowe granatowe...":decayed:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi:mnie dzisiaj nie mam, jade na jakies zakupy z moja dama:decayed:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A jak mogę go sprawdzic? Czy tylko podmieniajac na inny? A mam jeszcze jedno pytanie bo nie kreci mi ten wentylator elektryczny. Winny moze byc ten czujnik ze wentylator nie kreci czy przez to ze wentylator nie kreci wywala błąd czujnika
-
Spoty wrocławskie
- Kody climatronika Audi A4 B5
siemanko Panowie, u mnie wyskakuje na kanale 1 na przemian 22.1 i 22.3 o co to chodzi gdzie szukać przyczyny, z góry wielkie dzięki- Spoty wrocławskie
O super dzięki to od razu obgadamy szczegoly. Jak mozesz to podeslij swoj nr zebysmy się zgadali w razie WU:hi:- Spoty wrocławskie
to mogę wieczorem Cie odwiedzić?- Spoty wrocławskie
a na vagu wyskoczą mi jakieś błędy jak podepnę?- Spoty wrocławskie
No to mam chyba lipe, bo dzisiaj zauważyłem że mój nie kręci a może to być też przyczyną że klima dmucha normalnie po czym przez kilka sekund nie chłodzi i znowu dmucha zimnym? jeśli okaże się że jest spalony to jak podłączę pod vag to pokaże mi że się zyebał?- Spoty wrocławskie
Pany powiedzcie mnie ten elektryczny wentylator ma się załączyć zawsze jak klima jest włączona i chodzić cały czas niezależnie jaką temp. ustawię czy ma jakiś czujnik i włącza się jak jest taka potrzeba?- Spoty wrocławskie
Siema, jak cudownie wstac o 11 w piatek:decayed:za bardzo wzialem do siebie chmielowanie nad woda, i nie dalem rady dzisiaj się ogarnac do pracy:banan:- Spoty wrocławskie
Szczuru domieszka chmielu bedzie i to konkret, bo mam kierowce:decayed: sasiad nie ma problemu, bedziemy w kontakcie:hi:- Spoty wrocławskie
Siema. Juz po pracy.... Moze gdzie na jaka wode pojade:grin:- Spoty wrocławskie
Siema:hi:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Jest gosc na forum ale cos sie nie udziela u nas ... ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- 1 w nocy na ratunek kumplowi . Skrzyżowanie mleko na drodze i nagle wyrastaja światła , efekt brak tylnego nadkola po dwóch obrotach auta położony znak stopu . Szkoda auta , ladny AFN w Q http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/ezahyju2.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/gehapevy.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/redu8ysu.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/rabamube.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/zurazy9a.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/dezy6eru.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/negusa2u.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/by3era3u.jpg Kupie górne mocowania tylnych amorow łowca okazji- Spoty wrocławskie
olinek doszła do Ciebie wiadomość na PW? - Kody climatronika Audi A4 B5