Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. siema i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh
  2. Ty tutaj nie szwagrój tylko powiedz lepiej mnie czy ogarnąłeś te kantówki?
  3. Coz za wyznania zaczynaja się pojawiac na forum:decayed:
  4. Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać Haha wiedzialem ze nie powstrzymasz się od komentarza:polew:nie martw się dbam lepiej niz o swoje:whistling:
  5. Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze...
  6. jak to co?.... WODOWAŁ
  7. to zółte ferrari przyjechało do mnie na klecine, oczywiście polaczek buraczek.... tak a propo jak u was sytuacja po deszczu bo mi zalało garaż wiadra i pompa poszły w ruch. dopiero teraz sytuacja opanowana
  8. to w takim razie nic do mnie nie doszło, myślałem że nie odpisujesz bo nie działa i zamówiłem już nowy:whistling: ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- hehehe no tak, przez najbliższy tydzień to Twoja fura tylko mi tam nie cudzołożyć na tyle, bo prześwietlę nic sie nie martw:grin:
  9. Siema:hi: kogo furmana stała dzisiaj ok 12.30 na rondzie przy pretficza? ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- sąsiad zapomniałem.... zmień opis z "moje granatowe..." na "lolkowe granatowe...":decayed:
  10. Siema:hi:mnie dzisiaj nie mam, jade na jakies zakupy z moja dama:decayed:
  11. Lolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A jak mogę go sprawdzic? Czy tylko podmieniajac na inny? A mam jeszcze jedno pytanie bo nie kreci mi ten wentylator elektryczny. Winny moze byc ten czujnik ze wentylator nie kreci czy przez to ze wentylator nie kreci wywala błąd czujnika
  12. Lolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    siemanko Panowie, u mnie wyskakuje na kanale 1 na przemian 22.1 i 22.3 o co to chodzi gdzie szukać przyczyny, z góry wielkie dzięki
  13. O super dzięki to od razu obgadamy szczegoly. Jak mozesz to podeslij swoj nr zebysmy się zgadali w razie WU:hi:
  14. to mogę wieczorem Cie odwiedzić?
  15. a na vagu wyskoczą mi jakieś błędy jak podepnę?
  16. No to mam chyba lipe, bo dzisiaj zauważyłem że mój nie kręci a może to być też przyczyną że klima dmucha normalnie po czym przez kilka sekund nie chłodzi i znowu dmucha zimnym? jeśli okaże się że jest spalony to jak podłączę pod vag to pokaże mi że się zyebał?
  17. Pany powiedzcie mnie ten elektryczny wentylator ma się załączyć zawsze jak klima jest włączona i chodzić cały czas niezależnie jaką temp. ustawię czy ma jakiś czujnik i włącza się jak jest taka potrzeba?
  18. Siema, jak cudownie wstac o 11 w piatek:decayed:za bardzo wzialem do siebie chmielowanie nad woda, i nie dalem rady dzisiaj się ogarnac do pracy:banan:
  19. Szczuru domieszka chmielu bedzie i to konkret, bo mam kierowce:decayed: sasiad nie ma problemu, bedziemy w kontakcie:hi:
  20. Siema. Juz po pracy.... Moze gdzie na jaka wode pojade:grin:
  21. Siema:hi:
  22. Jest gosc na forum ale cos sie nie udziela u nas ... ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- 1 w nocy na ratunek kumplowi . Skrzyżowanie mleko na drodze i nagle wyrastaja światła , efekt brak tylnego nadkola po dwóch obrotach auta położony znak stopu . Szkoda auta , ladny AFN w Q http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/ezahyju2.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/gehapevy.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/redu8ysu.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/rabamube.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/zurazy9a.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/dezy6eru.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/negusa2u.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/05/18/by3era3u.jpg Kupie górne mocowania tylnych amorow łowca okazji
  23. olinek doszła do Ciebie wiadomość na PW?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.