Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. chwile gadałem z jakimś Darkiem czy jakoś tak, taki trochę przytyty, ale jak zacząłem wypytywać go o zmianę wtrysków z 205 na 216 to powiedział że pierwszy raz słyszy o takim zabiegu. Nie pomyślałem, następnym razem jak podjadę to pewnie tak zrobię
  2. Sama hamownia 150zl, program oczywiscie z hamowaniem 750-800zl. Cwiara a ty masz w tym c-troniku jakiegos znajomego? Bo bylem tam przed chwila i gadalem z babka, ktora oprocz podania ceny nie byla mi w stanie odpowiedziec na żadne inne pytanie. Przepraszam powiedziala ze osiagne 130kw i 280Nm:decayed:
  3. No i gitara, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwalem:decayed:
  4. No wiadomo, jak prezes poprawi to nie ma lipy a tak na powaznie to gdzie lepiej w ecu czy u nich robic?
  5. Bry Gniady jestes niemozliwy :grin:cwiara a Ty robiles program w tym c-troniku? Jestes z tego zadowolony, polecilbys ich?
  6. Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę dla mnie też kolega coś kupił
  7. Pany ja z takim pytaniem, bo najprawdopodobniej w przyszłym tyg. będę miał w końcu siano na program i teraz pytanie do Was, gdzie we Wrocławiu najlepiej pojechać? Myślałem o ecuproject...
  8. Siema mnie dzisiaj nie ma. Ale w przyszlym tyg na 100%
  9. Chopin, Piłsudskiego a Grabiszyńska, pod lotosem
  10. A kolega od najpiekniejszego avanta już nie poznaje ludzi? Kiwam mu reka popatrzyl się i pojechal dalej:facepalm:
  11. dobry
  12. siema, ehh malo brakowalo a bym mial sponsora na lewe nadkole.. Tyle ze poraz kolejny zamiast walic to uciekam albo się zatrzymuje:facepalm:
  13. okej, dzięki w sumie to wszytko niby podpiąłem pod odpowiednie piny tyle, że nie odciąłem starych kabli i w tym tkwi problem. Idę do garażu poodcinać, zaizolować i powinno śmigać
  14. Czyli rozumiem ze kablami idacymi od fisa mam wpiac się w kostke a stare kable mam odciac i zaizolowac? Czy to nie takie proste:decayed:
  15. Panowie mam pytanie, może i już pojawiło się to tutaj, ale doszedłem do n-tej strony i nic a jest tego trochę a potrzebuję szybkiej informacji. Jak mam podłączyć fisa tak żeby pokazywał mi każde z drzwi osobno. Mam już wyprowadzone 3 kable do kostki w słupku po prawej stronie w nogach pasażera. Dolutowałem kable do przewodów wychodzących z 11,12,13 pinu w tej kostce tyle, że teraz pokazuje mi że cały czas drzwi są otwarte. Jak to rozwiązać?
  16. full-fis siedzi w aucie dzięki cwiara za pomoc
  17. :hi:siema, już po pracy:banan:
  18. a jak:hi:
  19. Ja już dzisiaj tez pogodzilem się z przegrana i otworzylem browarka/i haha:drinks:
  20. A nowy kolega goldi moze by się tak najpierw przywital w odpowiednim dziale, a nie tak od razu zabiera glos tutaj:decayed:
  21. siema mnie chyba nie bedzie, mozliwe ze będę bawil się z fisem o ile cwiara mie wczesniej poratuje:grin:
  22. hehe a co na śniadanie się załapałeś ? ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne. Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?
  23. Haha czuc to się moze czujesz wysmienicie, ale przez telefon nie było tego slychac:grin:
  24. Siema, chyba pogoda nie dopisuje, Aso otwarte uszczelki zakupionek, tylko ja się pytam czemu to takie drogie!!! Zaplacilem za to gowno 77zl:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.