Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
chwile gadałem z jakimś Darkiem czy jakoś tak, taki trochę przytyty, ale jak zacząłem wypytywać go o zmianę wtrysków z 205 na 216 to powiedział że pierwszy raz słyszy o takim zabiegu. Nie pomyślałem, następnym razem jak podjadę to pewnie tak zrobię
-
Spoty wrocławskie
Sama hamownia 150zl, program oczywiscie z hamowaniem 750-800zl. Cwiara a ty masz w tym c-troniku jakiegos znajomego? Bo bylem tam przed chwila i gadalem z babka, ktora oprocz podania ceny nie byla mi w stanie odpowiedziec na żadne inne pytanie. Przepraszam powiedziala ze osiagne 130kw i 280Nm:decayed:
-
Spoty wrocławskie
No i gitara, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwalem:decayed:
-
Spoty wrocławskie
No wiadomo, jak prezes poprawi to nie ma lipy a tak na powaznie to gdzie lepiej w ecu czy u nich robic?
-
Spoty wrocławskie
Bry Gniady jestes niemozliwy :grin:cwiara a Ty robiles program w tym c-troniku? Jestes z tego zadowolony, polecilbys ich?
-
Spoty wrocławskie
Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę dla mnie też kolega coś kupił
-
Spoty wrocławskie
Pany ja z takim pytaniem, bo najprawdopodobniej w przyszłym tyg. będę miał w końcu siano na program i teraz pytanie do Was, gdzie we Wrocławiu najlepiej pojechać? Myślałem o ecuproject...
-
Spoty wrocławskie
Siema mnie dzisiaj nie ma. Ale w przyszlym tyg na 100%
-
Spoty wrocławskie
Chopin, Piłsudskiego a Grabiszyńska, pod lotosem
-
Spoty wrocławskie
A kolega od najpiekniejszego avanta już nie poznaje ludzi? Kiwam mu reka popatrzyl się i pojechal dalej:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
siema, ehh malo brakowalo a bym mial sponsora na lewe nadkole.. Tyle ze poraz kolejny zamiast walic to uciekam albo się zatrzymuje:facepalm:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
okej, dzięki w sumie to wszytko niby podpiąłem pod odpowiednie piny tyle, że nie odciąłem starych kabli i w tym tkwi problem. Idę do garażu poodcinać, zaizolować i powinno śmigać- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli rozumiem ze kablami idacymi od fisa mam wpiac się w kostke a stare kable mam odciac i zaizolowac? Czy to nie takie proste:decayed:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mam pytanie, może i już pojawiło się to tutaj, ale doszedłem do n-tej strony i nic a jest tego trochę a potrzebuję szybkiej informacji. Jak mam podłączyć fisa tak żeby pokazywał mi każde z drzwi osobno. Mam już wyprowadzone 3 kable do kostki w słupku po prawej stronie w nogach pasażera. Dolutowałem kable do przewodów wychodzących z 11,12,13 pinu w tej kostce tyle, że teraz pokazuje mi że cały czas drzwi są otwarte. Jak to rozwiązać?- Spoty wrocławskie
full-fis siedzi w aucie dzięki cwiara za pomoc- Spoty wrocławskie
:hi:siema, już po pracy:banan:- Spoty wrocławskie
a jak:hi:- Spoty wrocławskie
Ja już dzisiaj tez pogodzilem się z przegrana i otworzylem browarka/i haha:drinks:- Spoty wrocławskie
A nowy kolega goldi moze by się tak najpierw przywital w odpowiednim dziale, a nie tak od razu zabiera glos tutaj:decayed:- Spoty wrocławskie
siema mnie chyba nie bedzie, mozliwe ze będę bawil się z fisem o ile cwiara mie wczesniej poratuje:grin:- Spoty wrocławskie
hehe a co na śniadanie się załapałeś ? ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne. Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?- Spoty wrocławskie
Haha czuc to się moze czujesz wysmienicie, ale przez telefon nie było tego slychac:grin:- Spoty wrocławskie
Siema, chyba pogoda nie dopisuje, Aso otwarte uszczelki zakupionek, tylko ja się pytam czemu to takie drogie!!! Zaplacilem za to gowno 77zl:facepalm: