Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. a z tym wyciekiem to może być tak, bo mam na jednej tak jakby takie czerwono/różowe zacieki, to może być właśnie ten płyn?
  2. Pisz do górala albo zawieź do byle jakiego lakiernika ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Oslona w dół na kanale, brecha i jechane a jakieś objawy wskazujące na zużycie? np trochę telepie przy gaszeniu, przy ruszaniu szarpnie, albo mimo wymiany wahaczy coś czasem stuknie?
  3. Pany macie jakiś pomysł albo wiecie jak sprawdzić czy poduszki silnika i skrzyni są do wymiany?
  4. Lolek odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    kolejny wyprany:decayed: polecam !!!!!!, nie martw się gniady ja tak pilnowałem i moje też podmienił
  5. wahacze wymienione, auto wyprane. WIELKIE DZIĘKI GOLDIK:thumbup1:
  6. Dobry:hi: a mnie zostało jeszcze 5 godz i weekend. Tylko co z tego jak jutro śpimy 1 godz krócej
  7. Bo już się martwiłem że podlało Twój szczurowóz
  8. oby do soboty tak było no no ach ach cud malina takie ładne focie wrzucasz co to masz za felunek?
  9. WTF golidi a co ty spania nie masz?? ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- szczurek a co Ty dzisałasz? zalało Ci auto? czy kiego dziada
  10. Na samej górze masz coś takiego jak spojler, jak wypowiesz czary mary i go rozwiniesz otworzy się sezam z dokładną informacją
  11. Jakbyś zaniemógł przy dziewczynie, to jestem w stanie pomóc i dać kilka rad:grin:
  12. Ja codziennie jak wracam do domu przez oporów to się za takim białym rozglądam, często naprzeciw biedry taki parkuje ale chyba nie o to chodzi
  13. Panie kierowniku bardzo ładna nowa szata graficzna reklamująca spoty, aż się chce na spota dojechać
  14. ale pajęczyna jak on to poupychał haha
  15. Dobry Pany Nelson dzięki Tobie tak bardzo polepszył mi się humor, dzień od razu nabrał kolorów
  16. A ładna chociaż? Wysłane z monopola 24/7 nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach Jakby była ładna, postarałbym się pomóc. Ale jak tak to piz*a blada :-D Wysłane z monopola 24/7 Kurde liczyłem na Ciebie Wyobraź sobie że ja aż 10 min musiałem tam siedzieć
  17. A ładna chociaż? Wysłane z monopola 24/7 nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach
  18. jaki lekarz mnie badał, hehe to za dużo powiedziane, bo ja nawet bluzy nie zdjąłem a ona mówi mi o moich bliznach generalnie podstarzała, gburowata, blond k**wa
  19. zapomniałem się wam pochwalić, byłem dzisiaj na komisji powypadkowej w zusie i k**wy przyznały mi aż 0% uszczerbku na zdrowiu. Bo blizny które zostały mi po poparzeniu nie ograniczają mnie ruchowo, ani w niczym innym mi nie przeszkadzają, natomiast ubytek słuchu który mam po wybuchu jest w pasmach których odszkodowanie nie obejmuje. I h*j z tym że gorzej na lewe ucho słyszę, piszczy i szumi jak stary głośnik, brakuje mi dźwięków przy słuchaniu muzyki, nie mogę już nastroić i co się z tym wiąże grać na gitarze. Bo według j**anego zusu w niczym mi to nie przeszkadza. Skumajta to!!!!!
  20. kurde jeśli w casto dostaniesz takie, że akurat będą Ci z wymiarem pasowały to nie ma się co zastanawiać, rozumiem że tam masz jakiś metalowy szkielet płotu/balustrady i potrzebujesz wypełnienia? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- dobra kumam, chcesz tylko zrobić wyższy, to chyba lepiej bedzie jak do tego co masz przykręcisz taki na 180 cm wysokie, przynajmniej bedzie to stabilniejsze i mocniejsze
  21. a jaki dokładnie Cię interesuje? ile metrów, jaki wysoki?
  22. lepiej powiedz jak nazwać to, co się zaczyna
  23. cwiara od dziś zwracać się trzeba do Ciebie per Panie Kierowniku
  24. no właśnie tak patrze że cwiara moderatorem ???? już myślałem że net mi szwankuje i awatary przesuwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.