Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
a z tym wyciekiem to może być tak, bo mam na jednej tak jakby takie czerwono/różowe zacieki, to może być właśnie ten płyn?
-
Spoty wrocławskie
Pisz do górala albo zawieź do byle jakiego lakiernika ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Oslona w dół na kanale, brecha i jechane a jakieś objawy wskazujące na zużycie? np trochę telepie przy gaszeniu, przy ruszaniu szarpnie, albo mimo wymiany wahaczy coś czasem stuknie?
-
Spoty wrocławskie
Pany macie jakiś pomysł albo wiecie jak sprawdzić czy poduszki silnika i skrzyni są do wymiany?
-
Pranie aut Wrocław
kolejny wyprany:decayed: polecam !!!!!!, nie martw się gniady ja tak pilnowałem i moje też podmienił
-
Spoty wrocławskie
wahacze wymienione, auto wyprane. WIELKIE DZIĘKI GOLDIK:thumbup1:
-
Spoty wrocławskie
Dobry:hi: a mnie zostało jeszcze 5 godz i weekend. Tylko co z tego jak jutro śpimy 1 godz krócej
-
Spoty wrocławskie
Bo już się martwiłem że podlało Twój szczurowóz
-
Spoty wrocławskie
oby do soboty tak było no no ach ach cud malina takie ładne focie wrzucasz co to masz za felunek?
-
Spoty wrocławskie
WTF golidi a co ty spania nie masz?? ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- szczurek a co Ty dzisałasz? zalało Ci auto? czy kiego dziada
-
Spoty wrocławskie
Na samej górze masz coś takiego jak spojler, jak wypowiesz czary mary i go rozwiniesz otworzy się sezam z dokładną informacją
-
Spoty wrocławskie
Jakbyś zaniemógł przy dziewczynie, to jestem w stanie pomóc i dać kilka rad:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ja codziennie jak wracam do domu przez oporów to się za takim białym rozglądam, często naprzeciw biedry taki parkuje ale chyba nie o to chodzi
-
Spoty wrocławskie
Panie kierowniku bardzo ładna nowa szata graficzna reklamująca spoty, aż się chce na spota dojechać
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
ale pajęczyna jak on to poupychał haha- Spoty wrocławskie
Dobry Pany Nelson dzięki Tobie tak bardzo polepszył mi się humor, dzień od razu nabrał kolorów- Spoty wrocławskie
A ładna chociaż? Wysłane z monopola 24/7 nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach Jakby była ładna, postarałbym się pomóc. Ale jak tak to piz*a blada :-D Wysłane z monopola 24/7 Kurde liczyłem na Ciebie Wyobraź sobie że ja aż 10 min musiałem tam siedzieć- Spoty wrocławskie
A ładna chociaż? Wysłane z monopola 24/7 nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach- Spoty wrocławskie
jaki lekarz mnie badał, hehe to za dużo powiedziane, bo ja nawet bluzy nie zdjąłem a ona mówi mi o moich bliznach generalnie podstarzała, gburowata, blond k**wa- Spoty wrocławskie
zapomniałem się wam pochwalić, byłem dzisiaj na komisji powypadkowej w zusie i k**wy przyznały mi aż 0% uszczerbku na zdrowiu. Bo blizny które zostały mi po poparzeniu nie ograniczają mnie ruchowo, ani w niczym innym mi nie przeszkadzają, natomiast ubytek słuchu który mam po wybuchu jest w pasmach których odszkodowanie nie obejmuje. I h*j z tym że gorzej na lewe ucho słyszę, piszczy i szumi jak stary głośnik, brakuje mi dźwięków przy słuchaniu muzyki, nie mogę już nastroić i co się z tym wiąże grać na gitarze. Bo według j**anego zusu w niczym mi to nie przeszkadza. Skumajta to!!!!!- Spoty wrocławskie
kurde jeśli w casto dostaniesz takie, że akurat będą Ci z wymiarem pasowały to nie ma się co zastanawiać, rozumiem że tam masz jakiś metalowy szkielet płotu/balustrady i potrzebujesz wypełnienia? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- dobra kumam, chcesz tylko zrobić wyższy, to chyba lepiej bedzie jak do tego co masz przykręcisz taki na 180 cm wysokie, przynajmniej bedzie to stabilniejsze i mocniejsze- Spoty wrocławskie
a jaki dokładnie Cię interesuje? ile metrów, jaki wysoki?- Spoty wrocławskie
lepiej powiedz jak nazwać to, co się zaczyna- Spoty wrocławskie
cwiara od dziś zwracać się trzeba do Ciebie per Panie Kierowniku- Spoty wrocławskie
no właśnie tak patrze że cwiara moderatorem ???? już myślałem że net mi szwankuje i awatary przesuwa - Spoty wrocławskie