Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. W sumie racja, czasami przyjezdzaja do mnie do roboty po towar, qr** jakie to sa durnie:facepalm:
  2. Cóż za zaskoczenie myślałem że to ruskie a tu proszę dojczland
  3. haha dzięki, no powoli muszę już jakąś dębową skrzynkę zbijać
  4. Dzięki chłopaki:radocha:
  5. Nie mogę tak pisać, tajemnica zawodowa jeszcze jakaś kontrola wpadnie dowiesz się Maciek w swoim czasie
  6. nie ma to jak obchodzić urodziny w pracy, najebany od rana
  7. No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga. to chyba dobrze? pasują ?
  8. siema:hi:
  9. :hi:siema wszystkim i w zasadzie dobranoc:facepalm: wczoraj rezanie w zakładzie mamy do 1.00 w nocy, a dziś dopiero dotarłem do domu. Wyjebany na maxa
  10. Siema pracusie, remont czas zaczac:hi:
  11. Cwiara po raz kolejny dzięki za pomoc:thumbup1: mi tez szykuje sie jutro pracowity dzionek, mam remont zakladu mojej mamy:facepalm:
  12. Ty maq to o co chodziło w twojej odpowiedzi? Czyli 288 to seria
  13. to ile jest w serii?
  14. Maciek a jakie heble wrzucasz? te 288 to nie jest seria?
  15. Ale ja nie jadę na wyścigi 150 na tempo i luz Haha ale i tak na starcie uzyskasz kilka km przewagi
  16. Siema wszystkim, nikt nie doradzi z tymi dywanikami?
  17. To jakoś koło 18 będę dzwonił
  18. no wiem wiem i właśnie to mnie przeraża, qr** wór talarów będzie mało Mogę jutro pod wieczór po to podjechać?
  19. Hehe ani ten ani tamten to nie moje zawody, w podpisie to tylko reklama, ale nie o tym w temacie:decayed: Kolego devastation czytałem kilka twoich wątków i uważam, że na prawdę znasz się na rzeczy i nie podlega wątpliwości, że mogę nie mieć racji. Co do patentu ze strzykawką jeszcze nie widziałem ale skoro polecasz na pewno się z nim zapoznam. Co do tego odpowietrzania o którym napisałem wcześniej, na początku odpowietrzałem tak jak to robiło się od wieków, że zaczynałem od najdalszego punktu, jednak nie przynosiło to efektów. Dopiero ktoś na forum powiedział że jest tu odwrotnie. I tak zrobiłem i pomogło, hamulce wróciły i wszystko jest tak jak należy. Dlatego napisałem bo chciałem pomóc koledze. Jak możesz to powiedz jakiego babola palnąłem:facepalm:
  20. No baaa idealnie a można jakoś beż specjalnych kombinacji przełożyć te blaszki/styki ze środka żeby nie Ciąć kabli? Ile mnie to będzie kosztowało, hmm?
  21. Tak jak kolega wyżej napisał, na bank masz powietrze na tyle, z tylnymi zaciskami często są takie przygody. Co do sposobu ze strzykawką to go nie znam. Spróbuj raz jeszcze porządnie odpowietrzyć. Zaczynając od lewego przodu, następnie prawy przód, lewy tył i na końcu prawy tył. Taka jest kolejność odpowietrzania zacisków w samochodach z ABS. Najlepiej z drugą osobą to robić, nie jak niektórzy kilometr wężyka i pompujesz a w zasadzie przepompowujesz stary płyn. Operację na każde koło powtarzaj tak z 4-5 razy, aż płyn przeleci przez całą długość wężyka. I nie ma że boli, musi być dobrze
  22. a problem pojawił się przed wymianą tarcz i klocków czy po? Może być też tak, że należało by odpowietrzyć samą pompę. Np u mnie jak odpowietrzałem tak x razy, niby było wszystko ok, żądnych pęcheżyków powietrza, a za 4-5 razem dopiero poszły. A jak odpowietrzałeś? masz abs? robiłeś to od koła najbliżej pompy?
  23. na Twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz odpowietrzyć z zachowaniem odpowiedniej kolejności. Miałem u siebie podobny problem, odpowietrzyłem raz nadal wpadał, odpowietrzyłem drugi i nic zero poprawy, już myślałem ze pompa albo serwo pada. Dopiero za n-tym razem, jak już praktycznie wymieniłem cały płyn w układzie pomogło. Tak wogóle to kiedy ostatni raz wymieniałeś płyn?
  24. co sądzicie o tych dywanikach? Audi A4 B5 dywaniki welurowe PFI lux-poliamid (3966635251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki zestaw da radę ATE POWER DISC TARCZE + KLOCKI P+T AUDI A4 B5 (4030878314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.