Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
W sumie racja, czasami przyjezdzaja do mnie do roboty po towar, qr** jakie to sa durnie:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Cóż za zaskoczenie myślałem że to ruskie a tu proszę dojczland
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
haha dzięki, no powoli muszę już jakąś dębową skrzynkę zbijać- Spoty wrocławskie
Dzięki chłopaki:radocha:- Spoty wrocławskie
Nie mogę tak pisać, tajemnica zawodowa jeszcze jakaś kontrola wpadnie dowiesz się Maciek w swoim czasie- Spoty wrocławskie
nie ma to jak obchodzić urodziny w pracy, najebany od rana- Spoty wrocławskie
No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga. to chyba dobrze? pasują ?- Spoty wrocławskie
siema:hi:- Spoty wrocławskie
:hi:siema wszystkim i w zasadzie dobranoc:facepalm: wczoraj rezanie w zakładzie mamy do 1.00 w nocy, a dziś dopiero dotarłem do domu. Wyjebany na maxa- Spoty wrocławskie
Siema pracusie, remont czas zaczac:hi:- Spoty wrocławskie
Cwiara po raz kolejny dzięki za pomoc:thumbup1: mi tez szykuje sie jutro pracowity dzionek, mam remont zakladu mojej mamy:facepalm:- Spoty wrocławskie
Ty maq to o co chodziło w twojej odpowiedzi? Czyli 288 to seria- Spoty wrocławskie
to ile jest w serii?- Spoty wrocławskie
Maciek a jakie heble wrzucasz? te 288 to nie jest seria?- Spoty wrocławskie
Ale ja nie jadę na wyścigi 150 na tempo i luz Haha ale i tak na starcie uzyskasz kilka km przewagi- Spoty wrocławskie
Siema wszystkim, nikt nie doradzi z tymi dywanikami?- Spoty wrocławskie
To jakoś koło 18 będę dzwonił- Spoty wrocławskie
no wiem wiem i właśnie to mnie przeraża, qr** wór talarów będzie mało Mogę jutro pod wieczór po to podjechać?- głeboko wcisniety pedał
Hehe ani ten ani tamten to nie moje zawody, w podpisie to tylko reklama, ale nie o tym w temacie:decayed: Kolego devastation czytałem kilka twoich wątków i uważam, że na prawdę znasz się na rzeczy i nie podlega wątpliwości, że mogę nie mieć racji. Co do patentu ze strzykawką jeszcze nie widziałem ale skoro polecasz na pewno się z nim zapoznam. Co do tego odpowietrzania o którym napisałem wcześniej, na początku odpowietrzałem tak jak to robiło się od wieków, że zaczynałem od najdalszego punktu, jednak nie przynosiło to efektów. Dopiero ktoś na forum powiedział że jest tu odwrotnie. I tak zrobiłem i pomogło, hamulce wróciły i wszystko jest tak jak należy. Dlatego napisałem bo chciałem pomóc koledze. Jak możesz to powiedz jakiego babola palnąłem:facepalm:- Spoty wrocławskie
No baaa idealnie a można jakoś beż specjalnych kombinacji przełożyć te blaszki/styki ze środka żeby nie Ciąć kabli? Ile mnie to będzie kosztowało, hmm?- głeboko wcisniety pedał
Tak jak kolega wyżej napisał, na bank masz powietrze na tyle, z tylnymi zaciskami często są takie przygody. Co do sposobu ze strzykawką to go nie znam. Spróbuj raz jeszcze porządnie odpowietrzyć. Zaczynając od lewego przodu, następnie prawy przód, lewy tył i na końcu prawy tył. Taka jest kolejność odpowietrzania zacisków w samochodach z ABS. Najlepiej z drugą osobą to robić, nie jak niektórzy kilometr wężyka i pompujesz a w zasadzie przepompowujesz stary płyn. Operację na każde koło powtarzaj tak z 4-5 razy, aż płyn przeleci przez całą długość wężyka. I nie ma że boli, musi być dobrze- głeboko wcisniety pedał
a problem pojawił się przed wymianą tarcz i klocków czy po? Może być też tak, że należało by odpowietrzyć samą pompę. Np u mnie jak odpowietrzałem tak x razy, niby było wszystko ok, żądnych pęcheżyków powietrza, a za 4-5 razem dopiero poszły. A jak odpowietrzałeś? masz abs? robiłeś to od koła najbliżej pompy?- głeboko wcisniety pedał
na Twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz odpowietrzyć z zachowaniem odpowiedniej kolejności. Miałem u siebie podobny problem, odpowietrzyłem raz nadal wpadał, odpowietrzyłem drugi i nic zero poprawy, już myślałem ze pompa albo serwo pada. Dopiero za n-tym razem, jak już praktycznie wymieniłem cały płyn w układzie pomogło. Tak wogóle to kiedy ostatni raz wymieniałeś płyn?- Spoty wrocławskie
co sądzicie o tych dywanikach? Audi A4 B5 dywaniki welurowe PFI lux-poliamid (3966635251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki zestaw da radę ATE POWER DISC TARCZE + KLOCKI P+T AUDI A4 B5 (4030878314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Spoty wrocławskie