Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. :hi:nelson a same szkla sprzedasz?
  2. ZAMEK ZATRZASK RYGIEL KLAPY TYL SEDAN AUDI A4 B6 (4120761865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 00-04 ZAMEK KLAPY BAGAŻNIKA SEDAN (4140596913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ???
  3. dziękówa
  4. Pany jak chce wymienić same lustra to wystarczy, że kupię tylko wkład czy razem z matą jak mam podgrzewane?
  5. co tu taka cisza? czas spać czy kiego dziada?
  6. tego to akurat nie wiem, np tą od napinacza alternatora można to tą chyba też
  7. panowie wymiana samej rolki nic nie da. Należy wymienić cały napinacz:hi:
  8. No kpina kpina, ale ujj oby to cos dalo z tym sadem. Co do magla to cena okej, tak jak Karol pisal sama regeneracja ok 600zl, zbieznosc ok 80 zl. Montaz demontaz tez kosztuje, a przynajmniej bedziesz mial gwarancje. I jak cos nie daj boze się stanie to nie zwala na Ciebie ze to wina zlego montazu czy cos:hi:
  9. Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ? Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi: ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach
  10. Siema:hi: juz po pracy:banan:
  11. przerabiałem to u siebie, wymieniony napinacz z paskiem i wsio okej
  12. no to grubo
  13. Dobry Pany w końcu w domu, jak tam goldi dalej bawisz na mojej dzielni
  14. odboje w sensie na nowe czy jakieś konkretne pod ten zestaw?
  15. Znaczy dzisiaj tylko piwo ? Maciek a jaki kit szukasz? 30/30 czy coś więcej? co myślisz o takim zestawie? Eibach - warto czy w tej cenie pakować już gwint?
  16. żyć żyjemy ale co to za życie:facepalm: szczuraz a ty nie miałeś gwintu zakładać? co za sprężyny przeglądasz? hmm?
  17. okej dzięki za odpowiedź, w sumie liczyłem że jakieś 2cm zejdzie
  18. Najlepszego, twardych kolorowych jajek Panowie No to widzę że spot się udałłłl Gniady jesteś numer 1
  19. kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje. Ciężko mi powiedzieć, nigdy nie wyciągałem, co do regeneracji czy kupna innego różne opinie ale lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie
  20. Witam, zwracam się do Was z prośbą o poradę i odpowiedź na kilka pytań. Najprawdopodobniej moje amortyzatory kończą swój żywot i będę zmuszony do ich wymiany. Zawieszenie w moim aucie to 1BE czyli fabrycznie obniżone. Dlatego też jakie amortyzatory dobrać, żeby wszystko pasowało, chodzi mi o zachowanie wysokości. Drugie pytanie dotyczy sprężyn obniżających, znalazłem gdzieś zestaw EIBACH PRO KIT 30/30, te obniżenie 30mm jest względem 1BA a jak to się ma do 1BE jakiego obniżenia można się spodziewać? wysokość na tym kicie będzie taka sama jak na 1BE czy zejdzie niżej? Prosiłbym też o opinie tych którzy mieli przygodę z takim zestawem. Z góry dzieki, pozdrawiam:hi: ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 16:50 ---------- Eibach - co o tym myślicie?
  21. no to grubo ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- no to grubo tak Wam Pany zazdroszczę tej pizzy i browarka, ja właśnie z moimi dwiema małymi kuzynkami maluję pisanki na jutro całe szczęście że dziewuchy mają laptopa z internetem bo bym tu przepadł
  22. kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.
  23. harmonijka jest tylko po to żeby osłonić przed brudem, a nie po to żeby uszczelniać. Skoro tam masz płyn oznacza że uszczelniacze na maglu puszczają
  24. Pany sprawa się rypła, mała zmiana planów u mnie tym razem nie będzie odcinki, wyjeżdżam jednak w piątek wieczorem
  25. Lolek odpowiedział(a) na derek30 temat w 1.9TDI
    albo taki styl jazdy, skoro wtryski wymienione, a dalej zawala. Może też być tak że kierownica już zużyta i mimo przeczyszczenia gdzieś haczy i ją zawala. Kolega goldi dobrze prawi wywal kata niech turbo oddycha.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.