Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
:hi:nelson a same szkla sprzedasz?
-
Spoty wrocławskie
ZAMEK ZATRZASK RYGIEL KLAPY TYL SEDAN AUDI A4 B6 (4120761865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 00-04 ZAMEK KLAPY BAGAŻNIKA SEDAN (4140596913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ???
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Pany jak chce wymienić same lustra to wystarczy, że kupię tylko wkład czy razem z matą jak mam podgrzewane?
-
Spoty wrocławskie
co tu taka cisza? czas spać czy kiego dziada?
-
Klima piszczy gdy jest ciepło
tego to akurat nie wiem, np tą od napinacza alternatora można to tą chyba też
-
Klima piszczy gdy jest ciepło
panowie wymiana samej rolki nic nie da. Należy wymienić cały napinacz:hi:
-
Spoty wrocławskie
No kpina kpina, ale ujj oby to cos dalo z tym sadem. Co do magla to cena okej, tak jak Karol pisal sama regeneracja ok 600zl, zbieznosc ok 80 zl. Montaz demontaz tez kosztuje, a przynajmniej bedziesz mial gwarancje. I jak cos nie daj boze się stanie to nie zwala na Ciebie ze to wina zlego montazu czy cos:hi:
-
Spoty wrocławskie
Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ? Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi: ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: juz po pracy:banan:
-
Klima piszczy gdy jest ciepło
przerabiałem to u siebie, wymieniony napinacz z paskiem i wsio okej
-
Spoty wrocławskie
no to grubo
-
Spoty wrocławskie
Dobry Pany w końcu w domu, jak tam goldi dalej bawisz na mojej dzielni
-
Spoty wrocławskie
odboje w sensie na nowe czy jakieś konkretne pod ten zestaw?
-
Spoty wrocławskie
Znaczy dzisiaj tylko piwo ? Maciek a jaki kit szukasz? 30/30 czy coś więcej? co myślisz o takim zestawie? Eibach - warto czy w tej cenie pakować już gwint?
-
Spoty wrocławskie
żyć żyjemy ale co to za życie:facepalm: szczuraz a ty nie miałeś gwintu zakładać? co za sprężyny przeglądasz? hmm?
-
wymiana amortyzatorów jak odpowiednio dobrać (1.9 tdi avant)
okej dzięki za odpowiedź, w sumie liczyłem że jakieś 2cm zejdzie
-
Spoty wrocławskie
Najlepszego, twardych kolorowych jajek Panowie No to widzę że spot się udałłłl Gniady jesteś numer 1
-
Spoty wrocławskie
kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje. Ciężko mi powiedzieć, nigdy nie wyciągałem, co do regeneracji czy kupna innego różne opinie ale lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie
-
wymiana amortyzatorów jak odpowiednio dobrać (1.9 tdi avant)
Witam, zwracam się do Was z prośbą o poradę i odpowiedź na kilka pytań. Najprawdopodobniej moje amortyzatory kończą swój żywot i będę zmuszony do ich wymiany. Zawieszenie w moim aucie to 1BE czyli fabrycznie obniżone. Dlatego też jakie amortyzatory dobrać, żeby wszystko pasowało, chodzi mi o zachowanie wysokości. Drugie pytanie dotyczy sprężyn obniżających, znalazłem gdzieś zestaw EIBACH PRO KIT 30/30, te obniżenie 30mm jest względem 1BA a jak to się ma do 1BE jakiego obniżenia można się spodziewać? wysokość na tym kicie będzie taka sama jak na 1BE czy zejdzie niżej? Prosiłbym też o opinie tych którzy mieli przygodę z takim zestawem. Z góry dzieki, pozdrawiam:hi: ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 16:50 ---------- Eibach - co o tym myślicie?
-
Spoty wrocławskie
no to grubo ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- no to grubo tak Wam Pany zazdroszczę tej pizzy i browarka, ja właśnie z moimi dwiema małymi kuzynkami maluję pisanki na jutro całe szczęście że dziewuchy mają laptopa z internetem bo bym tu przepadł
-
Spoty wrocławskie
kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.
-
Spoty wrocławskie
harmonijka jest tylko po to żeby osłonić przed brudem, a nie po to żeby uszczelniać. Skoro tam masz płyn oznacza że uszczelniacze na maglu puszczają
-
Spoty wrocławskie
Pany sprawa się rypła, mała zmiana planów u mnie tym razem nie będzie odcinki, wyjeżdżam jednak w piątek wieczorem
-
Sadza w turbinie b5 afn
albo taki styl jazdy, skoro wtryski wymienione, a dalej zawala. Może też być tak że kierownica już zużyta i mimo przeczyszczenia gdzieś haczy i ją zawala. Kolega goldi dobrze prawi wywal kata niech turbo oddycha.