Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Raz jeszcze wielkie dzięki dziku, klamoty dotarły:thumbup1: Do następnego razu
  2. ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- jeden z moich wesołych lekko wciętych kompanów z pracy rzucał kawałami i wyszło mu coś takiego - czym różni się motocykl od minety??? ..... Niczym, bo tu i tu wystarczy jeden błąd i znajdziesz się w rowie
  3. mnie dzisiaj nie ma, leze w lozku i zdycham:facepalm:
  4. no no
  5. człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy Lolek masz u mnie plusa Siemanko ja już w końcu we Wro zapisuj zapisuj
  6. mnie też chwalił, cały wykład o zaoszczędzeniu kilku groszy na litrze, a jak to się przekłada na żywotność pompy
  7. Pada u Ciebie? Ja czekam w kolejce do myjni i u mnie sloneczko:decayed:
  8. człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy
  9. szczuraz i jak ogarnąłeś tą sztangę?
  10. hehe może i tak ja załatwiłem się przed wczoraj w robocie. Z jednego końca hutmenu na drugi woziłem cyne, zrobiłem 10 kursów widlakiem bez kabiny, nie dość że padało to jeszcze wiało i mnie przepizgało
  11. zasmarkany, z gorączką i na dodatek z pracy witam wszystkich
  12. Siema wszystkim:hi: szczuraz ja jak czyścilem turbo i miałem ją na stole to tak trochę na czuja ustawiłem, było bardzo blisko, a później razem z goldim działaliśmy, usawianie i logi, ustawianie i logi.... trochę czasochłonne ale się udało. Wiem że gościu z forum german81 czy jakoś tak ma warsztat na kolarskiej boczna ślężnej i ma vacu i ustawia takie rzeczy
  13. te, dżolo, ja tu widze, że już od tych swoich bułgarek akcent podłapujesz chyba hehe to pewnie wina częstego przejęzyczenia
  14. te, dżolo, ja tu widze, że już od tych swoich bułgarek akcent podłapujesz chyba hehe to pewnie wina częstego przejęzyczenia
  15. oca coś nie chcą mnie się odpalić te Twoje zdjęcia ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- dobra udało sie
  16. Pany powiedzcie mi czy jak na zawias 1be wrzucę 17 na pofilu 45 lub 50 to ujdzie jakoś czy straszna kozica będzie?
  17. Ja myślałem o pupie ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Gniady jesteś moim Miscem haha gniady mistrz dnia
  18. Mnie dzisiaj znowu nie będzie. Zapierdzielam dalej z remontem
  19. siema załoga:hi: ja pierdyle jeszcze tak ciężkiego tygodnia nie miałem:facepalm:
  20. Goldi jeśli chodzi o pranie auta to ja chętnie, tyle że nie teraz. Jak już zupełnie się ciepło zrobi.
  21. Jego ledwo słońce łapie, aby generował cień. A on jeszcze schudnąć chce:decayed: Szczurek pozbyłeś się wrzoda? Może kondycje wyrabia i na jakieś maratony się szykuje
  22. Siema, jak tam goldi dzisiaj z rana też trenujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.