Treść opublikowana przez Lolek
-
Przesunięta skala wskazania temperatury
Witam, ostatnio zauważyłem dziwne wskazania temperatury na zegarze. Z rana kiedy silnik jest zimny, po przekręceniu zapłonu wskazówka podnosi się do 70st, natomiast po przejechaniu kilku km zamiast 90st wskazuje 100st. Po prostu przesunięcie o 10 st. Na klimatroniku wszystko okej. Dodam, że jakiś czas temu założony nowy czujnik i termostat, ale wszystko był okej, a od dwóch dni taki psikus. Co to może być, ostatnio wyciągałem zegary ale czy podczas takiego zabiegu coś by się przestawiło?
-
Wycieki z pod pokrywy zaworów
wczoraj wymieniłem u siebie, kup cały komplet uszczelkę i te małe uszczelniacze. po wymianie samej uszczelki może ciec na szpilkach
-
Brak mocy, dziwny gwizd
posprawdzaj grube węże od dolotu, ja miałem tak ostatnio jak czyściłem turbo, słabo zakręciłem opaskę i zsunęło wąż. Też gwizdało i pierdziało
-
Spoty wrocławskie
Mnie dzisiaj nie ma. Co lepiej bo turbo pije mi za duzo oleju. Regeneracja czy od awx?
-
Spoty wrocławskie
Co tam się staneło ? 70/50 partyzanty jedne. Piratów by lapali a nie pijana wycieczkę do czech ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć To samo miałem napisać, lesery j**ane... :-D Przyszedł tip, będzie rezańsko :kox Wysłane z monopola 24/7 Nową kolejkę pepiki odpalily to chciałem Sie przejechać dobra dobra każdy tak mówi
-
Spoty wrocławskie
szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć To samo miałem napisać, lesery j**ane... :-D Przyszedł tip, będzie rezańsko :kox Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
szczuraz no przecie w góry się jedzie po to żeby chodzić-spacerować a nie kolejką jeździć
-
Spoty wrocławskie
Spoko luz Nelson, ja kupiłem kmpl zestaw i wszystko założyłem, chodziło mi tylko o to co zastałem po mechaniku
-
Spoty wrocławskie
masakra jakaś to i ja dodam, wczoraj jedną babcie zabrało pogotowie z podejrzeniem zawału, a dzisiaj drugą z podejrzeniem mikro udaru. ehhh życie.... Ale udało mi się dzisiaj wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, kurw.. wcale się nie dziwię że się lało, ostatnim razem jak mechanik działał mi w silniku przy robieniu głowicy, tak założył uszczelkę pod pokrywą że praktycznie ledwo ledwo trzymała, nie wspominając że była w dwóch miejscach tak dojebana że prawie przecięta. Aaaa i mało tego pod pokrywę przychodzą jeszcze 3 uszczelniacze, których u mnie nie było
-
Spoty wrocławskie
odczekaj chwilę ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- okej, dzięki
-
Spoty wrocławskie
Pany bo jutro chce wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, tyle że rano muszę gdzieś jechać i czy jak wrócę to na takim ciepłym mogę wymienić, czy czekać aż ostygnie i będzie zimny?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
haha a to co bajeczki na dobranoc- S3 by Nelson
auto zacne, widziałem, dotykałem- Spoty wrocławskie
szczuraz niestety ale lipa. ostatnio jego ojciec porzyczal i upierdol... jakies zaczepy- Spoty wrocławskie
szczuraz moj koles ma. wieczorem bede sie z nim widzial to zapytam- Spoty wrocławskie
dzięki goldik, w sumie będę musiał dokręcić z czuciem bo raczej nie mam skąd dorwać klucza- Spoty wrocławskie
siemanko, Pany mam pytanie bo w weekend planuje wymienic uszczelke pod pokrywa zaworow i moje pytanie brzmi czy wystarczy dokrecic z czuciem czy musze uzyc klucza dynamometrycznego? Jeśli tak czy ktos posiada takowy i jak cos to poratuje?- Prosze o analizę logów. Logi Dynamiczne.
kolego popraw bo nic się nie odpala- Spoty wrocławskie
gniady nic się nie martw, toż to nasz szyfr a nie żadne dyrdymaly- Spoty wrocławskie
a ja chcę już dostać swoje odszkodowanie za wypadek !!!!!!!!!!!!!!- Spoty wrocławskie
powinieneś zapłacić podwójną cenę Nie strasz nie strasz bo Cie stado gesi obrobi i dopiero bedzie podwojna cena:decayed:- Spoty wrocławskie
siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:- Spoty wrocławskie
No to gitara- Spoty wrocławskie
i co teraz robimy? - Spoty wrocławskie