Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
Pewnie tak, czas najwyzszy:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
u mnie najpiękniejsze co może być - "ciche" dni, młoda nawet wy***ała spać do innego spokoju - o jaki spooookój mam Hehe kaju dokladnie jest tak jak piszesz, dzisiaj sciele wyro w salonie, twarda kanapa, browar, TV i swiety spokoj:banan:
-
Spoty wrocławskie
Pierwsza klotnia malzenska zaliczona, talerze z nowego zestawu potluczone, było grubo, ale teraz browarek smakuje duzo lepiej, pozdro z tarasu
-
Spoty wrocławskie
Nie ma, że boli, dlaczego masz mieć lepiej niż inni bo tak powinno być
-
Spoty wrocławskie
dalej w robocie... nowy prezes nowe zasady
-
Spoty wrocławskie
Bry z pracy
-
Spoty wrocławskie
no proszę Cię, chcesz się rzucać w oczy tak mało widocznym autem
-
Spoty wrocławskie
Jaki gospodarz taki gril..... Jaki gril taka zabawa:decayed: a tak w ogole to dobry dobry
-
Spoty wrocławskie
jedzie kto na spota przez klecine?
-
Spoty wrocławskie
Siema Siema:hi:
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
15.05 chopinowe wozidło na orlenie pod pasażem grunwaldzkim:hi:
-
Spoty wrocławskie
Dobry:hi:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi:
-
Spoty wrocławskie
dobry dupka odżyła to i browarek od razu smakuje
-
Spoty wrocławskie
Miałem Ci napisać ''jak byś się nie żenił to byś nie zachorował'' ale Ci tak nie napisze Od razu mi lepiej
-
Spoty wrocławskie
problem polega na tym że tak się załatwiłem po ostatnim odkażaniu:grin:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: Już po robocie i wizycie u lekarza.... znowu antybiotyk, zapalenie oskrzeli... lipa na maxa
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Siema:hi: mnie dzisiaj nie ma. Urodzinowa biba u babci:decayed:- Spoty wrocławskie
a co się zjebawszy? jak klepales posty to z data21.02.2014 aaaa takie buty- Spoty wrocławskie
a co się zjebawszy?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
u mnie toze bez korozji. Tyle że z anginą- Spoty wrocławskie
Siema:hi: dopiero dzisiaj wytrzezwialem więc się zglaszam:decayed: - Spoty wrocławskie