Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
o k**wa http://poscigi.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5230%3Atragiczny-wypadek-pod-sulechowem-tir-zmiady-audi-zgin-kierowca-zdjcia&catid=10%3Awypadki&Itemid=12
-
Spoty wrocławskie
Bry wieczor
-
wysokość do nadkola przy sprężynach - 30, - 40
Witam, chłopaki potrzebowałbym od Was informacji jakie macie wysokości mierzone od ziemi do nadkola i od środka koła do nadkola przy sprężynach -30 i -40. Jak możecie podajcie na jakich kołach mierzone Mile widziane informacje od posiadaczy avantów z 1,9 tdi. Pozdrawiam Karol
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jak bedziesz to i ja się zjawie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Bry z rana
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
właśnie szukałem i dooopa . Już zrobiłem wywiad na necie jak to wygląda ale chyba helmut zasiał. Po cholerę by z założonym jeździł w sumie biere flexa i heja rowno ze zderzakiem i git
-
Spoty wrocławskie
a jakie ramki?? na tablice?Nie, na zdjęcia hehehehe!!!!!
-
Spoty wrocławskie
a jakie ramki?? na tablice?
-
Spoty wrocławskie
Planuje kots jutro zajechac na spota?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Nitro a co to zona z domu pogonila ze przetwornica potrzebna?
-
Spoty wrocławskie
Siemano:hi:
-
Spoty wrocławskie
Siema, w koncu się cos tutaj dzieje
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Nitro nic się nie denerwuj jak bys pil z tymi goralami nie do zajebania tez bys zmienil zdanie
-
Spoty wrocławskie
Tylko nie wiem czy się wyplacisz bo poki co stawki takie jak tu a nie wiem ile mi zajmie zeby się przestawic
-
Spoty wrocławskie
Ja mam ale dopiero kolo srody bede we wro
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja będę ale za tydzien