Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
Siema imprezowicze jak tam pogoda we miescie bo u mnie od 3 dni nakurwia zabami już mam dosc!!!
-
Spoty wrocławskie
Siemano z konca swiata, taka dziura ze musze się wp***dolic na sam szczyt gory zeby zlapac choc jedna kreske zasiegu a niby orange lapie wszedzie haha. A tak wogole to cos mi tarabbani w aucie po przyjezdzie na miejsce. Nie wiem czy lozysko na kole czy już się skrzynia konczy
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze nie sezon i w piecu nie pala więc koksu ni ma
-
Spoty wrocławskie
k**wa nie mam pojecia, jakis zajazd el dorado?
-
Spoty wrocławskie
Kaju nie wiedzialem ze Ty z ostrzeszowa, myslalem ze z olesnicy ;(
-
Spoty wrocławskie
Pozdrowienia z ostrzeszowa, z najgorszego abstynenckiego wesela. Jutro 500km do przejechania za kolkiem
-
Spoty wrocławskie
Siemaaaa ;D Pany jeśli macie dzisiaj w planach umyc auto to nie robcie tego!!! Ja wlasnie wyjechalem z myjni więc deszcz murowany
-
Spoty wrocławskie
Mam przedni zderzak do malowania, bo pająk się zrobił na pół zderzaka To przez Twój garaż się stało, posądzę Cię o dodatkowe koszty! haha żebyś się nie zdziwił jak Ci listonosz rachunek za wykonaną usługę przyniesie !!!!
-
Ile Jest Wart Katalizator Z 1.9Tdi Ahf 110Km?
z tego co pamiętam to za same bebechy dostałem 180zł
-
Spoty wrocławskie
A co blotniki nie pasuja, haha
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
A Ty się wybierasz?
-
Spoty wrocławskie
Zywiecccc, hmmm wczoraj po ciezkiej pracy z nitrem oproznilem caly szesciopak:)
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Siemano , ale tu ładniusiooo- Spoty wrocławskie
Siemanko:hi:- Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany 30-07-2014 at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2014 at 10:38 ---------- Siemaneczko:hi:- Spoty wrocławskie
Elo elo dla ziomali:grin:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie