Treść opublikowana przez Lolek
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
Bardzo możliwe, ale wiesz jak to jest walczysz z czymś szukasz wszędzie a omijasz to co leży pod nogami
-
Zawieszenie FK
Że niby w jaki sposób stwierdziłeś że się pocą?? Po tym że ktoś nasmarował gwint??
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
Chłopaki w większości rozpisujecie się o wahaczach a tu kolega napisał że tak jakby jakaś blacha drżała, sprawdzałeś blaszaną osłonę nad tłumikiem? często zrywają się z mocowań i dzwonią o tłumik
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kupuj u Wandeja, szybko sprawnie bez problemowo. Ja wymieniałem u siebie jakoś w kwietniu, nalatane ok 15 tys km i cisza a latam często po drogach których większość wolała by ominąć
-
Spoty wrocławskie
A jo tyz budu
-
Spoty wrocławskie
puff puff i siwy dym
-
Spoty wrocławskie
no bo tych lolków z cyferkami jak kapitanów w rosjii, a Lolek jest tylko jeden Lolek kurna chata , avatar zajebiaszczy
-
Spoty wrocławskie
no bo tych lolków z cyferkami jak kapitanów w rosjii, a Lolek jest tylko jeden
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Siema cwiara mimo szczerych checi odpadam, raz ze antybiotyk dwa mam taki kaszel ze w nocy myslalem ze zejde
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
kaju a powiedz mnie z tym gwintem to jak jest im niżej tym twardziej czy nie zależnie jaka wysokość to cały czas tak samo sztywno?- Spoty wrocławskie
tyle że ja nie chcę robić bóg wii jakiej gleby i też nie specjalnie tracić na komforcie. I nie skakac jak ping pong na dziurach- Spoty wrocławskie
siemano Pany co sądzicie o czymś takim? http://allegro.pl/sportowe-zawieszenie-vogtland-audi-a4-typ-8d-b5-i4700425568.html- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj odpadam