Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie FK


damianw412

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić zawieszenie gwintowane ,szukałem na allegro i znalazłem używke z FK

Jest stosunkowo blisko mnie więc mogę podjechać zobaczyć w jakim ono jest stanie.

Tylko ,że moje pytanie jest takie ,czy do sedana podejdzie to zawieszenie z Avanta?

I czy w ogołe jest sens pchania się w używke.Niestety budżetu nie mam dużego i jedynie mogę jeszcze kupić z TaTe nówke.

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-gwint-audi-a4-b5-kombi-i4783647113.html

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W używkę jest sens się pchać tylko czasami i w dobrą czyt. sprawdzoną. To co przedstawiłeś nie jest w dorej kondycji i to niestety widać już na oko. Pierwsza rzecz to amortyzatory którą już się pocą, czyli mają już końcówkę lub są już do wymiany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby w jaki sposób stwierdziłeś że się pocą?? Po tym że ktoś nasmarował gwint??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam dylemat nad tym zawieszeniem bo cena nie jest zła a napewno by się coś zbiło z niej jeszcze...tylko żeby amory nie były w zlej kondycji a tego niestety nie da sie sprawdzic...jedynie co wiem to ,że wżerów nie ma ,a to jest po prostu gwint nasmarowany bo mi gosciu mówił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem, że te ślady wcale nie muszą świadczyć o tym że są zużyte. Zapytaj gościa może udzieli Ci jakiejś gwarancji rozruchowej, tak żebyś miał czas zamontować i się przejechać, może jakieś SKP zaliczyć żeby sprawdzili w jakim stanie. Spróbować nie zaszkodzi a może akurat gościu będzie na tyle uczciwy. Z tym tak jest że przeważnie kupujesz kota w w orku, ale próbuj :hi:

Edytowane przez Lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie ten temat, jak nie chcesz za chwilę wymieniać na inne. Moim zdaniem jest to ewidentne pocenie się, wnioskuje to po tym w jaki sposób jest zabrudzona sprężyna. No ale możesz posłuchać się Loka, na bank zapłaci za ponowną zmianę zawieszenia :wink: (nic osobistego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki zawias mega zadowolony jestem, ale tył regenerowałem, ktoś go nieudolnie zniszczył. Ten to loteria. Pojedź ściągnij poduchy wciśnij tłoczysko, będzie powoli szło do góry wytrzy do okoła powciskaj pare razy jak będą uszczelniacze kicha to wyjdzie olej, nawet jak by się pociło.

Takie moje zdanie.

po drugie za tysiaka Ci zregenerują komplet ;p, tutaj dwa to 500zł. Wolał bym to zregenerować niż kupić chińczyka, ale za 1200 dorwiesz KW czasami, ale to trzeba polować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...