Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. wydaje mi się, że wina nie leży w szybie, ostatnio ktoś uprzejmy zmusił mnie do wymiany na nową. Tak samo działo się na starej i dzieje się na nowej
  2. Chłopaki powiedzcie mi, mam problem z ramieniem wycieraczki, nawet po wymianie wycieraczek na jakieś valeo, lewa z lotką, prawa łukowata. Jadąc w deszczu powyżej 80km/h nie zbiera mi lewa strona. Jest szansa wymienić samą sprężynę, ewentualnie czy polecacie wymienić na inne ramię od innego auta, modelu? czy posiadacie takie cudo na sprzedaż?
  3. jejku tak na szybko odpisałem i padło na odpowiedz z cytatem, stało się coś, przepraszam że Cie tym uraziłem:facepalm:
  4. hehe nie no jest dobrze założona, tak do 80,90km/h wyciera super a powyżej odlatuje:decayed:
  5. da radę wymienić samą sprężynę czy całe ramię? pytanie czy nowe w serwisie czy jakąś używkę ?
  6. Witajcie, mój problem polega na tym, że jadąc w deszczu powyżej 80km/h wycieraczka kierowcy nie ściąga wody z szyby, tak jakby ramie nie dociskało odpowiednio pióra do szyby. Wycieraczki wymienione na nowe Valeo, dedykowane do audi, jedna wygięta a druga z lotką. Co zrobić z tym fantem??
  7. Na flaszke wpisową na spoty bedzie Hehe pomyślimy, pomyślimy
  8. wielkie dzięki Panowie za pomoc, jutro podjadę i zobaczymy jaki interes zrobię z tym katem
  9. No ja właśnie z nim skrobałem moją to jutro z nim pogadam bo nie ma go już na forum
  10. Wszystkiego dobrego w nowym roku. Panowie ja do Was z takim pytaniem, a mianowicie orientujecie się gdzie we wrocławiu skupują katalizatory oczywiście po dobrych cenach:grin:
  11. No ja myśle Następny Karol. Już chyba piąty:grin: Haha bo Karole to równe chłopaki
  12. Najlepszego na nowy 2014 rok, co by w tym nowym było dane poznać szanowne grono
  13. chodzi o ten króciec co jest umieszczony na grodzi koło zbiorniczka płynu hamulcowego?
  14. A dzięki dzięki, łatwo nie było bo strasznie pokrzywiona była sztanga, ale się udało:banan: a mógłbyś coś powiedzieć odnośnie N75, bo jeden z mechaników powiedział ze nie ładuje tyle ile powinien. Zamiast 0,9 to 0,4 widać to na tych logach? A jeśli chodzi o przepływke, to ją się czyści czy tylko zakup nowej?
  15. Hehe Tobie również dzięki za pomoc i rady udzielane na priv logi postaram się zrobić i wrzuce ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 16:13 ---------- Logi po wyczyszczeniu turbiny, i usunięciu nieszczelności BS: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  16. Sprawa się poniekąd wyjaśniła, wczoraj wykręciłem turbo i wyszło szydło z worka. Pierwsze - faktycznie była ruszana długość sztangi gruszki, mało tego specjaliści z FIRMY JETRONIK tak ją pokrzywili, zrobili z niej śmigło!!!! Druga - zmienna geometria zapieczona, stała w miejscu. W sumie pewnie wszystko sie nawarstwilo, nieszczelność na podciśnieniu, zapchany katalizator. Idę teraz wsadzać graty pod maskę, jak wszystko złoże napiszę jak wyszło. PS. mam problem z ustawieniem odpowiedniej długości sztangi, stare ślady są już trochę rozmazane czy można to ustawić bez vacuometra?? ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Już wszystko jasne!!! Jazda testowa i banan na twarzy:banan: Auto zupełnie inaczej się zachowuje, od samego początku czuć, że chce jechać. Mały test; 3 bieg 1500 obrotów i gaz w podłogę. 4500 obrotów i żadnego odcięcia. Temat uważam za zamknięty. WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA goldika ZA POŚWIĘCONY CZAS I CHĘĆ POMOCY, JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI PS. TROCHĘ CZASU TROCHĘ CHĘCI I TURBINA ZNÓW SIĘ KRĘCI
  17. Zdrowych i spokojnych Świąt dla Wszystkich
  18. Wielkie dzięki goldik na pewno się przyda a co do kata to nie pozostaje nic innego jak iść na pasterkę i dobrze rzucić na tace z prośbą o pogodę po świętach
  19. Zrobiłem nowe logi, generalnie jest lepiej ale w dalszym ciągu coś niedomaga BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  20. jutro rano będę robił logi i je wrzucę, wystarczą tylko te dynamiczne czy wszystko zrobić od nowa?
  21. wymontowałem przed chwilą zawór n75 posprawdzałem wszystkie wężyki, dwa miały rozerwaną szmatę, i sparciałe końcówki, powymieniałem je. Idę zjeść obiad i przejadę się kawałek. Później napiszę czy coś się zmieniło. Możliwe, że wieczorem uda mi się zrobić logi wiec będzie wszystko na papierze ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Przegoniłem auto kilka razy, może szału nie ma ale na oko już jest lepiej. Tak jak wcześniej pisałem może uda mi się zrobić te logi i zobaczymy czy faktycznie się coś zmieniło
  22. okej, teraz już rozumiem, czyli faktycznie problem może tkwić w tym podejrzanym wężyku, w sumie by sie zgadzało, bo jest to wężyk od n75 do gruszki, jutro go wymienię i zobaczę czy coś to zmieni. Ocena oczywiście taka na czuja, bo nie będę w stanie zrobić jutro logów
  23. właściwie to nie jestem w stanie powiedzieć czy śćiagali ją czy nie, całego tego czyszczenie nie byłem świadkiem. Rano odstawiłem auto na warsztat wieczorem odebrałem i tyle, Danielom nie za bardzo rozumiem piszesz, że problem bedzie na podciśnieniu, a później że podciśnienie okej bo % jest w normie ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- wiecie co jeśli chodzi o tą cała sprawę to niespecjalnie znam się na rzeczy, więc jeśli mówicie o podciśnieniu i że jej nie utrzymuje to chodzi o tą gruszkę?
  24. A kto podczas czyszczenia rusza gruszke? Jesli juz, to tylko przy regeneracji ruszaja i dlatego jest to spierdolone, przy czyszczeniu geometrii nie rusza sie gruchy wcale. Bedzie problem na podcisnieniu, bo nie potrafi utrzymac, nieszczelnosci na podcisnieniu nie powinno byc bo % otwarcia n75 jest w normie. Czyli problem tkwi w nieszczelnym wężyku czy walnięta gruszka?
  25. a w jaki sposób sprawdzić podciśnienie i na ile ustawiona jest gruszka??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.