Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Siemanko można wiedzieć gdzie kupiłeś ten zestaw?
  2. Siejesz ferment kolego. Numer jaki podajesz to zawór zwrotny, a nie drugi termostat. Mało tego ten zawór zwrotny nie występuje w silniku CGLC. Drugi termostat ma nr 1K0121113A
  3. 03L121111AD
  4. Jestem po wymianie dwóch termostatów, wszystko dzięki uprzejmości i pomocy kolegi @GniadyOba ori z aso, duży motorpol vw bo taniej. Po wymianie przy temp. 9 stopni złapał 90 stopni po zaledwie 4km spokojnej jazdy po mieście. Obwodnica trzyma 90 st nie spada po jej opuszczeniu. Po 1h postoju zlapał 90 st po przejechaniu 3-4km. Dodam, że przed wymiana przy temp. ok 14 st 90 st uzyskalem po przejechani ok 19-20km. U mnie winowajca był główny termostat. Zwróćcie uwagę na dołączone zdjęcie. Zrobione kilka godzin po wymianie. PRZYPOMINAM polift silnik cglc manual.
  5. Byłem dzisiaj w aso i widziałem wklad tego węża. Tak jak piszą niby nic specjalnego kulka w środku i działa jak zastawka. Ale ta kulkę dociska jakaś sprężynka więc może w zależności od temperatury zmienia się jej siła docisku? W porównaniu do zaworuzwrotnego z przedlifta nie ma na tym żadnej strzałki. Więc pytanie czy oby na pewno dobrze zostały zamontowane? Uzyskałem informacje, że też występuje w układzie jakiś zawór/dławik jednak dostępny tylko i wyłącznie w całości z wężem za straszne $$$$$$
  6. Masz go zaraz na widoku przy grodzi. Szukaj zielonych napisów:)
  7. Czyli jednak wymiana termostatow cos pomogła 8km a 27km spora roznica. Prawdopodobnie w sobotę wymieniam u siebie. Póki co zawór zostanie tak jak jest
  8. mariusz9 masz polifta? Tak swoją drogą to trochę zdolności manualnych i wszystko idzie zrobić
  9. Tak oddaj do mechanika.
  10. Witam. Silnik cglc polift. Też borykam się z problemem. Co prawda zakupiłem już oba termostaty i czekam tylko na chwile luzu żeby je wymienić. Widziałem już wcześniej wątek apropo tego zaworu/węża I kusi mnie również jego odwrócenie. Pytanie tylko co latem? Bo jeśli ma rozsadzic chłodnice, zrzucać węże, lub też zagotować silnik to słaba opcja. Jeśli to tylko akcja na zimę to wolę jednak tekture przed chłodnice:D Pozdrawiam i na pewno zdam relację po wymianie termostatow p.s. dodam tylko, że dzisiaj Wrocław temp. 14 stopni a dopiero po 27km doszło do 90 stopni
  11. Witam. Podpinam sie do pytania. Szukałem w kodowaniu licznika vcds ale nic nie znalazlem. Strasznie irytujące zwlaszcza ze brzeczy nawet na odpalonym silniku. Pozdrawiam
  12. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    Problem rozwiazany. Pomimo kilkukrotnego odpowietrzania w tradycyjny sposob, pomoglo dopiero odpowietrzanie maszyna z podcisnieniem. Temat do zamkniecia.
  13. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    U mnie wyglada ok. Zadnego odksztalcenia czy innych niepokojacych rzeczy
  14. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    Tak. Caly czas tak samo. Dzisiaj albo jutro bede probowal raz jeszcze wszystko odpowietrzyc.
  15. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    Udalo mi sie sprawdzić podcisnienie. Laduje do ok 0.75 - 0.78bara. Po upuszczeniu chwila moment i zas taki sam wynik. Kilka prob i oscyluje w takiej samej wartosci. Czy wynik dobry?
  16. Lolek odpowiedział(a) na Lolek temat w Audi A4 B8
    Nic nie sprawdzalem. Gdzie najlepiej sie wpiac zeby nie zrobic za duzego bałaganu? W garazu lezy vacuometr wiec moge sprawdzic. Dodam tylko ze przed wymiana wszystko dzialalo prawidlowo
  17. Lolek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Po swapie hebli na te z s4 mam problem. Tarcze, klocki i plyn nowe. Uklad odpowietrzony, zero wycieków. Plyn w zbiorniczku podczas wymiany caly czas pod kontrola wiec pompa nie dostala powietrza. Od zmiany przejechane ok 700km teoretycznie wszystko powinno sie ułożyć. Pedal twardy nie wpada w podloge. Problem polega na slabym hamowaniu, przy wcisnieciu hamulca auto hamuje jednak w sytuacji nazwijmy to bardzo mocnego wcisniecia hamulca wrazenie jakby cos zostalo podlozone pod pedal i nie idzie go wiecej wcisnac, jednak brakuje troche zeby gwaltownie zahamowac. Ostatnio jadac ok 120km/h auto przede mną gwaltownie zahamowalo, zeby nie wjechac mu w d...pe praktycznie musialem zapierac sie o kierownice. Wąż od podcisnienia nie wyglada podejzanie, wszystko sztywne zero syków. Czy moze byc jeszcze powietrze w ukladzie? Ewentualnie jakies pomysly? Pozdrawiam
  18. Fura prze kox gratulacje. Nie wiem czy też zwrociliscie na to uwagę ale na 3 zdjęciu na masce odbija się box... W pierwszej chwili myślałem ze to tak mega szeroki wlot powietrza.... całkiem fajnie to wygląda
  19. Dzisiaj znowu mieliśmy okazje się mijać na Skarbowcow... Ale w ostatniej chwili zauwazylem ze to Ty... zagapilem się na przeswitujacego fmica pod zderzakiem? auto jak zawsze błysk
  20. kurde fajnie bo na samym koncu ja wyhamowuje, u mnie na nowych silownikach o tej samej sile jak nie zlapie na czas klapy reka to jest takie jeb..cie ze az auto podskakuje ​
  21. chłopaki nie wiem czy to co zrobiłem jest rozwiązaniem problemu ale u mnie pomogło. miałem te same objawy w sobotę wracałem z urlopu autostrada i też przy dużych prędkościach Klima chodziła słabiej. dzisiaj zmieniłem sam pasek... test na autostradzie i problemu brak
  22. może akurat do piatku będzie gotowe co ciekawego kombinujesz z odma?
  23. jak tam Kowi jakieś postępy?
  24. kolega dokładnie to ujął auto marzenie więc niech nie zniszczą go niebieskie fotele
  25. dzisiaj akurat mnie nie będzie :/ W sumie mało osób się wybiera. sprawdzaj na biezaco na wrocławskich bo często zamiast milenijnego spotykamy się pod stadionem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.