Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Stacjonarnie w hurtowni motoryzacyjnej
  2. Polecam Philips XWV g2. Jeżdżę od 3lat i jak dla mnie bardzo dobre światło. Barwa biała, dużo lepsze i jaśniejsze w porównaniu do zwykłego żarnika. I co najważniejsze bardzo dobra widoczność w deszczu, gdzie zazwyczaj mocniejsze bądź też o wyszym współczynniku K powodują pogorszenie widoczności. Pozdrawiam
  3. Lolek odpowiedział(a) na Avabuy temat w 2.0TDI
    A jednak jest? z tym że u kolegi oderwało się mocowanie
  4. Lolek odpowiedział(a) na Avabuy temat w 2.0TDI
    Wiązka silnika, osłona jest lekko poszarpana. Możliwe że jakieś zwierzątko albo przy naprawie ktoś uszkodził. Nic poważnego
  5. W moim przypadku jest wszystko ok, sprawdzone dzisiaj na zimnym silniku i napinacz idealnie w punkt. Wiec to normalne zjawisko przy cieplym piecu. Pozdrawiam
  6. Witam, ja też podepnę się do tematu. Silnik cglc, rozrząd co prawda wymianiany był w zeszłym roku. W marcu tego roku musiałem wymienić pompę CR i z racji tego że na nowym zestawie zostało zrobione ok 20tys km złożyłem na tym samym zestawie Rozrzad ustawiony na blokady i znaki, napinacz idealnie w punkt, po odpaleniu silnika i złapaniu 90st wskazówka idealnie w nacięciu synchro walka -0,4 Dzisiaj zajrzalem pod obudowę, napinacz tak samo poza zakresem, wychylony w prawa stronę, od wymiany pompy zrobione max 2tys km. Dodam, że sprawdzelem ustawiając na punkty kontrolne jak i na odpalonym silniku. Synchro obecnie -0,65.Czy jest to normalne zjawisko czy wina leży w napinaczu?
  7. Po kilku tygodniach stania auta w garażu postanowilem zabrac się za ogarnięcie tematu przeciekającego dekla. Rozkręciłem go żeby ściągnąć wymiary pod nowa uszczelkę, a że potrzebny był mi na już środek komunikacji, powycieralem odtluscilem i ponownie skręciłem dekiel na starej uszczelce. Od tamtej pory autem zrobiłem ok500 z 1/4, 1/2 baku, 2 razu dolewane pod korek i nic nie cieknie, sucho. Więc nie wiem jakie tutaj się czary zadziały ale tym razem "odpukać" wszystko jest ok. Żeby nie było uszczelka nowa zamówiona i odebrana(co by karma nie dopadła?), jezdzi i czeka w schowku (oby jak najdłużej nie była potrzebna) Wykonana z silikonu, bardziej dopasowana niż ori. Podaje wymiary jakby komuś kiedyś miało się przydać: gr5mm śr wewn133mm śr zewen 145mm. Pozdrawiam
  8. Póki co odpuszczam temat, jutro szpital i przez miesiąc auto będzie stało. Później spróbuję dorobić ciut grubsza uszczelkę. Jakoś nie widzi mi się kupować nowego zbiornika
  9. Rozebrałem dzisiaj jeszcze raz, zbiornik wydaje się być ok równy, natomiast kołnierz pompy jest ewidentnie wygięty. Dokrecilem jeszcze bardziej niż poprzednio..... cieknie Dramat....
  10. Jutro będę sprawdzał
  11. Myślisz, że mógł pęknąć kołnierz baku przy odkrecaniu?
  12. Cały czas jeżdżę bez kanapy z otwartym deklem, wycieram odtłuszczam i pojawia się w tym zagłębieniu jak na zdjęciu. Wcześniej miałem problem bo dodatkowo lało z tego króćca wolnego. Stara pompa miała zaślepiony a ta okazała się być od wersji z webasto.
  13. Wiesz co, sprawdzałem nakręcić sama nakretke bez pompy, i ona do samego końca do oporu idzie palcami
  14. No stał 2 dni po tym jak płukałem go z opilkow, ale żeby aż tak ?
  15. Ktoś coś pomoże, doradzić?
  16. Witam, czy orientuje się ktoś z jakim momentem Nm należy dokręcić nakretke od pompy w zbiorniku? Chodzi o tą duża białą nakretke. Pozdrawiam Koledzy potrzebuje pomocy, po wymianie pompy paliwa w zbiorniku pojawił się wyciek, założona była uszczelka zamiennik. Teraz kupiłem wszystko nowe z aso tj. Uszczelka, nakretka oraz pierścień z gwintem. Wszystko odtluszczone,poskładane, zrobione może z 40km zaś cieknie..... ręce opadają Jest jakaś procedura? Czymś się smaruje ta uszczelkę? Bo już nie wiem co robię źle? Za słabo dokręcam? Dokrecilem do dość wyczuwalnego oporu i zostawiłem w takim samym punkcie jak była stara nakretka. Charakterystyczne miejsce na nakretce. Żeby dokręcić mocniej i mieć ten sam punkt musiałbym wykonac jeszcze jeden obrót, więc jest to nie możliwe
  17. Witam, WAUZZZ4E46N019764 Z góry wielkie dzięki
  18. Dziękuję
  19. Nie dopytałem, to na uruchomionym silniku ?
  20. Dlatego pytam, IC, gordon, autopartner itd. Podają ten zamiennie. A różnica w cenie kolosalna..... zaraz się okaże, że najlepiej włożyć wtryski, złożyć auto do kupy bez wymieniania czegokolwiek i wystawić na OLX bo opilkow w pompie nie widać
  21. Co do zaworu N276 dostępne są w hurtowni z Boscha z nr 0 281 006 074. Mój ma natomiast 0 281 006 075 czy występuje to zamiennie ? Mogę taki włożyć do siebie? Wg katalogu nr OE jest 057 130 764 AB i taki też jest na moim
  22. Super, dzięki za pomoc
  23. A jeszcze jedno, skoro robi się adaptację regulatora na listwie, to tego na pompie CR też? Skoro wpadnie nowy razem z pompa
  24. Podziękował
  25. Ok, może tak być faktycznie. Mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić ta adaptację? Ewentualnie odesłać do jakiegoś wątku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.