Treść opublikowana przez Lolek
-
Jaki żarnik D3S do bixenonów w A4 B8?
Stacjonarnie w hurtowni motoryzacyjnej
-
Jaki żarnik D3S do bixenonów w A4 B8?
Polecam Philips XWV g2. Jeżdżę od 3lat i jak dla mnie bardzo dobre światło. Barwa biała, dużo lepsze i jaśniejsze w porównaniu do zwykłego żarnika. I co najważniejsze bardzo dobra widoczność w deszczu, gdzie zazwyczaj mocniejsze bądź też o wyszym współczynniku K powodują pogorszenie widoczności. Pozdrawiam
-
Rura audi a4 b8
-
Rura audi a4 b8
Wiązka silnika, osłona jest lekko poszarpana. Możliwe że jakieś zwierzątko albo przy naprawie ktoś uszkodził. Nic poważnego
-
Rozrząd 2.0 CAGA ustawienie napinacza
W moim przypadku jest wszystko ok, sprawdzone dzisiaj na zimnym silniku i napinacz idealnie w punkt. Wiec to normalne zjawisko przy cieplym piecu. Pozdrawiam
-
Rozrząd 2.0 CAGA ustawienie napinacza
Witam, ja też podepnę się do tematu. Silnik cglc, rozrząd co prawda wymianiany był w zeszłym roku. W marcu tego roku musiałem wymienić pompę CR i z racji tego że na nowym zestawie zostało zrobione ok 20tys km złożyłem na tym samym zestawie Rozrzad ustawiony na blokady i znaki, napinacz idealnie w punkt, po odpaleniu silnika i złapaniu 90st wskazówka idealnie w nacięciu synchro walka -0,4 Dzisiaj zajrzalem pod obudowę, napinacz tak samo poza zakresem, wychylony w prawa stronę, od wymiany pompy zrobione max 2tys km. Dodam, że sprawdzelem ustawiając na punkty kontrolne jak i na odpalonym silniku. Synchro obecnie -0,65.Czy jest to normalne zjawisko czy wina leży w napinaczu?
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Po kilku tygodniach stania auta w garażu postanowilem zabrac się za ogarnięcie tematu przeciekającego dekla. Rozkręciłem go żeby ściągnąć wymiary pod nowa uszczelkę, a że potrzebny był mi na już środek komunikacji, powycieralem odtluscilem i ponownie skręciłem dekiel na starej uszczelce. Od tamtej pory autem zrobiłem ok500 z 1/4, 1/2 baku, 2 razu dolewane pod korek i nic nie cieknie, sucho. Więc nie wiem jakie tutaj się czary zadziały ale tym razem "odpukać" wszystko jest ok. Żeby nie było uszczelka nowa zamówiona i odebrana(co by karma nie dopadła?), jezdzi i czeka w schowku (oby jak najdłużej nie była potrzebna) Wykonana z silikonu, bardziej dopasowana niż ori. Podaje wymiary jakby komuś kiedyś miało się przydać: gr5mm śr wewn133mm śr zewen 145mm. Pozdrawiam
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Póki co odpuszczam temat, jutro szpital i przez miesiąc auto będzie stało. Później spróbuję dorobić ciut grubsza uszczelkę. Jakoś nie widzi mi się kupować nowego zbiornika
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Rozebrałem dzisiaj jeszcze raz, zbiornik wydaje się być ok równy, natomiast kołnierz pompy jest ewidentnie wygięty. Dokrecilem jeszcze bardziej niż poprzednio..... cieknie Dramat....
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Jutro będę sprawdzał
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Myślisz, że mógł pęknąć kołnierz baku przy odkrecaniu?
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Cały czas jeżdżę bez kanapy z otwartym deklem, wycieram odtłuszczam i pojawia się w tym zagłębieniu jak na zdjęciu. Wcześniej miałem problem bo dodatkowo lało z tego króćca wolnego. Stara pompa miała zaślepiony a ta okazała się być od wersji z webasto.
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Wiesz co, sprawdzałem nakręcić sama nakretke bez pompy, i ona do samego końca do oporu idzie palcami
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
No stał 2 dni po tym jak płukałem go z opilkow, ale żeby aż tak ?
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Ktoś coś pomoże, doradzić?
-
Dekiel pompy paliwa w zbiorniku - wyciek
Witam, czy orientuje się ktoś z jakim momentem Nm należy dokręcić nakretke od pompy w zbiorniku? Chodzi o tą duża białą nakretke. Pozdrawiam Koledzy potrzebuje pomocy, po wymianie pompy paliwa w zbiorniku pojawił się wyciek, założona była uszczelka zamiennik. Teraz kupiłem wszystko nowe z aso tj. Uszczelka, nakretka oraz pierścień z gwintem. Wszystko odtluszczone,poskładane, zrobione może z 40km zaś cieknie..... ręce opadają Jest jakaś procedura? Czymś się smaruje ta uszczelkę? Bo już nie wiem co robię źle? Za słabo dokręcam? Dokrecilem do dość wyczuwalnego oporu i zostawiłem w takim samym punkcie jak była stara nakretka. Charakterystyczne miejsce na nakretce. Żeby dokręcić mocniej i mieć ten sam punkt musiałbym wykonac jeszcze jeden obrót, więc jest to nie możliwe
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, WAUZZZ4E46N019764 Z góry wielkie dzięki
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dziękuję
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie dopytałem, to na uruchomionym silniku ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dlatego pytam, IC, gordon, autopartner itd. Podają ten zamiennie. A różnica w cenie kolosalna..... zaraz się okaże, że najlepiej włożyć wtryski, złożyć auto do kupy bez wymieniania czegokolwiek i wystawić na OLX bo opilkow w pompie nie widać
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Co do zaworu N276 dostępne są w hurtowni z Boscha z nr 0 281 006 074. Mój ma natomiast 0 281 006 075 czy występuje to zamiennie ? Mogę taki włożyć do siebie? Wg katalogu nr OE jest 057 130 764 AB i taki też jest na moim
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Super, dzięki za pomoc
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
A jeszcze jedno, skoro robi się adaptację regulatora na listwie, to tego na pompie CR też? Skoro wpadnie nowy razem z pompa
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Podziękował
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ok, może tak być faktycznie. Mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić ta adaptację? Ewentualnie odesłać do jakiegoś wątku?