Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki żarnik D3S do bixenonów w A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaki polecacie żarnik d3s bixenon do a4 b8 2009r?

Rozwiązane przez Muskel1

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Osram Cool Blue Intense CBI Next Gen.

 

Opublikowano
  • Autor

Czy każdy d3s to bixenon?

Opublikowano
6 minut temu, wadza napisał(a):

Czy każdy d3s to bixenon?

Tak. Tyle że to nie żarnik a lampa (przesłona) decyduje o tym czy xenon, czy bixenon. Żarnik jest tylko źródłem światła.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki

Opublikowano
  • Autor

A co powiecie na 

Philips x-treme vision up 120%

PHILIPS  Xenon WhiteVision gen2

 

Opublikowano

Poszukaj sobie testów i filmików porównawczych. Osram CBI wypadajâ lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Jakiś namiar na sklep żeby nie kupić podróbki?

Opublikowano
20 godzin temu, wadza napisał(a):

A co powiecie na 

Philips x-treme vision up 120%

PHILIPS  Xenon WhiteVision gen2

 

Polecam Philips XWV g2.  Jeżdżę od 3lat i jak dla mnie bardzo dobre światło. Barwa biała, dużo lepsze i jaśniejsze w porównaniu do zwykłego żarnika. I co najważniejsze bardzo dobra widoczność w deszczu, gdzie zazwyczaj mocniejsze bądź też o wyszym współczynniku K powodują pogorszenie widoczności. Pozdrawiam 

IMG-20210209-WA0011.thumb.jpeg.173f46c217d9247f1be9e780fec67c18.jpeg

 

Edytowane przez Lolek

Opublikowano
  • Autor

Gdzie je zakupiłeś? Allegro?

Opublikowano
2 godziny temu, Lolek napisał(a):

Polecam Philips XWV g2.  Jeżdżę od 3lat i jak dla mnie bardzo dobre światło. Barwa biała, dużo lepsze i jaśniejsze w porównaniu do zwykłego żarnika. I co najważniejsze bardzo dobra widoczność w deszczu, gdzie zazwyczaj mocniejsze bądź też o wyszym współczynniku K powodują pogorszenie widoczności. Pozdrawiam 

IMG-20210209-WA0011.thumb.jpeg.173f46c217d9247f1be9e780fec67c18.jpeg

 

Philips XWV w porównaniu do CBI wypadają nieco gorzej i rzucają żółtą plamę na nawierzchnię przed autem.

Tu jest film z bezpośredniego porównania obu.

 

 

Opublikowano
  • Autor

A te osramy maja homologacje? Nie oślepiają innych kierowców?

Zastanawiam się nad tymi osram i philips white vision 

Opublikowano
  • Autor

Jak z żywotnością tych osram?

Opublikowano
  • Autor

Philips mogę mieć 2szt za 450 a osram za 600 warto dopłacać? Będzie aż taka duża różnica?

Opublikowano
Teraz, wadza napisał(a):

Philips mogę mieć 2szt za 450 a osram za 600 warto dopłacać? Będzie aż taka duża różnica?

Obejrzyj sobie filmek i porównaj czy warto. Moim zdaniem warto. Aktualnie nie mam już aut z xenonem tylko z LED, ale we wszystkich poprzednich autach ostatecznie stosowałem Osram CBI, zarówno we wcześniejszych modelach aut z D1S, jak i późniejszych z D3S. Próbowałem różne żarniki i wybór padł ostatecznie na CBI. Gdybym nadal miał auto z xenonami, to nadal siedziałby tam CBI.

 

Opublikowano
  • Autor

A jak w deszczu? Teraz mam osram xenarc ale siada jedna więc wymieniam.

Edytowane przez wadza

Opublikowano
14 minut temu, wadza napisał(a):

A jak w deszczu? Teraz mam osram xenarc ale siada jedna więc wymieniam.

W deszczu są też lepsze niż te, które obecnie masz.

Opublikowano
  • Autor

Napewno 

Opublikowano
Teraz, wadza napisał(a):

Napewno 

To jest pytanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.