Treść opublikowana przez Lolek
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Tak, zapoznałem się z tematem. Tylko zastanawia mnie fakt, że te same regulatory montowane w innej marce wykręcane i wkręcane nie ciekną, a audi ma z tym jakiś problem. Adaptację tylko przy nowym czy przy ponownym założeniu starego ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Może być, chyba że procedura mówi jedno, a życie pokazuje że można ją obejść jak człowiek nie spróbuję to się nie przekona. Czy jakaś adaptacja jest konieczna? Po wyjęciu, ewentualnie po założeniu nowego ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jutro jak będę przy aucie porobię zdjęcia i wrzucę. Jeszcze jedno, mam już kupione graty ale pytanie odnośnie czujnika cisnienia i regulatora na listwie CR. To prawda, że są jednorazwoego użytku? Czy można je wykręcić i zamontować spowrotem. Będę wdzięczny za info.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
No i tutaj się zdziwisz klego, bo magnes wkładałem i niczego nie przyciąga. @krzychuG bak czyściutki, nie ma zadnych smieci.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Co sądzicie o tym, dalej nie daje mi spokoju czy to oby na pewno pompa CR. Nigdzie nie widać opilkow gołym okiem tylko drobny pył
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
No właśnie, wałek i tłoczek są stalowe. Rozmawiałem z osobą która zajmowała się wtryskiwaczami i w moim przypadku ten pyl jest aluminiowy i UWAGA pochodzić może z KORPUSU pompy CR, tego chyba jeszcze nie grali ????
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
W baku też nie widać opilkow gołym okiem jest zadziwiajaco czysto, dopiero po nabraniu do szklanki i przyłożeniu latarki widać takie coś. Magnes przyłożę jutro bo już nie ma mnie przy aucie. Chcę podpiąć pompę z baku poza autem i przepuścić ropę z wiadra do wiadra i zobaczyć czy też będą pojawiać się opilki. Słyszałem o przypadku że ktoś mail opilki w pompie cr. Wymienil pompę, zalozyl nowe wtryskiwacze, cały układ przeplukal, i pojawiło się coś takiego jak u mnie. Jedynym starym elementem byla właśnie ta pompa w baku. Po ponownym przeplykaniu układu i założeniu nowej pompy problem zażegnany. Pytanie tylko gdzie podać napięcie? Są 3 piny wychodzące bezpośrednio z pompy. Kable mają kolory: brązowy, czarny, żółty, czerwony
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie pytanie. Właśnie odebrałem wtryskiwacze ze sprawdzenia.Wyczyszczone, wypolerowana iglica i jest niby ok. Natomiast otrzymałem info ze mam opilki w układzie. Po wykreceniu regulatora z pompy, nic tam nie ma, spuszczone paliwo i świecąc lampka widać taki jakby pyłek. Czy to początki opilkowania pompy CR czy puszcza opilki pompa w zbiorniku?
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Czy ma kupić zwykła czy z czujnikiem
-
Lusterko nie grzeje
Kolego @Muskel1 bardzo trafna diagnoza, przynajmniej u mnie sprawdziła sie w 100% . A już miałem kupić nowe wkłady
-
Brak światła dziennego LED a4 b8 lift
Dzięki wielkie kolego za info, dopiero teraz odczytałem. Wczoraj już kupiłem na miejscu, i wymieniłem. Temat do zamknięcia
-
Brak światła dziennego LED a4 b8 lift
Lampy wróciły na reklamację. Okazało się że spaliła się dioda led. Natomiast firma nie biedze odpowiedzialnosci. Wie ktoś gdzie i czy coś takiego dostanę?
-
Brak światła dziennego LED a4 b8 lift
Witam, potrzebuję pomocy. Po odebraniu i zamontowaniu lamp z regeneracji okazuje się, że w prawej lampie nie świeci Led, zarówno jako postojowka czy światło dzienne. Przy zamknieciu lub otwarciu z kluczyka tylko mrygnie. Vcds pokazuje błąd 02897, na fisie komunikat spalnej żarówki światło postojowe/dzienne z prawej strony. Moduły sprawne, po zamianie stronami lewa lampa świeci na jednym i drugim. Jakieś pomysły?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF44JA092444 Z góry wielkie dzięki
-
A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos
Smar do prowadnic z góry przepraszam kolegę za zaśmiecanie jego tematu.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dziwne rzeczy się tu dzieją, a w zasadzie działa prawo ULTRA-OPTIMA komentarz był a za chwilę go ni ma. Jak piszesz tu historie wzięte z mchu i paproci to miej kokones i nie kasuj naszych odpowiedzi
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Czyli nr kat LUKa które podałem pokrywają się z tymi podanymi przez Ciebie. Dzięki
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Panowie znalazłem takie nr LUKa 415070610+624375900 (sprzęgło+kolo) czy będzie pasować do CGLC skrzynia MVT ewentualnie ma ktoś sprawdzony nr kompletu LUKa? Lub jest w stanie dobrać po nr VIN WAUZZ8K7DA202161
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Panowie nie czepiajmy się szczegółów, nie wiem czy zauważyliście ale kolega @NelsonPL chyba Was posłuchał i wziął sobie do serca, że większa satysfakcja jak zrobisz sobie sam przy aucie. Coś tam po forum widać że szuka podpowiedzi co do wymiany pokrętła ........ No chyba że nie ma wyboru bo już w ASO kawą nie częstują
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Przed wymiana synchronizacja wynosiła -0.63, po wymianie jest -0.2 I teraz pytanie czy taka różnica może mieć wpływ na to, że auto w dolnym zakresie obrotów zrobiło się mułowate? Tak jakby turbo zaczyna wstawać jakieś 400obr później. Węże posprawdzane nic podejrzanego nie zauważyłem
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
Jednak wpadnie nowy rozrząd, po dokładnych oględzinach okazało się, że puścił uszczelniacz na wale. Kolego @Dev co polecasz założyć i w jakiej cenie masz taki komplet? WAUZZZ8K7DA202161 Będę wdzięczny za odpowiedź
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
Konieczne do tego blokady? Można zrobić to bez ściągania przodu?
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
muszę go zluzować? Czy od tej pozycji w jakiej się znajduje napinac aż trafi na znak?
-
Pytanie odnośnie rozrządu - napinacz
Po 80 tyś km? Nie za późno? W sensie czy ten napinacz będzie jeszcze zdatny?