Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Tak, zapoznałem się z tematem. Tylko zastanawia mnie fakt, że te same regulatory montowane w innej marce wykręcane i wkręcane nie ciekną, a audi ma z tym jakiś problem. Adaptację tylko przy nowym czy przy ponownym założeniu starego ?
  2. Może być, chyba że procedura mówi jedno, a życie pokazuje że można ją obejść jak człowiek nie spróbuję to się nie przekona. Czy jakaś adaptacja jest konieczna? Po wyjęciu, ewentualnie po założeniu nowego ?
  3. To w zasadzie po co jest tam o-ring?
  4. Jutro jak będę przy aucie porobię zdjęcia i wrzucę. Jeszcze jedno, mam już kupione graty ale pytanie odnośnie czujnika cisnienia i regulatora na listwie CR. To prawda, że są jednorazwoego użytku? Czy można je wykręcić i zamontować spowrotem. Będę wdzięczny za info.
  5. No i tutaj się zdziwisz klego, bo magnes wkładałem i niczego nie przyciąga. @krzychuG bak czyściutki, nie ma zadnych smieci.
  6. Co sądzicie o tym, dalej nie daje mi spokoju czy to oby na pewno pompa CR. Nigdzie nie widać opilkow gołym okiem tylko drobny pył
  7. No właśnie, wałek i tłoczek są stalowe. Rozmawiałem z osobą która zajmowała się wtryskiwaczami i w moim przypadku ten pyl jest aluminiowy i UWAGA pochodzić może z KORPUSU pompy CR, tego chyba jeszcze nie grali ????
  8. W baku też nie widać opilkow gołym okiem jest zadziwiajaco czysto, dopiero po nabraniu do szklanki i przyłożeniu latarki widać takie coś. Magnes przyłożę jutro bo już nie ma mnie przy aucie. Chcę podpiąć pompę z baku poza autem i przepuścić ropę z wiadra do wiadra i zobaczyć czy też będą pojawiać się opilki. Słyszałem o przypadku że ktoś mail opilki w pompie cr. Wymienil pompę, zalozyl nowe wtryskiwacze, cały układ przeplukal, i pojawiło się coś takiego jak u mnie. Jedynym starym elementem byla właśnie ta pompa w baku. Po ponownym przeplykaniu układu i założeniu nowej pompy problem zażegnany. Pytanie tylko gdzie podać napięcie? Są 3 piny wychodzące bezpośrednio z pompy. Kable mają kolory: brązowy, czarny, żółty, czerwony
  9. Panowie pytanie. Właśnie odebrałem wtryskiwacze ze sprawdzenia.Wyczyszczone, wypolerowana iglica i jest niby ok. Natomiast otrzymałem info ze mam opilki w układzie. Po wykreceniu regulatora z pompy, nic tam nie ma, spuszczone paliwo i świecąc lampka widać taki jakby pyłek. Czy to początki opilkowania pompy CR czy puszcza opilki pompa w zbiorniku?
  10. Czy ma kupić zwykła czy z czujnikiem
  11. Lolek odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Kolego @Muskel1 bardzo trafna diagnoza, przynajmniej u mnie sprawdziła sie w 100% . A już miałem kupić nowe wkłady
  12. Dzięki wielkie kolego za info, dopiero teraz odczytałem. Wczoraj już kupiłem na miejscu, i wymieniłem. Temat do zamknięcia
  13. Lampy wróciły na reklamację. Okazało się że spaliła się dioda led. Natomiast firma nie biedze odpowiedzialnosci. Wie ktoś gdzie i czy coś takiego dostanę?
  14. Witam, potrzebuję pomocy. Po odebraniu i zamontowaniu lamp z regeneracji okazuje się, że w prawej lampie nie świeci Led, zarówno jako postojowka czy światło dzienne. Przy zamknieciu lub otwarciu z kluczyka tylko mrygnie. Vcds pokazuje błąd 02897, na fisie komunikat spalnej żarówki światło postojowe/dzienne z prawej strony. Moduły sprawne, po zamianie stronami lewa lampa świeci na jednym i drugim. Jakieś pomysły?
  15. WAUZZZF44JA092444 Z góry wielkie dzięki
  16. Smar do prowadnic z góry przepraszam kolegę za zaśmiecanie jego tematu.
  17. Dziwne rzeczy się tu dzieją, a w zasadzie działa prawo ULTRA-OPTIMA komentarz był a za chwilę go ni ma. Jak piszesz tu historie wzięte z mchu i paproci to miej kokones i nie kasuj naszych odpowiedzi
  18. Czyli nr kat LUKa które podałem pokrywają się z tymi podanymi przez Ciebie. Dzięki
  19. Panowie znalazłem takie nr LUKa 415070610+624375900 (sprzęgło+kolo) czy będzie pasować do CGLC skrzynia MVT ewentualnie ma ktoś sprawdzony nr kompletu LUKa? Lub jest w stanie dobrać po nr VIN WAUZZ8K7DA202161
  20. Panowie nie czepiajmy się szczegółów, nie wiem czy zauważyliście ale kolega @NelsonPL chyba Was posłuchał i wziął sobie do serca, że większa satysfakcja jak zrobisz sobie sam przy aucie. Coś tam po forum widać że szuka podpowiedzi co do wymiany pokrętła ........ No chyba że nie ma wyboru bo już w ASO kawą nie częstują
  21. Żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Przed wymiana synchronizacja wynosiła -0.63, po wymianie jest -0.2 I teraz pytanie czy taka różnica może mieć wpływ na to, że auto w dolnym zakresie obrotów zrobiło się mułowate? Tak jakby turbo zaczyna wstawać jakieś 400obr później. Węże posprawdzane nic podejrzanego nie zauważyłem
  22. Jednak wpadnie nowy rozrząd, po dokładnych oględzinach okazało się, że puścił uszczelniacz na wale. Kolego @Dev co polecasz założyć i w jakiej cenie masz taki komplet? WAUZZZ8K7DA202161 Będę wdzięczny za odpowiedź
  23. Konieczne do tego blokady? Można zrobić to bez ściągania przodu?
  24. muszę go zluzować? Czy od tej pozycji w jakiej się znajduje napinac aż trafi na znak?
  25. Po 80 tyś km? Nie za późno? W sensie czy ten napinacz będzie jeszcze zdatny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.