Treść opublikowana przez balbolek
-
Od czego ten króciec
Witam Panowie prosilbym o mala podpowiedz od czego jest ten krociec za alternatorem. Czy w nim jest termostat? Jest to 2.0 CR CAGA 2008 rok z gory dzieki
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Witam czy moglby ktos podac link do konkretnego kabla?
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
Jestem po wymianie rozrzadu faktycznie ktos ustawial „na flamaster” . Wszystko gra spirala sie nie swieci. Auto chodzi jak igielka.
-
Wymiana zaślepki spryskiwacza reflektorów
Odchyl ile mozesz i prysnik wd40 czy czymkolwiek w spray. U mnie zalatwilo to sprawe ale dalej zastanawiam sie czy da rade wymienic bez sciagania zderzaka
-
Zamek drzwi kierowcy
Witam czy moglby mi ktos sprawdzic numery zamkow przod od strony kierowcy i tyl od strony pasazera. Padly oba masakra.. WAUZZZ8K79A167757. z gory dzieki
-
Wymiana zaślepki spryskiwacza reflektorów
Witam czy ktos z was wymienial moze zaslepke spryskow reflektorow? Czy jest opcja zrobic to bez zdejmowania zderzaka? Po wyciagnieciu lampy slaby dostep z przodu to samo. Z gory dzieki za odpowiedz
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy w filtrze egr ten zawor (gruszka) od strony do ktorej przykreca sie rure powinna chodzic swobodnie po wcisnieciu palcami czy na sztywno?
-
Zapalony halogen po wlaczeniu swiatel mijania
RozwiaZany. Wtyczka nie byla dopieta i lekko zasniedziala.
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
A kontrolka migala Ci rowniez gdy przykladowo przy 110km/h pusciles pedal gazu? W takim razie to bylo przyczyna.. no u mnie zbliZa sie wymiana roZrzadu wiec moZe i u mnie tkwi problem. Rowniez jesli sie z tym rozprawie dam znac w wątku info.
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
Czy Jest jakas roznica po ustawieniu rozrzadu? Czy silnik i skrzynia zachowuje sie tak samo jak przedtem tylko ze kontrolka nie miga?
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
Jak tam ? Ruszylo sie cos w temacie?
-
CAGA Lokalizacja czujnika obrotu silnika (G28) i czujnika położenia wału korbowego (g40)
Witam czy posiada ktos na jakim kolwiek zdjeciu lokalizacje tych dwoch czujnikow? Pozdrawiam
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
Ja jestem aktualnie po wymianie tego czujnika oraz wymiany jego wtyczki. Wiazka rowniez byla robiona. Czujnik jaki montowalem byl firmy Vemo wiec nie wiem czy nie przez niego bedzie wywalać blad. Pytanie czy na ori byla by roznica.
-
4096 - Z1; czuj.położ.wałka rozrz.(G40)/czuj.położ.wału korb.(G28)
Mam dokladnie ten sam problem. U mnie kontrolka rowniez mrygnie od czasu do czasu przy gazowaniu. Powyzej 140km/h. Mysle ze problem lezy po stronie synchronizacji. Nie zdarzylem jeszcze tego obadać. 0 niepokojacych objawow oprocz migania spirali co staje sie irytujace ?
-
Czujnik polozenia wałka rozrzadu-wymiana CAGA
Jest opcja na vagu zeby zsynchronizowac oba czujniki polozenia walu korbowego i walka rozrzadu?
-
Czujnik polozenia wałka rozrzadu-wymiana CAGA
Wyskakuje tylko ten o ktorym wspomnialem wyzej. Auto idzie normalnie odpala normalnie. Tylko irytujaca jest ta kontrolka. Nie wiem dlaczego wlacza sie sporadycznie przy dodawaniu gazu.
-
Czujnik polozenia wałka rozrzadu-wymiana CAGA
Witam. Jakis czas temu po zakupie auta okazalo sie ze jest problem z czujnikiem polozenia walka rozrzadu. (Blad P0016) W aucie byla zmasakrowana wtyczka do tego czujnika(ktos probowal sie tam nieudolnie dobierac) przez co auto mialo problem z odpalaniem. Wtyczke wraz z czujnikiem wymienilem na nowa. Wiązka rowniez jest zaizolowana . Problem po czesci znikl. Auto pali od strzala. Lecz przy gazowaniu powiedzmy od 1500 obrotow zaczyna mrygac na blacie kontrolka od swiec zarowowych. Czujnik nowy ,wtyczka nowa. Dodam ze zaczyna mrygac sporadycznie tylko na cieplym silniku. W czym moze byc problem? czy mozliwe ze trzeba dobrze odizolowac kabl od temperatury? Z gory dzieki za jakie kolwiek informacje
-
Zapalony halogen po wlaczeniu swiatel mijania
Witam. Mam taki problem w swojej b8 2008 rok. Mianowicie po zapaleniu swiatel mijania zapala mi sie halogen od strony pasazera. Dodam ze obie zarowki dzialaja gasnie po wylaczeniu swiatel. Wszystkie zarowki sprawe. Wywalilo mi blad ale juz znikl. Co moze byc powodem
-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Jakoś szczegółowo gdzie szukac tego czujnika z z góry? nie moge znaleśc
-
Malowanie progów pod kolor nadwozia B5
Mógłbyś przybliżyć pare szczegółów jakie papiery podklad itp ? oraz czy po demontazu tych listew nie podcieka nigdzie woda?
-
Demontaż/Usunięcie listw bocznych zewnetrznych pytanie
Witam mam pytanko , czy ściągał ktoś juz te gumowe listwy które idą przy drzwiach na zewnatrz , otóż chcialem je calkowicie usunac , czy ktos moze juz to robil ? Pytanie czy po usunieciu tych gumowych listew nie bedzie nic zaciekac do wnetrza ,
-
Pomoc w odczytaniu pomiarów
Witam , mam pytanie ostatnio mam problemy z odpalaniem falowaniem obrotów i przygasaniem silnika. Na jałowym biegu Więc wszedlem w 01 engine - 08 means blok - i blok 004 trzecia rubryka pokazywala temperature 15 stopni a ostatnia 3 stopnie?? Z jakich czujników są te temperatury mają mieć taką różnice? zaś blok 006 trzecia rubryka temperatura 3 stopnie (prawdopodobnie ta z dworu) sonda lambda temperatura - 9 stopni ???? Czy możliwe jest szukodzenie czujnika temperatury bądź lambdy ? co jest nie tak
-
Kodowanie licznika
witam , wyskoczyla mi kontrolka klocków hamulcowych i pytanie jak ja wylaczyc Moje kodowanie licznika to 00182 Plyn hamulcowy w normie , klocki nowe. przetarty kabelek od jednego z czujników , temat do zamkniecia
-
Problem z przepływką ,napięcie.
Problem rozwiazany , przyczyna był lekko zagięty 3 pin wtyczki Wyprostowalem wsadzilem dobrze wtyczke narazie bez bledu. pozdrawiam
-
Problem z przepływką ,napięcie.
wiązka wydaje się być ok , ale dziwi mnie "az takie " mocne objawy padnietej przeplywki , moze cos z tym prądem , co najlatwiej sprawdzic? , napiecia aku mam 12.24 V po postoju nocnym na zgaszonym silniku 14,41 V po odpaleniu z wlaczonymi swiatlami radiem i nawiewami 14,46 V na samym wlaczonym silniku bez zadnych odbiornikow. dobre napiecia?