Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek drzwi kierowcy


Kooga

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, moglby ktos mi pomoc znalezc nr zamka drzwi kierowcy? Nie otwiera pilotem :/ Probowalem na Etce ale jakos znalezc nie moge

Vin WAUZZZ8K29A042665

Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8J1837015A napewno masz ten zamek wtyczka 9 pinów , te zamki to jaki bubel Audi , a dokładnie to psuje się w nim jeden silniczek , 8J1837015C ten zamek już się nie psuje i nie pasuje bo ma wtyczkę 7 pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, juz inny kolega na priv mi napisal :)

Tak w ogole to co jest za roznica w drzwiach, ze jeden ma 7 pin a drugi 9? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam u siebie taką wtyczkę i nie wiem czy to 7p czy 9p ale wydaje mi się że 7 czyli kaseta powinna mieć koncówkę C??

http://www.fotosik.pl/zdjecie/afec2bb518fd5d62

9 pin masz zamek 8J1837015A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam taki sam problem jak Kooga:

Czesc, moglby ktos mi pomoc znalezc nr zamka drzwi kierowcy? Nie otwiera pilotem :/ Probowalem na Etce ale jakos znalezc nie moge

Vin WAUZZZ8K29A042665

Z gory dzieki :)

mój vin to: WAUZZZ8K59A242004 i również proszę o nr zamka bo czeka mnie wymiana, a nie wiem czy mam 7 pin czy 9.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ile pinow ma zamek prawy tył?

Mój nr win: WAUZZZ8K89N068602

Edytowane przez solipsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2019 o 11:43, solipsy napisał:

Witam, a ile pinow ma zamek prawy tył?

Mój nr win: WAUZZZ0K89N068602

8K0 839 016 - 7 pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 00:44, Mojzesh71 napisał:

8K0 839 016 - 7 pinów

?dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moglby mi ktos sprawdzic numery zamkow przod od strony kierowcy i tyl od strony pasazera. Padly oba masakra.. WAUZZZ8K79A167757.  z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Miałbym podobny problem jak przedmowcy. Chodziło by mi o ilość pionów w zamku. Vin WAUZZZ8K79AO37509. Bylbym wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałem zapytać czy ktoś z Was zakładał zamiennik zamka (taki jak na aukcji poniżej), najpewniej chińskiej produkcji? Czy ten zamek długo działa czy po jednym sezonie pada?

8J1837015A

3C1837015A-8J1837015A-ZAMEK-DRZWI-PRZOD-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 129,90 zł - 3C1837015A 8J1837015A ZAMEK DRZWI PRZÓD LEWY (7321890698). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co wymieniać zamki ;) . Wystarczy za 30 zł z ali zamówić komplet silniczków do zamka wymienić i problem na parę lat znika, nie ma znaczenia czy lato czy zima. Wymiana banalnie prosta i szybka i nie trzeba wymieniać całych zamków i zastanawiać się kiedy problem powróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 10:41, junior555 napisał:

Panowie po co wymieniać zamki ;) . Wystarczy za 30 zł z ali zamówić komplet silniczków do zamka wymienić i problem na parę lat znika, nie ma znaczenia czy lato czy zima. Wymiana banalnie prosta i szybka i nie trzeba wymieniać całych zamków i zastanawiać się kiedy problem powróci

czy te silniczki beda pasować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kostek91 napisał:

Tu masz link do tych ktore ostatnio zamawialem dla kolegi do zamkow
https://a.aliexpress.com/12XXgSJR9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam, problem tylko z drzwiami tylnymi. Jedne i drugie. Nie wiem jak to wygląda faktycznie ale wolałbym zamek jeden zamówić na próbę i zobaczyc bo auto kupiłem i już nie otwiera. Mógłby mi ktoś potwierdzić numer zamka? A4 b8 2009 rok vin to wauzzz8k39a122427. Z góry bardzo, dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też potrzebuję pomocy, bo po wyjęciu kostki z zamka (prawy tył) okazuje się że mam kostkę na 8 pinów, ale w niej tylko 6 przewodów. Chciałbym zamówić zamek, ale teraz już zgłupiałem bo nie wiem jaki powinienem. Mój VIN WAUZZZ8K49A223282.

podeśle ktoś oryginalny nr katalogowy?

 

z góry dzięki.

zamek tyl prawy piny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam. Czy po nr VIN sprawdziłby mi ktoś ile pinów powinienem mieć w zamku drzwi? Lewy przod i tyl oraz prawy przod. WAUZZZ8K99A010540

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...