Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam prośbę o sprawdzenie tych logów, czy wszystko w samochodzie jest jak należy. Mam nadzieje że loga są dobrze zrobione bo logowałem dopiero drugi raz :>

Statystyczne:

007-013-014

2f8cb7b4028bb1cdm.jpg

001-003-004

045442065b31308cm.jpg

BS:

011

82d6238bd23df774m.jpg

004

633772a318a27a51m.jpg

003

d7c2d293b9af928fm.jpg

Dynamiczne:

011-010

0d27d8a725a5f47am.jpg

008-011

2f2496ea2368c7e2m.jpg

008-010

951a3aba70d86273m.jpg

003-010

2ca86a5bc11550bem.jpg

001-004

03602ed2210dbb95m.jpg

Z góry dziękuje za ocenę[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 16:20_________________________________________________Jeszcze jedno czy ten kąt wtrysku powinien być na minusie jak jest w moich logach?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:56_________________________________________________Chyba brak znawców silników AKN :)

Czyżby loga były nieprawidłowo wykonane??

Pozdrawiam

Opublikowano

Poczekaj przecież nikt ze ze znawców nie oblega forum 24/h :cool1:

Opublikowano

logi spoko, ale jest jakiś madafaka virus, kto robił program, nieznajomy z allegro za 199,99 :evil:[br]Dopisany: 14-04-2010, 21:03:00_________________________________________________kąt wtrysku wzorowy, minus oznacza za pewne że 1st za GZP czyli idealnie :)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za ocenienie kąta wtrysku.

VIRUS :naughty: po czym można to sprawdzić?

Auto mam ponad roczek, jak była w boschu na naprawie VP 44 to mechanicy mówili mi, że A4 jeszcze nie mieli żeby tak zapie...; pytali się czy ona ma jakiegoś chipa.

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:33_________________________________________________

logi spoko, ale jest jakiś madafaka virus, kto robił program, nieznajomy z allegro za 199,99 :evil:[br]Dopisany: 14-04-2010, 21:03:00_________________________________________________kąt wtrysku wzorowy, minus oznacza za pewne że 1st za GZP czyli idealnie :)

Czy 1st za GZP to oznacza, że kąt jest 1st Przed GMP, czy 1st za GMP?

Opublikowano

1 st za

chipa poznajesz między innymi po:

008 dawki paliwa są spoooooro za duże powinno być ok. 40 Ty masz 55mG - czyli maxxxx

011 masz doładowanie 2450 powinno być ok. 2000 - czyli maxxx, przy 2500 jest notlauf

powiem tak: chip hardcore ja bym troszkę odpuścił, ale rób jak chcesz, jeździsz na granicy :confused4:

Opublikowano

dowalone ile wlezie ... :evil:

Opublikowano
  • Autor

O kurcze "notlauf", czyli tryb awaryjny?

Dobrze że wstawiłem loga na forum do oceny, nigdy bym nie pomyślał, że w moim aucie dzieje się coś takiego.

Auto nie ma na vagu żadnych błędów, czy notlauf powinnien objawać się błędem na vagu?

Proszę o wskazówki w jaki sposób można to pozmieniać żeby silniek nie pracował na pograniczach wytrzymałości?

Pozdrawiam

Opublikowano

jak jeździsz z głową to pojeździ, ale pojedziesz do naszych zachodnich sąsiadów i się przejedziesz z 40 minut autobanem na full to wątpie żeby dał radę :kwasny:

najlepiej pojedź na dobry program do kogoś kto potrafi to zrobić, niestety będziesz czuł że auto słabiej się zbiera, ale za to w duszy będziesz miał spokój

Opublikowano
  • Autor

A czy resztę logów jest w normie?

ile może kosztować taki program?

Opublikowano

jak jeździłeś rok i nic się nie stało to jeździj dalej, za program zapłacisz kilka(naście) stówek a nie będziesz zadowolony bo teraz mułowo jeździ :evil:[br]Dopisany: 16-04-2010, 09:30:19_________________________________________________oceniam go na 200+ KMów :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.