Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było sobie Audi A4 Avant 1,9TDI 81kW 110KM@141KM/308Nm...

GALERYJKA 1 (ostatnie wcielenie)

A teraz jest Audi A4 Avant 2,5TDI V6 Quattro 110kW 150KM@??? (się zmierzy ;)).

GALERYJKA 2

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Bradzo ładne audi:) pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ladna, zadbana, taka aczwórkowa.

Murzyn nie czepiaj się!!! Sprinter- nazwałeś temat od serca. Tak trzymać. :biggrin:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 20-02-2007, 01:43 ]

co nie! porzadek byc musi :P

Opublikowano

ładny i przyjemny :)

Opublikowano

sprinter sliczniutka masz ta niunie, nie wyglada na 1 rzut oka jak model przed liftami :) gratki

gleba bardzo fajna, ale jak z kraweznikami??

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, to taka "prawie" seria, ale dość zadbana, a sam też nie pozwalam się niczemu zapuścić.

@Murzyn

Zawiecha idealna, po prostu jeździ się super, nie tłucze i nadal jest łagodna, ale przy tym sprężysta. Krawężniki średnie z nią pokonuję spokojnie jak wcześniej. W wyższe nie celuję, bo nawet na serii potrafiło coś "łupnąć"... :wink:

P.S. Patrz na wpis pod twoją czerwienią "edit" :smile:

Opublikowano

Bardzo ładne, też zastanawiam się nad glebą w mojej niuńce.:D

Opublikowano

Bardzo ladna niunia, z zawiasem wyglada jeszcze lepiej, a na zywo wogole super :twisted:

Opublikowano

Sprinter, kurcze masz naprawde zadbaną niuńke. Bardzo ładna.

Opublikowano

No udaly ci sie zakupy jak na auto z Holandii to ciasteczko. :a4fan:

Opublikowano

Zmiany jak najbardziej na + :wink:

Opublikowano

Tylko ten brak relingów... do kombi nie pasuje.... odkręciłeś czy nie było?

Opublikowano
Tylko ten brak relingów... do kombi nie pasuje.... odkręciłeś czy nie było?

... e tam, bez relingów też ładnie wygląda :wink:

Opublikowano
  • Autor

A tam relingi, nie było, nie ma i nie będzie... :twisted: To jest szybki avant, niech mnie nic nie hamuje, Cx ponad wszystko :rotfl:

Opublikowano
Cx ponad wszystko

i wszystko na ten temat :twisted: :lol:

Opublikowano

Teraz tak patrze i w serii autko jakoś wysoko stało - no ale teraz jest cacy :lol:

Opublikowano

Ładna ta Audiczka :redface:

Fajne zdjęcia na sniegu :smile:

pozdrawiam :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak wszyscy na wiosnę robią zmianki, to i ja cosik pokażę, w końcu drugi dzień wiosny. :biggrin: Foty robione w pośpiechu i pożyczonym aparatnikiem, ale w słoneczny dzień zaprzęgnę moją smienkę i wrzucę żywszą galerię :wink:

Wiosenne zmianki.

Opublikowano

No ładnie sie prezentuje :wink: podoba mi sie , tylko zrob cos jeszcze z tymi pomaranczowymi kierunkami :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma mowy :twisted: Prędzej kupię przednie lampy US version z pomarańczowymi narożnikami :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.