-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
ale wylizana ta furka malinowo
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
Osobiście uważam że jedna z ładniejszych A4 na tym forum felgi pasują no i wnętrze jest pierwsza klasa.
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
musisz poodkręcać wszystko w środku jeśli masz troche pojęcia o tym to nie będzie większych problemów deska jest zapewne przymocowana po bokach i gdzieś pod podszybiem (na zewnątrz pod tym plastikiem od wycieraczek) powinny być jakieś śruby jak w większości samochodów
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
jeśli potrafisz to sobie sam założyć to w 2000 z nabiciem sie zamkniesz ala jeśli nie to tak jak koledzy piszą od 3500 trzeba liczyć
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Kolego dla Twojej informacji to jest wada większości pierwszych A4 Gdzieś kiedyś wyczytałem że jeśli ktoś dotrzymywał warunków gwarancji Audi wymieniało deskę na nową ale to tylko w trakcie trwania gwarancji itd A jeśli chodzi o poklejenie to trzeba wyjąć deską rozdzielczą i jest to do czego przykleić. Ale bez wyjącia będzie ciężko.
-
Czy imobilaizer bedzie do wymiany?
Przy stacyjce jest takie kółko okrągle które zczytuje kod. Może u Ciebie nie czyta. Ale jest możliwość że to wina stacyjki. Koleżka miał kiedyś coś takiego w A6 wymienił stacyjke i po problemie. U mnie czasami też tak sie dzieje ale sporadycznie. Musze wtedy delitatnie popchnąć kluczyk w tą stronę w którą sie przekręca na zapłon przytrzymać kilka sekund i jest ok. Poszukaj na forum ten temat był już poruszany kilka razy.
-
[B6] Do czego sluza te przyciski? (climatronik)
hehehe ten trzeci to jest obieg z użyciem "filtra węglowego" (to jest taki wynalazek dla alergików) pierwszy czyli obieg zamyka dopływ powietrza z zewnątrz a ten drugi zamyka i filtruje np: pyłki kwiatów i inne ustrojstwa hehe ale to jest na 99.9 % nie chce tu nikogo w błąd wprowadzać lepiej sie jeszcze gdzieś upewnić
-
[ALL B5] 95, 98, V-power- czy naprawde różnica?
hehe dokładnie u nas co stacja to inne paliwo. Ja zawsze tankuje na bp, ale jak naleje u naszych zachodnich sąsiadów to robie więcej kilometrów... dlaczego?? Chyba odpowiedzieć może sobie każdy sam :biggrin: Pozdro
-
[B6 ALT] Mniejsze spalanie
Tak jak kolega pisze nic nie zdziałasz tymi magnetyzerami. Tylko delikatna jazda
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
1.8 przejechane 216tys udokumentowany wymiana olejów pasków uszczelniacz na wale od strony skrzyni, uszczelka pokrywy zaworów sie delikatnie poci z tyłu poza tymi elementali gumowymi jest ok Olej 10W40 od wymiany do wymiany silnik trzyma stan. 1.9 TDI 90KM- Vento 97rok silnik 1Z (w audi chyba też były te silniki) przebieg jak sprzedawałem ok 350tys obycny właściciel zrobił ok 80tys cały czas na 10W40 od wymiany do wymiany trzyma stan, nie wiem czy silnik był wymieniany ale raczej nie.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Gril gleba i felgi pierwsza klasa. No i fajne wypasy ma
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
No fela pierwsza klasa teraz jest kozak
-
[B5 1.8 ADR] Mój nowy nabytek
z tego co wiem to A4 z 1995 roku nie mała poduszki dla pasażera montowanej seryjnie.chyba że twoja niunia ma ją zainstalowaną extra. nie spotkałem jeszcze sie z A4 które by miało jedną poduszkę jeśli posiadasz gdzieś zdjęcie takiej deski to ja chętnie obejrze A wracając do tematu to samochód jak dostanie felge to przejrzy
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
Kolor masz chyba takie jak na "S" zdetrzaki przód i tył od eski do awanta dostaniesz spokojnie przód ok 900 tył 600 możesz nad tym sie zastanowić bo kolor masz super na taką przeróbkę.
-
[b5 2.4]A to moja a4
Zmień lampy i gril i nic więcej nie rób bo jest ok
Goran
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta