-
[B7 BLB] Hak holowniczy
Witam wszystkich. Mam pytanie czy do B7 limuzyny z 2005r. pasuje hak z b6 oraz czy z b7 kombi pasuje do limuzyny b7?
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
tak ale w przepisach jest mowa o DMC przyczepy każda przyczepa ma przecież ma określone DMC które jest wpisane w dowodzie rejestracyjnym i jeżeli jest wyższe niż w dowodzie twojej laluni pozycja [O1] to nie wolno ciągnąć takiej przyczepy
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
na chłopsik rozum jeżeli ciągniesz lawete która ma DMC 2,500kg [ w większości tak jest] a twoje audi ma oczywiście 3,500kg DMC to konieczne jest B+E nie ważne ile osi ma laweta takich lawet nie wolno ciągnąć naszymi audikami bo na haku DMC przyczepy z hamulcem to MAX 1600 Kg { w dowodzie rejestracyjnym to pozycja O1} a le lawety mają od 2000kg w góre oczywiścim mowa o DMC
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
kat B+E konieczna jeżeli zestaw przekracza 7ton DMC
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
demoralizator jesteś w błędzie zajrzyj do PRD to zobaczysz
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
tak silnik da rade ale nie wolno ciągnąć lawety takim małym saomchodem narazisz się na wysoki mandat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie może mały spocik w Borsku na lotnisku
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
piękna felgi od S4 piękne 17" sam mam takie kiera od S4 fajna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie lubie bejc
-
Malowanie alu s-line
pierwsza opcja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Fotoradary
krykus chyba coś ci sie pomyliło SM nigdy nie suszą na drodze RMP (ręczny miernik prędkości ) posiadają tylko policjanci RD i z suszarek nie masz żadnychzdjęć ani wezwań ewentualnie jak odmówisz przyjęcia to wnioch do Sądu
-
Fotoradary
Iceman kasa z mandatów nie idzie dla policji tylko do Urzędów Wojewódzkich wie coś na ten temat. PS fotoradarów nie lubią nawet policjanci
-
[B 5 1.9 TDI AHU] szarpanie przy zimnym silniku
co do szarpania na zimnym silniku to raczej normalka ja mam tak samo a mam nowego dwumasa i sprzegło z dociskiem mi osobiście to nie przeszkadza więc sie tym nie martwie.
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
może w wakacje sobie sprawie takie zderzaczki bo są piękne ale narazie chce zainwestować w szyby i lampy przedni :smile: [ Dodano: 29-03-2007, 18:54 ] a na jaki kolor pomalować zaciski hamulców
tom81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta