Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom81

  1. Witam wszystkich. Mam pytanie czy do B7 limuzyny z 2005r. pasuje hak z b6 oraz czy z b7 kombi pasuje do limuzyny b7?
  2. tak ale w przepisach jest mowa o DMC przyczepy każda przyczepa ma przecież ma określone DMC które jest wpisane w dowodzie rejestracyjnym i jeżeli jest wyższe niż w dowodzie twojej laluni pozycja [O1] to nie wolno ciągnąć takiej przyczepy
  3. na chłopsik rozum jeżeli ciągniesz lawete która ma DMC 2,500kg [ w większości tak jest] a twoje audi ma oczywiście 3,500kg DMC to konieczne jest B+E nie ważne ile osi ma laweta takich lawet nie wolno ciągnąć naszymi audikami bo na haku DMC przyczepy z hamulcem to MAX 1600 Kg { w dowodzie rejestracyjnym to pozycja O1} a le lawety mają od 2000kg w góre oczywiścim mowa o DMC
  4. kat B+E konieczna jeżeli zestaw przekracza 7ton DMC
  5. demoralizator jesteś w błędzie zajrzyj do PRD to zobaczysz
  6. tak silnik da rade ale nie wolno ciągnąć lawety takim małym saomchodem narazisz się na wysoki mandat
  7. Panowie może mały spocik w Borsku na lotnisku
  8. piękna felgi od S4 piękne 17" sam mam takie kiera od S4 fajna
  9. nie lubie bejc
  10. pierwsza opcja
  11. tom81 odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Lifestyle i Hydepark
    krykus chyba coś ci sie pomyliło SM nigdy nie suszą na drodze RMP (ręczny miernik prędkości ) posiadają tylko policjanci RD i z suszarek nie masz żadnychzdjęć ani wezwań ewentualnie jak odmówisz przyjęcia to wnioch do Sądu
  12. tom81 odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Lifestyle i Hydepark
    Iceman kasa z mandatów nie idzie dla policji tylko do Urzędów Wojewódzkich wie coś na ten temat. PS fotoradarów nie lubią nawet policjanci
  13. co do szarpania na zimnym silniku to raczej normalka ja mam tak samo a mam nowego dwumasa i sprzegło z dociskiem mi osobiście to nie przeszkadza więc sie tym nie martwie.
  14. może w wakacje sobie sprawie takie zderzaczki bo są piękne ale narazie chce zainwestować w szyby i lampy przedni :smile: [ Dodano: 29-03-2007, 18:54 ] a na jaki kolor pomalować zaciski hamulców
  15. mam takie są super polecam
  16. jeśli sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
  17. diabełka idzie odczepić ale mi sie podoba JVC tylko srebrne robili bo chciłem czarne Quatro jak pisałem wcześniej dodatek
  18. po świętech będe mniał pomalowane bo u lakiernika kolejka. Zderzek od S4 byłoby fajnie zobaczymy jak będzie pomalowane to wyśle fotki [ Dodano: 27-03-2007, 20:00 ] PS diabełek zostaje a radio zmienie
  19. polecam alu od S4 ogólnie śliczna
  20. tom81 odpowiedział(a) na tom81 temat w Audi A4 B5
    pasek odpada bo niedawno wymieniałem cały rozrząd i mamwszystkie paski nowe. jutro cisne do elektryka. PS jak wygląda sprawa z wymontowaniem alternatora- dużo roboty???? :confused:
  21. tak jak mówisz rafalekx pomaluje wszystko
  22. a co myślicie jakbym dał progi i dokłatki zderzków pod kolor!
  23. wczoraj podczas jazdy około 160 km/h zapaliła się kontrolka ładowania ale jak zwolniłem to kontrolka zgasła i było ok natomiast dziś jak odpaliłem moją lalunie to kontrolka nie zgasła dopiero przy około 2500 obr. zgasła. teraz jak odpalam za każdym razem pojawia się ten problem. Od czego mam zacząć sprawdzać silnik 2.5 tdi V6 98r. :frown: [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 19:39 ] temat !
  24. wypas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.