Treść opublikowana przez tom81
-
[B7 BLB] Hak holowniczy
Witam wszystkich. Mam pytanie czy do B7 limuzyny z 2005r. pasuje hak z b6 oraz czy z b7 kombi pasuje do limuzyny b7?
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
tak ale w przepisach jest mowa o DMC przyczepy każda przyczepa ma przecież ma określone DMC które jest wpisane w dowodzie rejestracyjnym i jeżeli jest wyższe niż w dowodzie twojej laluni pozycja [O1] to nie wolno ciągnąć takiej przyczepy
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
na chłopsik rozum jeżeli ciągniesz lawete która ma DMC 2,500kg [ w większości tak jest] a twoje audi ma oczywiście 3,500kg DMC to konieczne jest B+E nie ważne ile osi ma laweta takich lawet nie wolno ciągnąć naszymi audikami bo na haku DMC przyczepy z hamulcem to MAX 1600 Kg { w dowodzie rejestracyjnym to pozycja O1} a le lawety mają od 2000kg w góre oczywiścim mowa o DMC
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
kat B+E konieczna jeżeli zestaw przekracza 7ton DMC
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
demoralizator jesteś w błędzie zajrzyj do PRD to zobaczysz
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
tak silnik da rade ale nie wolno ciągnąć lawety takim małym saomchodem narazisz się na wysoki mandat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie może mały spocik w Borsku na lotnisku
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
piękna felgi od S4 piękne 17" sam mam takie kiera od S4 fajna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie lubie bejc
-
Malowanie alu s-line
pierwsza opcja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Fotoradary
krykus chyba coś ci sie pomyliło SM nigdy nie suszą na drodze RMP (ręczny miernik prędkości ) posiadają tylko policjanci RD i z suszarek nie masz żadnychzdjęć ani wezwań ewentualnie jak odmówisz przyjęcia to wnioch do Sądu
-
Fotoradary
Iceman kasa z mandatów nie idzie dla policji tylko do Urzędów Wojewódzkich wie coś na ten temat. PS fotoradarów nie lubią nawet policjanci
-
[B 5 1.9 TDI AHU] szarpanie przy zimnym silniku
co do szarpania na zimnym silniku to raczej normalka ja mam tak samo a mam nowego dwumasa i sprzegło z dociskiem mi osobiście to nie przeszkadza więc sie tym nie martwie.
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
może w wakacje sobie sprawie takie zderzaczki bo są piękne ale narazie chce zainwestować w szyby i lampy przedni :smile: [ Dodano: 29-03-2007, 18:54 ] a na jaki kolor pomalować zaciski hamulców
-
Polecane opony letnie
mam takie są super polecam
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
jeśli sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
diabełka idzie odczepić ale mi sie podoba JVC tylko srebrne robili bo chciłem czarne Quatro jak pisałem wcześniej dodatek
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
po świętech będe mniał pomalowane bo u lakiernika kolejka. Zderzek od S4 byłoby fajnie zobaczymy jak będzie pomalowane to wyśle fotki [ Dodano: 27-03-2007, 20:00 ] PS diabełek zostaje a radio zmienie
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
polecam alu od S4 ogólnie śliczna
-
[B5 AFB] kontrolka ładowania
pasek odpada bo niedawno wymieniałem cały rozrząd i mamwszystkie paski nowe. jutro cisne do elektryka. PS jak wygląda sprawa z wymontowaniem alternatora- dużo roboty???? :confused:
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
tak jak mówisz rafalekx pomaluje wszystko
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
a co myślicie jakbym dał progi i dokłatki zderzków pod kolor!
-
[B5 AFB] kontrolka ładowania
wczoraj podczas jazdy około 160 km/h zapaliła się kontrolka ładowania ale jak zwolniłem to kontrolka zgasła i było ok natomiast dziś jak odpaliłem moją lalunie to kontrolka nie zgasła dopiero przy około 2500 obr. zgasła. teraz jak odpalam za każdym razem pojawia się ten problem. Od czego mam zacząć sprawdzać silnik 2.5 tdi V6 98r. :frown: [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 19:39 ] temat !
-
[B5 2.5 TDI] Moje srebereko
wypas