-
[B5 AJM] Wykres mocy
niewiele tych komentarzy
-
[B5 AJM] Wykres mocy
wykres poprawiony i jak teraz?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Gdzie go zobaczę?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
dzięki spanky. Nie za niski ten moment max. 320Nm to miałem bez czipa?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Czyli jak powinien wyglądać dobry wykres.Może go ktoś naszkicować?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Dzięki :th:
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Coś mówił o 1 do 1,5 większym doładowaniu??,ale nie wiem w jakich jednostkach. Czy mógłby ktoś wrzucić jakiś skan jak powinien wyglądać wykres dla AJMa
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Czyli jechać do gościa i powiedzieć mu ,że spier....ił robotę i ma to poprawić ?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
V-tech
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Witajcie Wczoraj moja niunia dostała nowy program. Nie znam się na tym za bardzo, dlatego wrzucam wykres i proszę o komentarze. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
OK Jutro sprawdzę rezystancję
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
nie mam dostępu do Vag a
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Zdjęta wiązka i wskazówka na zegarach nie rusza się stoi na poz. min. CO dalej?
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Dzięki Musashi Zaraz idę sprawdzić
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
A gdzie ją znajdę?
Tuborg 1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta