Treść opublikowana przez Tuborg 1
-
[B5 AJM] Wykres mocy
niewiele tych komentarzy
-
[B5 AJM] Wykres mocy
wykres poprawiony i jak teraz?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Gdzie go zobaczę?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
dzięki spanky. Nie za niski ten moment max. 320Nm to miałem bez czipa?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Czyli jak powinien wyglądać dobry wykres.Może go ktoś naszkicować?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Dzięki :th:
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Coś mówił o 1 do 1,5 większym doładowaniu??,ale nie wiem w jakich jednostkach. Czy mógłby ktoś wrzucić jakiś skan jak powinien wyglądać wykres dla AJMa
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Czyli jechać do gościa i powiedzieć mu ,że spier....ił robotę i ma to poprawić ?
-
[B5 AJM] Wykres mocy
V-tech
-
[B5 AJM] Wykres mocy
Witajcie Wczoraj moja niunia dostała nowy program. Nie znam się na tym za bardzo, dlatego wrzucam wykres i proszę o komentarze. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
OK Jutro sprawdzę rezystancję
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
nie mam dostępu do Vag a
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Zdjęta wiązka i wskazówka na zegarach nie rusza się stoi na poz. min. CO dalej?
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Dzięki Musashi Zaraz idę sprawdzić
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
A gdzie ją znajdę?
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Witam, niedawno zauważyłem,że wskazówka na zegarach po przekręceniu stacyjki(np. po nocy)odrazu zatrzymuje się na okokło 70C na klimatroniku K49 jest OK.Gdy na klimatroniku temp osiągnie 70C dalej oba wskazania rosną do 88-93C.Pytanie ,czy jest to walnięty jest jakiś czujnik? Jak to sprawdzić? I jeszcze jedna zagadka (przynajmniej dla mnie)Klimatronik K51 po osiagnięciu 90C nie zmienia się podczas jazdy, natomiast po zatrzymaniu się i wyłączeniu zapłonu nawet na 3 sek i ponownym odpaleniu na K51 temperatura 70C? i powoli rośnie do 90. Ma ktoś jakiś pomysł co sprawdzić lub wymienić? Pozdrawiam
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
c49 temp oleju c51 temp cieczy chłodzącej
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
może u Ciebie u mnie jest tak jak napisałem
-
[B5 AFN/AJM/ATJ] Temp silnika max 73'C po wymianie termostatu
Witam, u mnie po przejechaniu ok 15 km(nie po mieście)w temp -5 na kanale 49 temp.87-90 zmienna. na kanale 51 temp 90 const.Po zatrzymaniu się np w korku temp na kanale 49 spada nawet do 78 na 51 wciąż 90. I uwaga ciekawostka po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu po 2-3 sek. na kanale 51 zamiast 90 jest 72 za każdym razem ;( przecież to niemożliwe żeby w tak krótkim czasie spadała tak temperatura. Macie jakiś pomysł? pozdrawiam
-
Wpływ wielkości kół na prędkość
Czy po zmianie kół np. z 15'' na 17'' prędkościomierz i licznik przejechanych kilometrów będzie oszukiwał ? używaj opcji szukaj [cayenne]
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Radio dziwnie gra.
Masz w bagażniku głośnik ? Jeśli tak to ja miałem identyczny problem- raz głośniki tylne+sub grały raz nie. Trzeba dostać się do tego głośnika w bagażniku(bok po lewej stronie)razem z nim jest wzmacniacz, w którym znajduje się wlutowany przekaźnik.To on jest przyczyną twojego nieszczęścia.Załącza on właśnie tylne głośniki i suba.Jedyna rada wymienić go na nowy.Ja akurat znalazłem podobny w pracy na jakiejś starej płycie ale można dostać taki w sklepie z elektroniką bez problemu.
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,9
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
nie masz się nad czym zastanawiać, zakładaj poduchy w orginale a te badziewne zwróć. I dopiero wszystko wróci do normy
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Chciałem kupic paska,długo jeździłem ,szukałem, wybierałem i....... znalazłem Gdy ją zobaczyłem ,wygląd zewnątrz wewnątrz coś pięknego ,kupiłem audi a4. Mój sąsiad powidział: już mnie wkur..ałeś tym szukaniem ,ale jak nią podjechałeś.....dobrze,że nie kupiłeś pasata. wiem,że dobrze wybrałem jestem zakochany z wzajemnością jak dotąd
-
Jaki telewizor ?
Philipsa to można kupić czajnik albo maszynkę do golenia ,ale nigdy telewizor. Bierz Samsunga lub Sony ps.philipsa najlepiej to żarówki do Audi