Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Wykres mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Wczoraj moja niunia dostała nowy program. Nie znam się na tym za bardzo, dlatego wrzucam wykres i proszę o komentarze.

pozdrawiamaV2FDEH0.jpg

Opublikowano

rozlozenie momentu do doopy .... [szkoda kręgów szyjnych :naughty:]

Opublikowano

Program jest nie za ciekawy źle rozłożony moment obrotowy i zbyt duża jego wartość. Szybko sprzęgło siądzie. lepij to poprawić i zrobić mniejszy moment przy wyższych obrotach.

Opublikowano

...pewnie jeden strzał ze sprzęgła i autko na lawetę, jedź na poprawę softu moment bardziej płasko i nie z takim kopem na przodzie

Opublikowano

Kto robił te rzeźnie ?

Opublikowano
  • Autor

Kto robił te rzeźnie ?

V-tech

Opublikowano

Kto robił te rzeźnie ?

V-tech

Dla mnie wszystko w temacie....

Opublikowano
  • Autor

Czyli jechać do gościa i powiedzieć mu ,że spier....ił robotę i ma to poprawić ?

Opublikowano

...i to jak najszybciej-pewnie Ci gotowca wgrali :thumbdown:

Opublikowano

...i to jak najszybciej-pewnie Ci gotowca wgrali :thumbdown:

i to sprzed 3 lat [co najmniej] :naughty:

Opublikowano

Najlepiej niech ci wgra serie i odda kase a potem jedź do kogoś innego kto wgra ci porządny program. Poczytaj troche w tym dziale to będziesz wiedział o kogo chodzi.

Opublikowano

i mamy kolejny dowód na to jak mało profi jest firma na V-....- takie wykresy powinny być podwieszone ,jak nie powinien wyglądać wykres mocy po chipie silnika AJM.

Opublikowano

moment rzeczywiscie strasznie wysoki przy niskich obrotach.. uklad przensiesienia napędu niezle dostaje po doopie

a tak OT czy ich hamownia troche nie zawyża??

Tuborg...tak z ciekawosci wiesz ile zapompowali Ci w te seryjna turbawke?

Opublikowano

Hamownie V-techu zawsze zawyżają moment obrotowy...

Opublikowano
  • Autor

Tuborg.[/b]..tak z ciekawosci wiesz ile zapompowali Ci w te seryjna turbawke?

Coś mówił o 1 do 1,5 większym doładowaniu??,ale nie wiem w jakich jednostkach.

Czy mógłby ktoś wrzucić jakiś skan jak powinien wyglądać wykres dla AJMa

Opublikowano

moc ok..ale ten przebieg mocy niekoniecznie...jedź na poprawkę

Opublikowano

Raczej przebieg momentu :gwizdanie:

Opublikowano

Czy mógłby ktoś wrzucić jakiś skan jak powinien wyglądać wykres dla AJMa

Akurat mam ATD z wieksza turbawka. Hamowalem to tez na hamowni Vtech wiec masz porownanie. Zobacz jak moment rozlozony jest...

http://www.postimage.org/image.php?v=aV2KIjVr

Z tego co wiem to nowy oddzial. Trzeba dac chlopakom szanse. Popros by ladniej moment wymodelowali i bedzie git

Opublikowano

Czy mógłby ktoś wrzucić jakiś skan jak powinien wyglądać wykres dla AJMa

Akurat mam ATD z wieksza turbawka. Hamowalem to tez na hamowni Vtech wiec masz porownanie. Zobacz jak moment rozlozony jest...

http://www.postimage.org/image.php?v=aV2KIjVr

Z tego co wiem to nowy oddzial. Trzeba dac chlopakom szanse. Popros by ladniej moment wymodelowali i bedzie git

Rob555...czy chcesz powiedzieć, że programu nie robił zdalnie V-piro ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.