Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telewizor ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sony Trinitron. Mam od około 5-6 lat i po prostu rewelacja. Tylko, że waży 50-60kg,

aaa, LCD, to inna sprawa, źle przeczytałem :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jakiegos Soniaka http://www.ceneo.pl/296980 - Osobiscie polecam SONY, u nas w domu to juz 4 telewizor - aktualne Bravia 3LCD i jest piekny - troszke grubszy niz lcd - ale to nic . Przede wszystkim nie kupuj plazmy jezeli to tylko LCD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam sony i to juz kupe lat. byl to jeden z pierwszych 100 Hz-owych. ale w najblizyszym czsie tez szukuje sie zmiana na jakis plaski. i tu polecam juz tylko i wylacznie philipsa. i jesli ma byc to rozmiar 32" to bedzie to LCD a one wcale nie odbiegaja plazmom.

[ Dodano: 24-04-2007, 00:05 ]

aha i nie HD ready :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to zeby nie kupowac HD. chyba ze sie ma televizje "N" czy jakos tak.

Przecież teraz prawie wszystkie Sony mają HD Ready.A czemu nie kupować ?? A jak wejdzie telewizja cyfrowa to znowu będzie zmieniał telewizor ??

Rob bierz Sony albo Samsunga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na www.skapiec.pl . Z tego co sie orientuje, Sony ma matryce od Samsunga, wiec po co przeplacac :question: Zreszta zobacz sobie na oceny na Skapcu, wiekszosc ludzi poleca Samsungi. Ale i tak najlepiej pojsc do sklepu i samemu porownac obraz telewizornii roznych producentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że Samsungi dają radę, ale SONY to SONY :cool:

Ale i tak najlepiej pojsc do sklepu i samemu porownac obraz telewizornii roznych producentow.

właśnie w tym problem, cierpie na chroniczny brak czasu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie zawsze Sony to Sony = wypas. Szukalem dla siebie sprzetu grajacego do domu,odsluchalem oferty paru producentow i wlasnie Sony najbardziej mnie rozczarowalo. Niby wszystko OK, dzwiek czysty, ale bas w kazdym Soniaczu jest bardzo "tępy", mocny ale brakuje mu soczystosci. Telewizorek- ja bym wzial Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to zeby nie kupowac HD. chyba ze sie ma televizje "N" czy jakos tak.

Przecież teraz prawie wszystkie Sony mają HD Ready.A czemu nie kupować ?? A jak wejdzie telewizja cyfrowa to znowu będzie zmieniał telewizor ??

Rob bierz Sony albo Samsunga :wink:

tak a kiedy ona wejdzie? przy baaardzo dobrych wiatrach za jakies 10 - 15 lat? tyle ten tv nie wytrzyma. one maja zywotnosc ok 10000 godzin. a i jesli chodzi o sprzet elektroniczny samsunga to trzymaj sie od tego zdaleka :wink: jesli chodzi o LCD i plazmy to liderem w tej dziedzinie jest philips. jesli ci sie uda to polecam jeszcze wybrac taki z ambilight. jest to naprawde swietny bajer i o wiele poprawia komfort ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o sprzet elektroniczny samsunga to trzymaj sie od tego zdaleka
A ja mam w Kaliszu monitor CRT 19'' Samsunga i jest rewelacja, jest to jeden z nielicznych 'tanich' (poniżej 5000) monitorów używanych do profesjonalnych zastosowań. Tylko, że tam jest kineskop Sony Trinitron :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung robi najlepsze panele i to raczej on jest liderem na rynku LCD, a nie jakiś tam philips.

Nie przesadzaj z tymi 10 latami. Filmy na BR i HD-DVD już wchodzą. A kanały HD już są, a z każdym rokiem będzie ich więcej.

A jeśłi masz zamiar pogrywać na PS3, czy X-Boxie 360 to już obowiązek by mieć LCD z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśłi masz zamiar pogrywać na PS3, czy X-Boxie 360 to już obowiązek by mieć LCD z HD.

mam Wii. nie jest potrzebny HD a zabawa jest naprawde ogromna :rotfl:

a co do scheissunga :rotfl: to moge powiedzec ze mialem kiedys monitor i kamere tej firmy i nic mam zadnych dobrych wspomnien. ten pierwszy byl 2 razy w serwisie a kamer ho ho tego nawet najsarsi gorale nie wiedza :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to na świecie jest dwóch producentów paneli LCD (przynajmniej godnych polecenia) SAMSUNG i LG i te dwie firmy polecam z czystym sumieniem (sam mam LG LCD 32 cale), trzeci pod względem jest "FILIPS" ale on też bierze panele od SAMSUNGA.

Fakt samsung ma nie najlepszą sławę pod względem elektroniki ale chyba akurat w LCD znaleźli swoją niszę.

HD obowiązkowo, ale to już chyba mają juz wszystkie nowe modele zananych marek. Koszt już nie jest taki straszny tego bajerka zresztą wchodzi, jakiś nowy rodzaj HD.

Jeżeli jakośc to SAMSUNG jeżeli jakość i cena to LG, reszta to wydanie kasy na markę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...