Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martin a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martin a4

  1. moja pompa 059130106h
  2. Witam pytanie z innej beczki posiadam A4 AKE 2001r Quattro Manual czy jest możliwość zmiany pompy na BAU 2004 Passat Automat ??? nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam
  3. Hmmm a po podłączeniu Rnse tez nie działa ta navi da radę zrobić żeby działa w liczniku i w Rnse ?
  4. witam znajomy tez tak ma mówił ze jedna sprężynę ma odwrotnie założona i jedna troszkę wyżej siedzi jest to możliwe ??
  5. zero błędów ,w grupie 06 nie ma prędkości
  6. Witam mam mały problem po zmianie silnika z Ake na Avf manual nie mam prędkości na sterowniku ecu przez co nie działa mi np tempomat co dziwnego licznik działa bez problemu ktoś mi może pomoc ?
  7. hej temat ogarniety mam ten sam problem
  8. martin a4 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam mistrzów mam prośbę dał by ktoś rade podjechać do Radomia zobaczyć oglądnąć furkę ,prośba znajomego oczywiście odpłatnie
  9. Witam mistrzów jest ktos z okolic Gniezno/Witkowo ???
  10. a na taka furkę popatrzeć .
  11. Witam mistrzów jest ktos z okolic Gniezno/Witkowo ???
  12. ja mialem problem bo mialem non crypto mono a kupilem crypto color i byl problem ,na szczescie pomogł mi Pan Galetto dzieki jeszcze raz .pozdr
  13. Panowie chce aktywować tv i nie da się zrobiłem adaptacje w radiu i liczniku i dalej nie na opcji mam kabel od woszu i dvb t
  14. za 50zl ci wyciągnę pin z radia ew ASO
  15. a gdzie znajduje sie w sedanie ???
  16. Witam posiadam licznik 8e0 920 900G i chce zmienić na 930J według tabelki obydwa są od 2002r ale mój nie ma crypto a 930J ma ,jest szansa??? posiadam wsady do podglądu.
  17. Witam mistrzów ktos ogarnia temat wymiany licznika z zegrem analogowym na cyfrowy??? wiem ze troche zabawy z tym jest może ktoś z was wymianiał pozdr
  18. witam mistrzów jest tu ktoś z Swarzędza
  19. kiedy tez odłączyłem od pompy w baku i tez nic ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- ale ja mialem biturbo a tym masz 2,5 tdi wiec tam chyba nie ma pompy w baku jest pompa VP ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- to masz wtyczkę od poziomu paliwa od pompy mial bys grubsze kable sprawdź błędy na liczniku
  20. sid zamontował ale przyciski nie działają, mu chyba dam se spokój,mam apetyt na BeX-a w Quattro tam pójdzie bez problemu
  21. mam licznik vdo d12 z zegarkiem cyfrowym i radiowym , rns-e i bluetooth,brakuje sterowania i sds ,tutah gosciu ma wszystko w 8l0 ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 20:56 ---------- i jak panowie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.