Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 Q] 18" a la RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najwyższy czas przedstawić fotki mojej czarnej bestii :cool:

a07befb58b7e7e38m.jpg 157b388380017634m.jpg 3aaec2ca0245078dm.jpg

f26fbc719ee2d854m.jpg d4b4c9699de07039m.jpg9543859a11969df0m.jpg

kilka nowych fotek :cool:

9209be4e80273084.jpg729e76eecfbdcd96.jpg

1ad234051222c789.jpg11be948084cccfdc.jpg

fotki ze spotu w TG 31.03.2007

photo by Miron

be77d47302445b58m.jpg

photos by Keżor

8fb06175dc443457m.jpg2fd9cca5c13482c1m.jpg1363779374de5e5bm.jpgfbd208c2bf4dad12m.jpg

czarna dupka :naughty:

63a7730850059fa5m.jpg3a443e54ffe82bd8m.jpg7ff279d6c8d1bcbem.jpge673c5d05e9ba645m.jpg

Opublikowano

ładne, ale z Przyciemnionymi szybkami było by ładniejsze:)

Opublikowano
ładne, ale z Przyciemnionymi szybkami było by ładniejsze:)

MDM ale szybki mam już przyciemnione, co widać na ostatnim zdjęciu :wink:

Opublikowano

fajne to zdjęcie w śniegu :cool:

Opublikowano

No super . Avant jest piekny takiego mi potrzeba :mrgreen:

Pozdrawiam. V6 Quattro SUPER :!:

Opublikowano

ładne + Quattro= Fajna furka

Opublikowano
ładne, ale z Przyciemnionymi szybkami było by ładniejsze:)

MDM ale szybki mam już przyciemnione, co widać na ostatnim zdjęciu :wink:

nom faktycznie, przegapiłem

Opublikowano

B5 w zestawie avant + 2.8 + q jest dla mnie psze :cool:

jeszcze jakby był tip to już na korki malinka :wink:

zdjęcie zimowe fajne :!: i tym zestawie tzn ze starymi światłami i grilem zdecydowanie

mi się bardziej podoba :razz: felgi oczywiscie słuszny wzór :smile:

mam nadzieję, że na zimowym oblookam lepiej :wink:

Opublikowano

bomba :mrgreen: ... to co mi sie podoba ... duzy silnik, avancik a do tego fele jak moje ... jak Ci to kolego jezdzi bo mam troszke slabszy silnik i bez quattro ... idzie zima to bedziesz smigal jak trzeba :D pozdro

Opublikowano
mam nadzieję, że na zimowym oblookam lepiej

na dzień dzisiejszy, będę na 100% :cool:

Opublikowano
zdjęcie zimowe fajne i tym zestawie tzn ze starymi światłami i grilem zdecydowanie

mi się bardziej podoba

pewnie sie zdziwisz ale zgodze sie :), V6 Q to podstawa!!
Opublikowano

super, czarna, fele fajne a reflektory najlepsze :wink:

Opublikowano

Ładna jeszcze tylko duża felga +reling i lusterka chrom i bedzie śliczna :grin:

Opublikowano
lusterka chrom

już są :mrgreen:

Opublikowano

no robik.... w realu jak juz wielokrotnie mowilem, autko robi swietne wrazenie, lakier w swietnym stanie, swiatelka ktore dodaja drapieznosci....brakuje 17''....na zdjeciach widac 50% z tego

Opublikowano

Furak super , ale LIVE wygląda 300 razy lepiej. Te fotki nie oddają uroku tego autka.

Extra kolorek, Extra światełka, Extra silniczek, fajny kierownik a jeszcze lepsza pilotka :mrgreen: jeszcze zdesia zmienisz na takiego jaki Ci sie podoba :wink: wieksze fele i będzie nie do pobicia.

Pozdrówka i do zobaczenia na spocie.

Opublikowano

Piekna piekna, ale zakladaj 17 !!

Opublikowano

super fura :cool: lampy kozackie ile kosztowaly? :mrgreen:

Opublikowano

ogromne dzięki za słowa uznania dla mojej ślicznotki, fele na wiosnę i to może nawet 18" :smile:

ps.

a jeszcze lepsza pilotka

Sławie najbardziej się ten fragment podobał :mrgreen:

[ Dodano: 23-11-2006, 00:17 ]

super fura :cool: lampy kozackie ile kosztowaly? :mrgreen:

1080zł kupiłem je tu

http://www.sklep.tuning24.pl/index.php?cPath=21_23_87

Opublikowano
Sławie najbardziej się ten fragment podobał

Powiem szczerze że taki był cel :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrowienia i do zobaczenia. :cool::cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.