Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 Q] 18" a la RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no spoX nawet...:-) a te chromy na lusterkach to malunek czy nakładki?

nakładki IN-PRO :cool:

Rob, musze cię poprawić, :confused4: masz obudowy in pro, a to różnica, sam musisz przyznać. :hi:

No i nie widzę fotek nowych lampek????

Opublikowano

Rob, musze cię poprawić, :confused4: masz obudowy in pro

muszę się z Tobą zgodzić, zresztą nakładek In-Pro nie produkuje :cool:

Opublikowano

no i avant :gwizdanie: jak wiadomo znacznie lepszy niz sedan (bez urazy dla sedanowcow)

No lepszy na pewno, bo więcej się zapakuję, ale niestety jak wiadomo brzydszy (bez urazy dla avantowców) :> No chyba, że w budzie B6 czy B7 :P

To tak tytułem offtopa - wracając do tematu: piękny wóz. Felgi są kozackie, a takie nakładki na lusterka też planuję do siebie wstawić :chytry:

Opublikowano

No no piekna fele lampki gites..Avant Rulezzz Tylko szkoda ze nie TDI :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w pierwszym poście kilka fotek tyłu z nowymi czarnymi :afro:

Opublikowano

No calkiem calkiem te lampeczki..Fajne masz dwa garaze :wink4:

Opublikowano

Rob a to jakieś gotowe kupiłeś czy to poliftowe opieprzone sprajem/folią do lamp ??

Opublikowano

Rob a to jakieś gotowe kupiłeś czy to poliftowe opieprzone sprajem/folią do lamp ??

gotowe gotowe... :evil:

Opublikowano

Rob a to jakieś gotowe kupiłeś czy to poliftowe opieprzone sprajem/folią do lamp ??

gotowe gotowe... :evil:

To dobrze , bo już myślałem ....... Boże chroń Królową :polew:

Opublikowano

a gdzie takie lampki moge dostac ? I jaka cena ;> ?

bo ciekawie sie prezentuje w ciemnej budzie

Opublikowano

a gdzie takie lampki moge dostac ? I jaka cena ;> ?

bo ciekawie sie prezentuje w ciemnej budzie

Prezentują się fajnie , ale ważne jak świecą :>

Rob jak będziesz miał czas wieczorową porą to pyknij fotosy , bo jestem ciekaw :gwizdanie:

Opublikowano

znalazłem je na niemieckim ebay-u i wygrałem aukcje za jakieś... (to wam rob powie jak będzie chciał) ale juz wcześniej na nie polowaliśmy tylko ze wtedy poszły za duuuzo więcej do kogoś innego :evil:

Prezentują się fajnie , ale ważne jak świecą :>

świeca jak normalne po II lifcie.

Opublikowano

a gdzie takie lampki moge dostac ? I jaka cena ;> ?

bo ciekawie sie prezentuje w ciemnej budzie

na ebayu pojawiają się, około 700 zł :cool:

Rob a to jakieś gotowe kupiłeś czy to poliftowe opieprzone sprajem/folią do lamp ??

takie kupiłem, a co w trawie piszczv :gwizdanie:

Rob jak będziesz miał czas wieczorową porą to pyknij fotosy , bo jestem ciekaw :gwizdanie

pomyślimy :naughty:

Opublikowano

Takkkk zapytałem bo na pierwszy rzut oka myślałem, że wyrezane zwykłe poliftowe, a że sam szukam lamp do sedana a nie Avanta to nie wiedziałem, że ktoś takie robi :) Hehs i nadal jestem ciekaw jak świecą :P

Opublikowano

Hehs i nadal jestem ciekaw jak świecą :P

o przecież już napisałem. były porównywane z takowymi no i może są 1-2 % ciemniejsze ;)

sorry rob ze ci tak tu mieszam ale nadal jestem strasznie nimi podjarany.

Opublikowano

Te tylnie lampy wygladaja za***iście przy czarnym kolorze. Szkoda tylko, ze te przednie nie sa "zespolone" :cool:

Opublikowano

rob :kox: na maxa! bardzo fajnie ze te lampy maja przezroczyste wsteczne! Kupiles takie, czy malowales..? :decayed:

Opublikowano

wpiz*ziec fajnie sobie furacz wyglada :thumbup:

Opublikowano

o zesz kurde furka 1 klasa a ten tył poprostu śliczny :thumbup:

Opublikowano

a gdzie takie lampki moge dostac ? I jaka cena ;> ?

bo ciekawie sie prezentuje w ciemnej budzie

wrzuć te światła do siebie i zmień przód na Valeo (albo coś ciemnego) to bedziesz miał jedną z najładniejszych B5 na forum!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.