-
[B5 ABC] 1400 obrotów na luzie
Może to być silniczek krokowy chociaż prędzej bym obstawiał na nieszczelny kolektor ssący albo nawet na uszczelki pod nim do bloku silnika inaczej mówiąc ssie lewe powietrze. Miałem podobny problem i po uszczelnieniu całego układu dolotowego problem znikł.
-
[ALL B5] Zabudowa bagażnika-avant
podoba mi sie :> tylko wymien teraz zarowke w lewym tylnym
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
kolego sprawdz przewody wysokiego napiecia i swiece ... mialem podobnie i to wyszlo niedlugo po zalozeniu instalacji gazowej a po wymianie przewodow problem zniknal takze radzilbym zaczac od tego skoro mowisz ze wielokrotna regulacja nie pomogla ... powodzenia [ Dodano: 17-04-2007, 20:46 ] znalazlem cos takiego: http://www.allegro.pl/item185287135_przewody_zaplonowe_kpl_ngk_audi_a4_1_6_adp.html ale czy to dobra cena to szukaj dalej i popytaj jakby co po sklepach
-
Ile pali Wam gazu?
ja uważam że nie ma co sie rozwodzic na ten temat czy silnik sprawuje sie w ten sam sposób czy też nie bo i nie ma takiego prawa chociażby z tego względu że gaz jest suchy w stosunku do pb
-
Ile pali Wam gazu?
misto 15-16 trasa 10-11.5 i smieszą mnie wypowiedzi w stylu "nie ma różnicy miedzy benzyną a gazem" ... bez krakania jak nie czujesz narazie różnicy to napewno jeszcze poczujesz. Pozdrowienia.
-
[1.6] 95r Szarpanie na benzynie
jak dla mnie to to forum powoli schodzi na psy ... wszyscy wszystkich strasza ze pokazuja i poblokuja tematy... bez sensu ... masz problem to najlepiej nie pisz o tym tylko szukaj az znajdziesz ... jak dla mnie takie myslenie tez nie ma sensu bo po jakims czasie zeby cos wartosciowego wyczytac to tez jest ciezko dlatego apeluje o jakas wyrozumialosc bo nie kazdy jest w stanie odszukac cos co go interesuje na tym forum przy tylu uzytkownikach ... ale oczywiscie moge sie mylic i nie jeden madry moze mnie zablokowac ... pozdro i wesolych swiat
-
Jaki rozmiar opon ?
im mniejsze kółko tym lepiej kręci ale za to wolniej jedzie a tak na poważnie jak masz 15tki a chcesz deko szersze kapcie to 205/60/15 to zewnetrzny rozmiar kola sie nie zmieni w stosunku do Twojej opony zimowej.
-
pękła przednia szyba
szybka wymieniona ... dzieki za komentarze ... takze zamykamy ... pozdro
-
pękła przednia szyba
Byłem u fachowców i tak jak Pikuś napisał że jest do wymiany bo pękła od samego rantu no i za nową szybę z montażem powiedzieli mi prawie 500 zeta. Fakt to jest firma specjalizująca sie w tym a nie jakis garażowy "fachura" no ale czy cena nie jest za wysoka?
-
pękła przednia szyba
no trzeba będzie wymienic ... z tego co sie orientuje to w vw golfach 4-kach bywa tak że szyba pęka sama z siebie (chyba lubi :twisted:) ale w audi nie słyszałem o tym i dlatego pytałem jak tam u innych ... jakby jeszcze ktos podał mi cene nowej szyby nie używki byłbym wdzieczny ... na allegro widze tylko używki
-
pękła przednia szyba
Witam. Jade sobie dosłownie godzinke temu równą drogą asfaltową, nic przede mną nie jechało aż tu nagle słyszę "cyk" tak jakbym zebrał mały kamyczek na przednią szybę i to mnie zastanowiło bo tak jak pisałem nic przede mną nie jechało i nie mógł to byc nawet najmnieszy kamyczek. Co się okazało: pękła przednia szyba na wprost kierowcy począwszy od dołu (zza uszczelki - czyli pewnie od samej krawędzi) ku górze na jakies 10 cm. Szyba jest ori (nie przekładana z żadnego innego auta), a że autko to mam już prawie rok to napewno bym zauważył jakieś drobne pęknięcie, a napewno na wprost moich oczu. Moje pytanie jest następujace: co robic? próbowac naprawiac i co to się dalej z tym bedzie dziac? czy poprostu wymienic na jakąś używke i jaki to jest koszt? No i jeszcze czy ktoś z was miał podobny przypadek bo jak dla mnie to wydaje się dziwne. Dodam jeszcze że temperatura wynosiła +1 stopień i padał deszcz także mrozu nie było. Sorry że sie troszke rozpisałem ale proszę o jakąś rade.
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
tak ... objaw tylko na gazie ... tzn jak troszke pojezdze na benzynie to wszystko wraca do normy ale jak tylko silnik jest cieply i przelacze na gaz to odrazu telepawka ... widze ze gazownicy beda mieli co robic
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
to ja sie podlacze ... jak swiece i kable sa do du... to auto prawie nie jezdzi a u mnie swiece i kable w porzadku ale telepie calym samochodem na wolnych obrotach na biegu jalowym tak jakby sie dusil ale obroty nie skacza ... gazownicy mowili ze mieszanka w porzadku ze czasy wtryskow tez ok ale mi sie wydaje ze to moze wtryskiwacz ktorys od gazu ... co wy na to? poduszka pod silnikiem tez ok
-
Co Cię denerwuje w audi A4
w mojej a4 denerwuje mnie to ze to nie jest rs4 poza tym "drobiazgiem" do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic i nie ma co narzekac pozdro 4all
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z tego co widze to nadal nic sie nie dzieje ... czyzbyscie garazowali swoje audiczki?
RaCZeK
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta