Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zabudowa bagażnika-avant


krycha1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przesyłam małe fotostory z własnoręcznie wykonanej zabudowy w moim A4. Została ona wykonana jakiś czas temu, ale jakoś nie było wcześniej czasu żeby się "pochwalić". Sprzęt grający w całości marki Infinity z serii Kappa. Do dokończenia pozostały tylne dzrzwi, ale na razie brak czasu :wink: Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :smiley:

http://krycha111.fotosik.pl/albumy/197137.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosze do Warsztatu ..napewno się komuś przyda .do autora prośba napisz pare spostrzeżeń/uwag z budowy tej skrzyni. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawal dobrej roboty :cool:

i efekt końcowy bardzo ciekawy, zapewne doznania dźwiękowe równie rewelacyjne

mam tylko jedno pytanie, jak dostajesz sie do koła zapasowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu... podłoga unosi się jak dotychczas choć wiązało się to z ucięciem kawałka wykładziny.......

co do ceny to nie liczyłem, ale jakbym miał komuś dłubać tą zabudowę to jakiś 1000 zeta bez sprzętu....... :smiley:

Natomiast co do samej pracy to było naprawdę kilka problemów... skrzynia to element o dosyć dziwnym kształcie tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Udało się uzyskać pojemność 19 litrów z zalecanych 21 dla tego głośnika. No i wzmacniacz zmieścił się dosłownie na styk bo jest to 6-cio kanałówka no i dosyć sporych rozmiarów. :smiley: Co do doznań dźwiękowych to ich zawsze mało :wink: ale na razie jest bardzo dobrze :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm elegancko . Robiłeś to pierwszy raz czy zajmujesz się tym na "co dzień" ?? Graty za fachową robótkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrales przetwornik do budy :) Wcale nie zajmuje miejsca. Do milego grania napewno wystarczajacy. Robota profi :) I tak niezle ze tam wyskrobales az 19l :slina::kox:

Ja potrzebuje cos kolo 50l :| :thumbdown: Chyba w tym tyg sie zabiore bo mam wsio procz czasu i dech :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że bardzo ładnie wygląda efekt końcowy, bo jak zaczynałem oglądać foto, to trochę niesmacznie mi się robiło. Coś podobnego mam u siebie w sedanie tylko bez oświetlenia.

LuNg9.jpg

LuXeJ.jpg

3JcBi.jpg

Mam to coś na sprzedaż, z głośnikiem lub bez, bo potrzebuję coś mniejszego zrobić, bo mam dziecko w drodze i wózek nie wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...