-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Miodzio, czekamy dalej na te 16 eczki
-
[ALL B5] Skrzynia nie działa po podłaczeniu , Dlaczego ?
może kolega od postu ma w radiu wyłączony sub, a jechać to możecie po drodze, a nie po mnie, ja miałem kabel kierunkowy i był zajeb... dźwięk, zero zakłóceń, a czy w drugą stronę nie szedł sygnał to nie sprawdzałem, bo musiałbym na nowo wszystko rozbierać, żeby się do przewodu dostać
-
[ALL B5] Skrzynia nie działa po podłaczeniu , Dlaczego ?
jeśli są kierunkowe o znaczy, że sygnał idzie tylko w jedną stronę i wtedy sygnał jest bardziej czysty
-
[ALL B5] Skrzynia nie działa po podłaczeniu , Dlaczego ?
tak, tylko zobacz na kablach, czy są strzałki, bo jak są to na pewno trzeba odwrócić
-
[ALL B5] Skrzynia nie działa po podłaczeniu , Dlaczego ?
Panowie jest jeszcze jeden motyw w tym wszystkim, trzeba zobaczyć czy sygnałówki nie są kierunkowe ...
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:wszystkim, wiecie kto może jeździ zielonym avantem b5 na SD ??
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
Tweetery mają taki pręcik, ściągasz go i jest na wierzchu, ale ori dobrze grają
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
Podpinam się pod ten post, a więc wymiary głośników są takie: Przód 130mm na 3 śruby, kupujesz dystans i mocujesz na 4 śruby nieoryginalne głośniki + tweetery Tylne drzwi (nie każda ma) 100mm, można zamontować 130mm ale trzeba tam wyciąć większy otwór, bo siedzą na takiej dużej płycie przykręcanej, lub kupić dystansy i założyć 165mm i jest the best Tylna półka 165mm na takim śmiesznym dystansie
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Ja proponuję ci to http://allegro.pl/ground-zero-gzrw-30spl-2-x-1000w-rms-kurier-gratis-i1397994199.html
-
[ALL] Zgubiłem kod do radia. Jest jakiś dekoder kodów
Dzięki za info. Zamykam post.
-
[ALL] Zgubiłem kod do radia. Jest jakiś dekoder kodów
Jak w temacie. Chcę założyć ori radio Chorus, bo mi ukradli nie ori, ale zgubiłem kod do niego. Czy ktoś wie jak to zrobić, jakiś dekoder kodów czy coś w tym stylu. Numer radia : AUZ1Z2V2685097.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________Szukałem wszędzie na ten temat i nic nie mogę znaleźć
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie ori subwoofera w avancie
Ja proponuję wsadzić jakiś fajny głośnik w lewy boczek i piecyk. Nie będziesz miał schowka, ale będziesz miał fajny dźwięk.
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam całą skrzynię na handel z 30cm i jeszcze jedną z 25cm[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:17_________________________________________________w ogóle witam, bo dawno mnie tutaj nie było, bo kobietę w ciąży miałem, a teraz od 3 tygodniu tatuśkiem jestem
-
[ALL B5] Bagaj sedan b5 prace trwają:)
Nie wysiliłeś się ze zdjęciami i opisem krok po kroku
-
[ALL B5] Sprężyny w ADR, a inne
wiem, już znalazłem ori sprężyny na alle, obniżające i pasują wysokością do starych i mają nawet napis a4
WujekA4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta